PDA

View Full Version : ???????????



CCooLL
09-20-2010, 11:17
Има ли някой тука който да е пушил марихуана? И аре само без коментари от комплексарчета....

ameli
09-20-2010, 12:27
Комплексираният си ти, защото не можеш да се докажеш чрез КАЧЕСТВА /които май ти липсват/и се правиш на голяма работа, като пушиш. Вече не е модерно, слез на земята ;)

CCooLL
09-20-2010, 12:30
божее....аз нали казах без коментари от комплексарчета...то явно толкоз ти е мозака...да съм казал че пуша ? да съм казал че съм пушил ? да съм казал че ще пуша ? аман от такива идиоти като тебе...

ameli
09-20-2010, 12:33
Абе не знам колко ми е мозъка, но щом пиша по-грамотно от теб, значи е повече ;)

nikiTANEV
09-20-2010, 13:05
Тая тема нещо не ме кефи :? Разбирам да е за секс - там има презервативи, женски и мъжки, и противозачатъчни. Но с наркотиците шега не бива! По-добре не почвайте, могат само проблеми да ви докарат за едно точно никакво удоволствие! :) Има толкова по-хубави неща на света - сексът (с предпазни мерки, разбира се) е само едно от тях! Тъй че, приятелю, аз съм на мнение да не пускаш такива теми където и да било, за да не им светнат лампичките на по-малките, че да си наркоманче е хубаво, гордост или нещо велико! :?

CCooLL
09-20-2010, 13:21
тоз па и тоз са обади...само за секс мисли... :razz:

MotherfuckinFreak
09-20-2010, 14:10
Добре майна, като критикуваш всички за какво изобщо си пуснал темата?? Тука всеки си казва мнението, а и толкова ли нямаш собствено, че да не можеш да си прецениш?? Не ние после ще търпим тъпите и ненужни последствия от наркотиците, а ти... Така че айде успокой се малко, пуснал си темата и хората ти отговарят. И явно са много по-добре от теб, 1во, защото са разбрали сами какво трябва и не трябва да правят и 2ро поне могат да пишат. Ако толкова си навитак пробвай за да разбереш, ама тука никой не ти е виновен.
И wtf на колко си, че да питаш? (като гледаме правописа..)

DarkTemplar
09-20-2010, 14:21
Пушил съм. Е, и?

kikimora28
09-21-2010, 01:12
ми да... а съм пушила... ноо все пак по конкретно за кво става въпрос? :D от толкоз пушене и пиене страшно много се бях запиляла.. ии не смятам пък 4е е въпрос на мода... зависи от средите приятелите... музиката ии интересите ако щеш... един съвет само... много внимаваи с кого пушиш щото някои хора стават спр гадни... не се знае какво могат да ти дадът.... има супер 4укове.. има ии супер ташаци... ама за какво става въпрос?? споделяме халюцинациите си ли кво :D :booooomb:

petersl55
09-21-2010, 01:15
Пропаднящина са тия работи..нИ сЪ занимавай ;)

xKiFlA
09-23-2010, 03:23
опитвала съм преди. не пуша и неискам :?

flearness
09-23-2010, 07:25
Има ли някой тука който да е пушил марихуана? И аре само без коментари от комплексарчета....

не.НЕ съм :D