PDA

View Full Version : Любовта ранява и душата ни погубва



sexy_baby_originale
09-19-2010, 20:32
По принцип не бих писала, но чувствам болка в гърдите си и няма към кого другиго да се обърна и си мисля, че като споделя, ще ми олекне. Трябва някъде да си излея душата!
Нуждая се от любов, от нежност, от мили думи. Нуждая се от някого, който да ме обича. От човек до себе си, който да ме подкрепя. Имам приятел, с който наскоро се събрахме от три месечна раздяла..преди това бяхме заедно две години! Скъсахме заради мен, защото му изневерих (но не беше точно изневяра). Легнах си с едно друго момче, но не съм спала с него. Просто прекарахме цяла нощ, целувайки се. Това ми желание се породи от несигурността ми към човека, когото обичам. Не се чувствах желана..бях пренебрегната и това ме накара да постъпя така. Все пак съм жена и искам внимание!


Аз имам все още чувства към него, защо иначе да се връщам след тримесечна раздяла. Знам, че все още го обичам..въпреки, че преди седмица имах някакви съмнения в това, но вече съм сигурна, че любовта ми не е изчезнала...Лошото обаче е, че вътре в себе си усещам, че неговото отношение към мен много се е променило..боли ме, защото усещам, че вече не е същото, както преди. Но аз съм си виновна за всичко..Сега сякаш съм му безразлична. Сякаш по някакво задължение се среща с мен. Вече не ме целува за здравей, рядко ме прегръща. Почти за три седмици не съм чула една мила дума да ми е казал. Единствено, когато стане на въпрос за секс, тогава се променя тотално..става мил и нежен, иначе не. Вече имам чувството, че всичко е само заради секса. Нещо вътре в мен ми подсказва, че той не ме обича..(наистина се надявам да не е така). Всичките ми приятели и познати ме съветваха да не се обръщам назад и да продължа напред, защото той не е за мен. Да, до известна степен са прави. Ние сме твърде различни. Аз обичам да се забавлявам и имам много приятели, без които не мога. При него е точно обратното. По свит е в това отношение. Обаче го харесвам, защото е различен..Започвам да си мисля, че всичко това е грешка и това ме плаши до смърт..не искам да бъда с човек, който е хладен и безчувствен към мен, но го обичам! Бих направила всичко, само да знаех какво е то!!!

fenasf
09-19-2010, 20:34
Защо му изневери ? Защо.

sexy_baby_originale
09-19-2010, 20:40
Защо му изневери ? Защо.

Когато една жена е недооценена и пренебрегната, била дълго време само с един, на когото е давала всичката си любов, идва един момент, в които тя се чувства сякаш вече никой не я иска, а всъщност не е така..тогава стигаме до това. :(

tuzaro
09-19-2010, 20:42
ела да те утеша майна

mArMaLaDkA
09-19-2010, 20:47
И как така се е променило всичко? Нали уж и преди е бил безразличен, ти не си се чувствала желана и обичана, и затова си му изневерила... На следващия ред пък ново 20 и "след изневярата ми той е друг". Изясни се, де!

Момчето може да е имало проблеми по онова време, да не си му ти целия свят. Говори ли с него тогава, той какво ти каза? То е удобно да се изкарваш жертва, ама е жалко.

Твърде вероятно е да те използва само за единия секс. И кой да го вини? Ако наистина не си положила усилия да разбереш какво му е имало в оня период и вместо това си ходила да се натискаш с първия срещнат, и аз да бях мъж, имащ достойнство, в момента щях да те използвам и да се държа с теб като с парцал.

tuzaro
09-19-2010, 20:51
И как така се е променило всичко? Нали уж и преди е бил безразличен, ти не си се чувствала желана и обичана, и затова си му изневерила... На следващия ред пък ново 20 и "след изневярата ми той е друг". Изясни се, де!

Момчето може да е имало проблеми по онова време, да не си му ти целия свят. Говори ли с него тогава, той какво ти каза? То е удобно да се изкарваш жертва, ама е жалко.

Твърде вероятно е да те използва само за единия секс. И кой да го вини? Ако наистина не си положила усилия да разбереш какво му е имало в оня период и вместо това си ходила да се натискаш с първия срещнат, и аз да бях мъж, имащ достойнство, в момента щях да те използвам и да се държа с теб като с парцал.стига и пълни главата с глупости, тя ше дойде да я утеша 8)

mArMaLaDkA
09-19-2010, 20:53
тъкмо я огорчавам още повече, че да се хвърли в обятията ти от раз. 8-)

sexy_baby_originale
09-19-2010, 20:55
Той в началото се държеше страхотно. Всичко беше перфектно, в последствие нещата се промениха и аз ги довърших..

tuzaro
09-19-2010, 20:57
трябва ти нов, примерно аз.

sexy_baby_originale
09-19-2010, 20:57
трябва ти нов, примерно аз.

Стига си се предлагал :D

tuzaro
09-19-2010, 21:00
незнаеш кво изтърваш майна, къв жентълмен. 8-)

soul1199
09-20-2010, 06:48
6ом усешаш,че той е безразличен,значи е така,а и по това,коeто сподели,мисля,че 6е е най-добре да се разделите,няма смисъл

DarkTemplar
09-20-2010, 08:47
Късайте. И вземи порасни малко на акъл, че с тоя болезнен идеализъм и подчинение на емоциите ти няма да стигнеш до никъде.

Всички имаме нужда от любов и подкрепа.

sexy_baby_originale
09-20-2010, 11:40
Късайте. И вземи порасни малко на акъл, че с тоя болезнен идеализъм и подчинение на емоциите ти няма да стигнеш до никъде.

Всички имаме нужда от любов и подкрепа.

Относно това, което казваш, че трябва да порасна на акъл. Да, прав си! :)

GD
09-20-2010, 12:14
Обичаш го, изневеряваш му и после искаш да е с теб и да се държи мило??? Е няма как да стане и сама си виновна и сама си го отблъснала. Какво: казват ти приятелите ти не е за теб?? А какво казват за изневярата? Според мен незнаеш какво искаш. Сигурна била в чувствата ти. Разбери че с тази грешка няма как да ти прости и дори да е така какво? пак ще направиш тая грешка.Почнеш ли веднъж, ще правиш същото.Обичам те ама ти изневерям ей опасни сте вие малките и незнаете как да боравите с тази дума!!!!!Ти ако го обичаше нямаше да му изневериш.

PyCoKoCkA93
09-20-2010, 20:45
Защо ли изобщо си се върнала при него?И как очакваш всичко да е същото като си го наранила..?Не търси причината само в него,а и в себе си-за една раздяла трябват двама :) Реакцията му е съвсем нормална...Чудя се само докога ще те наказва преди да те зареже окончателно?

peshost
09-21-2010, 15:02
Хипер много яко зле е това, което си направила, то това не го осъзнавам, явно аз съм малко назад с мисленето. Ама все пак при условие, че сте били заедно 2 години, тая уста за какво ти е - ами трябвало е да говориш с него да се изясните, да кажеш опасенията си, би трябвало да сте били достатъчно близки затова. Но да му изневеряваш... Няма бъдеще тази връзка, по-добре късайте.

XTREMEFREERIDE
09-21-2010, 20:25
Нищо чудно да си те използва,след като той се е почувствал използван. Не е трябвало да му изневеряваш,изключително лека постъпка е. Или си с него или си с другия. Нищо не ти е оправдание. Сега ще си сърбаш попарата.

balu4ka
09-22-2010, 08:39
Като го обичаш толкова много както твърдиш,седни да говориш с това момче,обясни му тази дистанция напоследък при вас.Но,едно ще ти кажа ако наистина става мил само при мисълта за секс ,е само за това с теб....Ще ти отмъсти,ще те нарани и прочие ,не си толкова тъпа мисля за да се досетиш (;Всъщност ти си си виновна за всичко.

moneycomeme
09-22-2010, 09:42
От тази ситуация-два изхода.Да проявиш търпение,разбиране,да се доказваш всеки един ден и да му върнеш вярата в теб.Другия изход,по-егоистичния спрямо него....е да се разделите.Казвам по-егоистичен,защото щом се е върнал при теб значи много те обича....а това,че на теб ти е трудно-трябва да ти е трудно скъпа.Грешката ти е че не си говорила с него и не си направила необходимото,когато е трябвало....от там насетне не прехвърляй вината на момчето.Пожелавам ти успех и в двата варианта. :)