PDA

View Full Version : Домашна маска за коса



Found_a_lover
09-20-2010, 07:26
Здравейтее :)
от една седмица си правя домашна маска за коса с витамин А, защото косата ми е супер изтощена. Искам да попитам женската част: вие ползвали ли сте някакви такива маски? Помогнали ли са ви и след колко време имаше резултат?

Благодаря предварително :)

MissNothing
09-20-2010, 08:13
Аз не съм ползвала, но мже ли да обясниш малко по-подробно?

Found_a_lover
09-20-2010, 08:37
разбира се :)
косата ми е много изтощена от изправяне и къдрене.. цяло лято я подлагах на такива процедури и то накрая си каза думата.. а преди беше много хубава и открих маска за коса в един сайт.. вит. А + кисело мляко + жълтък.. обаче аз добавям и стимулант за коса :) два пъти съм си я правила, разбира се няма голяма промяна, но е значително по-добре :)) днеска се зачудих просто кога ли ще се оправи :)

vagarious
09-20-2010, 09:09
А този вит.А под каква форма е?Ампулка е предполагам...

Иначе аз вчера си направих една с кисело мляко и мед.Стана върхоовно мека, но ме е яд, че без да си направя нещо на косата-не мога да изляза просто от нас. 8-) Стана ми жал, че после я изправих и й направих обем, и...и.. :smt022 8-) 8-) Намислила съм, да я правя всяка седмица.Ще видя дали има ефект.

Found_a_lover
09-20-2010, 09:57
да, ампулка е :) и придава обем, може да я пробваш!
много се изкушавам и аз да си направя нещо на косата, ама ми е жал 8-)

Hilary_
09-21-2010, 16:09
интересна темичка ..

аз все още не съм се престрашила да слагам директно разни витамини върху косата .. за сега ще се въздържа .. иначе много съм се замислила за тривитаминола .. :-o