PDA

View Full Version : Въпрос за тревата



asdfg
09-20-2010, 12:56
Какво може да ми стане ако пуша трева на 14 съм?

ameli
09-20-2010, 13:24
О нищо, тя дори е полезна. Профилактично ако се пуши, ще има страхотен ефект. Ще бъдеш най-големия гъзар с перфектна фигура и интелект. Какво повече може да се иска :)

MotherfuckinFreak
09-20-2010, 14:47
Съгласна съм. Пуши, пуши. Не само трева ами и кокаин и амфетамини взимай. От тях страшна фигура ще изваеш, ще бъдеш направо неузнаваемо красив\-а и всички ще ти се лепат. А дечицата много ще се радват като видят надрусан\-а какичка\батко. Голям пример взимат.
Извинявай много пичов ама и аз съм на 14 и направо...

DarkTemplar
09-20-2010, 15:26
Нищо няма да ти стане, но тва си е загуба на време и средства.

rns92
09-20-2010, 16:41
Не почвай с тия боклуци. Като станеш по голям, може да пушиш един-два пъти в годината, е така за шоуто, но не ти препоръчвам да го правиш системно. Каквото и да говорят за джойнта, той е вреден.

asdfg
09-20-2010, 22:18
Съгласна съм. Пуши, пуши. Не само трева ами и кокаин и амфетамини взимай. От тях страшна фигура ще изваеш, ще бъдеш направо неузнаваемо красив\-а и всички ще ти се лепат. А дечицата много ще се радват като видят надрусан\-а какичка\батко. Голям пример взимат.
Извинявай много пичов ама и аз съм на 14 и направо... само като вида снимката на джъстин бобър и ми става ясно

Wits
09-20-2010, 22:57
И тези коментари ги има в раздела др. Тийн. Айде мод да се намеси , моля.

kikimora28
09-21-2010, 02:28
аабее вие на кого разпрвяте че нищо не ставало??? аз не можех да спя ако не се напушех като карибски шаман... познавам хора които пушат вс ден... ако искаш да си така... имаше даж едно спр хубаво момче.... парвата саска беше от неговите ръце... сега е на херц.. не мога да го поная и не искам да го понавам.... трябва мн да се внимава... :booooomb: нищо няма да ти стане... и аз на толкова пушех трева ама... после след една год.... :grin: и амфета е пълен боклук ..... само лсд най вероятно си заслужава :shock: наркозите са ташак....

petersl55
09-21-2010, 02:31
АХАха LSD си заслужава вика..пробвай направо DMT ...От използването на тия работи може още от първото използване да си съсипеш живота.. Единственото нещо което си заслужава от тия работи е екстазито :smt001 :-s

kikimora28
09-21-2010, 02:36
айде да не спорим кое си заслужава и кое не... от твоето екстази също не съм доволна.... всеки иска да си има някакви преживявания и т.н.... споменах и лсд не като съвет... а просто като мой мерак... трудно се намира в бг иии не мога да си представя колко струва дайе... динамита си го дръж... щом педлагаш имаш в наличност.. ползваи си го :grin:

petersl55
09-21-2010, 02:47
от екстазито няма недоволни .. ита ги такива който се правят на недоволни...просто е the best :smt026 :smt041 :smt078

kikimora28
09-21-2010, 08:47
има има... защото не си заслужава да си разбвиваш цялото тяло за тва тъпо екстази ама.... и много песни са изпяти за тея синтактики ии вс лаиняни наркотици... ама така като гледм си првърженик на 4алгата.... няма как да си ги 4увал :D нищо айде... който от квото е доволен да си ****** мамиту на телцето... :( аз много други хора сме на това мнение... виждам 4е знаеш вси4ко... явно с тебе не може да се спори... поне не давай мнения :x

MotherfuckinFreak
09-21-2010, 14:16
А с тая снимка станали ти ясно уе ей??...
Ай ходи се трови да видиш кво е майна, кво питаш другите... Пф такива боклуци като теб на всяка крачка, ае мн ти здраве, бахти...

a1a2b3v
09-21-2010, 14:17
Съгласна съм. Пуши, пуши. Не само трева ами и кокаин и амфетамини взимай. От тях страшна фигура ще изваеш, ще бъдеш направо неузнаваемо красив\-а и всички ще ти се лепат. А дечицата много ще се радват като видят надрусан\-а какичка\батко. Голям пример взимат.
Извинявай много пичов ама и аз съм на 14 и направо... само като вида снимката на джъстин бобър и ми става ясно

Не, че нещо ама много си прост. :? Видел си, че Sh@dow(потребител от форума) го нарича Джъстин Бобър и айде ведната и ти... малии къф гъзар си... немам думи :shock:. Пък и + това всеки има право да си слага каквато си иска картинка на аватара.

( П.С. С това мнение нямам за цел нито да подкрепям авторката в горното мнение, нищо че тя е права, нито да защитавам този джъстин щото не съм му фенка, честно казано дразни ме, ама ти повече! Та целта ми е да изразя колко си прост) 8-)

CCooLL
09-21-2010, 17:11
ще ти стане пристрастяване и бавно умиране нищо повече

обади са и тоз..нали си пуша от време на време бе...и кво ? аз пристрастяване не виждам...само дет кат са напуша кат свиня и после са хиля кат луд :razz: .....аз даже почнах и да си отглеждам :grin:

kikimora28
09-21-2010, 19:24
еи еи еи.. с тая пик на райан шеклър цепииш... супер яка е.... ии тва под нея.... 8-) а така... охрани го тоя.... браво... ии съм мъгласна че си е бавна смърт...

MotherfuckinFreak
09-21-2010, 20:49
Е то пика не е сложен заради него :D ама нищо е... мерси... супер яко дразни тоя, ама ни ще да ми отговаря вече, нещо му са сцепиха гащите :D или може би бавната му и мъчителна смърт е започнала...
пхааа еби го тоя ненормалник, нека се трови там кво ми пука живота си е негов... то кат се прайш на пич....

Di
09-21-2010, 23:36
питай Ванга

danidavidoff
09-22-2010, 03:22
ще ти стане пристрастяване и бавно умиране нищо повече

ХАХАХААХАХАХАХАХАХАХАХАХХ АХАХАХАХАХААХАХХА ВИЕ ЛУДИ ЛИ СТЕ БЕ?!?!?! Аз пуша трева от 11 годишен секи ден,нон стоп(г/д по 5-6 пъти на ден) и нищо ми няма не съм докоснал синтетика(твърди наркотици) няма и да пипна! :smt033 :smt033 ЛЕГАЛИЗАЦИЯЯЯЯ!!!! :smt033 :smt033 :smt033 :smt033

programings
09-22-2010, 07:01
Ходете у Холандия и си пушете наркоманчета, които се тровите ежедневно! Може и нищо да ви няма на ВЪНШЕН вид, но вътре отровата ви яде черният и белият дроб, и когато станете на 20 ще сте като дърт дядо на 60 години, това да го знаете от мене! Спрете да се тровите, и слушайте веднъж песента на БТР - Спасение (http://www.vbox7.com/play:d6558ff5), ама се вслушайте във текста!!!

Prostiq
09-22-2010, 09:11
Емм аз съм на 20 :) пушех трева редовно. Сега има 2-3 месеца дето не съм се напушвал ..... Елате ме вижте в какво здраве съм. Не мязам на дядо нито се чувствам като такъв. 6-7 клас бях като пробвах за сефте Джойнт и се позарибих амаа неговоря за пристрастяване a за кефа от моментното удоволствие .... Песни имало написани еммм как няма да пишат като точно комерса се продава .... Боб Марли също има хубави песни на тая тематика и Спенс – Дамата в зелено ;) ПОЗДРАВ :)

ЛЕГАЛИЗАЦИЯЯЯЯ!!!!

ll40o4yYll
09-22-2010, 10:24
НЕ съм пушила НЕ пуша и НЕ смятам да пуша.Само ще ти кажа ако решиш прави го заради теб самия/самата не заради някой друг или за това да се доказваш....
http://www.teenproblem.net/s/14146.html <-------- тук можеш да получиш повече инфо ТИ решаваш... :)

kikimora28
09-22-2010, 12:30
за кви комерси говорим сега?? поздравяваш със спенс (той си е супер пич ама бие на комерс... и чалгари го слушат.. ) ми то си е за всеки... който иска да си пуши.... тоз пък секи ден по 5 - 6 пъти пуши иии смята че нищо му няма.... бас хващам че мн си оглупял от тая трева.... 8-)

flearness
09-22-2010, 21:48
Какво може да ми стане ако пуша трева на 14 съм?



виш....няя мн да помогне а защо искаш да пушиш?? Да не би да имаш някакви проблеми с фр...гаджета и др

saraelaasar
09-23-2010, 16:00
бр бр б р

dreamerrr
10-02-2010, 12:46
ем братле ... найш ли ко щи стане .. ше станеш пробит наркоман и на 20 шси при бай свети петър :)))))))) тва са лайна не пуши !

Tiin
10-04-2010, 13:18
''Пуши то е полезно''

xxcherry
10-09-2010, 19:29
Абе защо изобщо пушиш?
Да се правиш на по-интересен ли?
Изобщо, това се отнася за всички...
Адски тъпо и даже не е модерно...

DebbieLoveBieber
10-15-2010, 22:01
Какво може да ми стане ако пуша трева на 14 съм?

:razz: И аз ся ще та питам един въпрос.. колко теми ще праиш.. 1-во че са безмислени, 2-ро че всеки път казваш, че си или на 14 или на 15.. на 12 :x като гледам маи си на 10 :D

DebbieLoveBieber
10-15-2010, 22:03
спокоино нищо няма да ти стане аз също сам на 14 и пуша трева всеки ден и нито съм станала по-проста нито нищо :Д :D :D ама си е яко като се напушуш и се хилиш като първия човек :Д :grin:

Дано майка ти да не са срамува от тебе.. 8-)

oo9
10-17-2010, 07:49
хахахах, вероятно ще ти стане нещо,но не е проблем за теб.
пристрастяването ще е проблем ако пробваш пак и пак, според мен по-добре опитай, колкото да видиш че не е нищо особено..
то стана модерно даже.. до скоро гледах едни ченгета да смучат джойнт :lol:
ама ако някой приятел те кара, по-добре откажи! втори път може би няма да имаш тая възможност и ше заглъзнеш. ама не съм ти майка че да ти давам съвет :wink:

fpasysh
10-17-2010, 09:09
да ти дам ли малко от мойта трева да я упиташ, чиста е http://img651.imageshack.us/f/16112936.jpg/ сам си я отглежам :grin: 2 кила е тва нещо...15 бона бате... :grin:

nickgr7
10-18-2010, 04:00
Ох ох ох!!!Това ако са 15хилки за 2килограма ела тука при мен в Атина да видиш за 15хилки лева какво ще ти намеря!!!15хилки голям смях :razz:

vapcarov
10-18-2010, 12:29
да ти дам ли малко от мойта трева да я упиташ, чиста е http://img651.imageshack.us/f/16112936.jpg/ сам си я отглежам :grin: 2 кила е тва нещо...15 бона бате... :grin:

ПфффХАХАХАХАХ
Това ако са 2 кила, ХАХААХАХ, ОМГ, тва няма и едно кило!

boshko123
10-18-2010, 20:28
По- добре пробвай след няколко годинки,туку виж си станал по узрял/а и разбираш какво вършиш. Иначе до ефектите от марихуаната попитай чичко Гугъл,той знае всичко ;) 8)

sp33der
10-19-2010, 21:01
Правят си състезание за най-смислена тема днеска полувината потребители.

blackfireXx
10-20-2010, 12:59
да ти дам ли малко от мойта трева да я упиташ, чиста е http://img651.imageshack.us/f/16112936.jpg/ сам си я отглежам :grin: 2 кила е тва нещо...15 бона бате... :grin:

ПфффХАХАХАХАХ
Това ако са 2 кила, ХАХААХАХ, ОМГ, тва няма и едно кило!

абе тъпак тука съм показал кило и половина бе дрислйо..ти 20 грама не си виждал на веднаш ще тръгва ми се прави...трай си...

st3finka
10-31-2010, 17:30
Съгласна съм. Пуши, пуши. Не само трева ами и кокаин и амфетамини взимай. От тях страшна фигура ще изваеш, ще бъдеш направо неузнаваемо красив\-а и всички ще ти се лепат. А дечицата много ще се радват като видят надрусан\-а какичка\батко. Голям пример взимат.
Извинявай много пичов ама и аз съм на 14 и направо...

iSnake
11-14-2010, 16:41
Тревата е лек наркотик, даже найстина в някой случай полезна, което не означава, че не е и вредна. Аз имам опит с това и те съветвам
да се въздаржиш още ПОНЕ 2-3 години. По-време на пубертета всички знаем, че протичат някой специфични процеси в тялото и употребата на подобна субстанция може да навреди на твоята психика. Като пораснеш пуши си с мярка и ще бъдеш здрав и щастлив.

DREAM95
11-14-2010, 16:50
Какво може да ми стане ако пуша трева на 14 съм?Какво може ли?
Може да не ти стане патката тва може,да стане... :-D

kinggnik
11-28-2010, 16:41
хах нз обаче от тоя джойнт напрао съм изтъпял от всякаде вече аз пуша от 5 години събрах се с неподходящите хора и съм мазало на моменти се изцепвам с някои думи неконцентриран съм само блея облаците постоянно забивам на моменти съм много параноичен смея се без причина абе нз просто защо се захванах преди бях най изпекания в целия квартал завиждаха ми направо а сега съм ебати боклука пропаднал и пия алкохол и пуша цигари най редовно просто направо си развалих живота сега почти никой не ме уважава като заговоря някое момиче и аз нали говора само глупости и тя напрао се отвращава от мене не съм имал приятелка от година и половина половия ми живот е мн зле щтото с който хвана и кадето и да е го правя и тей това е извода хора вижте мене и тогава си преценете дали да пушите :? :shock:

kadravelka
12-10-2010, 12:57
от екстазито няма недоволни .. ита ги такива който се правят на недоволни...просто е the best :smt026 :smt041 :smt078
да така е сагласна сам но понеже сам професионална танциорка и мн често зимам афети екстази и кока за да мога да стоя по цели дни на крака и с настроение НО СИ НЯМАШ НА ПРЕДСТАВА КОЛКО ПОПАДНАЛА СЕ ЧУСТВАМ СЕГА И КОЛКО МНОГО МЕ САСИПВАТ . .. . ..

по темата: пафкай си на твойте години го правех постоянно а и няма голяма опастност да се престрастиш :) :-)

SwEeTMuFFiN
12-10-2010, 19:29
рядко по малко количество е полезно. нищо няма да ти стане. 2 дръпки. ама сега като почнеш... няма да е с благоприятен ефект :?

tom4ee
12-12-2010, 18:36
Абсолютно нищу няя ти стане мноу е гот след даскало с фр да си пафкаш е ест там дето няма на близо даскали..!! [ мале нас как ни видяха ] ... тъй де в началото е лесно с цигарките ама аде ся да не стигаме до наркотици.. !! :D

gugenceto2
12-29-2010, 15:31
Нищо няма да ти стане!Пафкай си колкото щеш!И на наркотици мини!Незнайш как всички ще почнат да ти се лепят като мухи!!!След това вземи някоя оферта за трева от по-горните коментари и помни-пуши си на воля!Ако ме разбираш де :D :D :D :D :D :D :D :D Не мога да разбера колко ти е голям мозъка :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

life92
01-11-2011, 01:15
Ама какво откачате то по-добре да се пуши 1 цигара джойнт на ден от колкото 20 тютюневи цигари .. 2рото е по вредно, но да истина е, че от тревата се затъпява. Аз даже на 13 като бях пафках секи ден и тва продължи 2 години ии реших, че спирам всеки ден и спрях :) Таа мисълта ми е да не пуши всеки ден ама кво толко като се напуши 1 път в месеца .. Незнам може би не съм права просто е много приятно да се освежаваш с по една слимка през 1-2 месеца както правя аз нито ставам по-тъпа а пък и си успокоявам нервите а за Бога прекалено много хора ми ги съсипват ;x - Relaxxxxxx :smt016 :smt007

greenemperor
01-12-2011, 08:24
недей!!!! Пропиляваш си живота още от малък. може да ти се бъгне пениса да получиш рак да ти излезне трето око. мхм никога не знаеш кво може да стане . в момента сам напушеннНН :D :D :D

Jeuelle
01-12-2011, 12:43
От първия път не вярвам да ти стане нещо. Ако е само за да пробваш и да разбереш , какви са ефетите - ще ги усетиш на втория , но ти казвам, че може да ти стане адски лошо , да ти се завие свят , да станеш раздразнителен, да легнеш на някой диван и да умреш , ... или пък да си изкараш едни страхотни два часа - смях до дупка, танци-манци .. :)


но преди всичко - си зареди хладилника ;)

puppynka
02-01-2011, 09:58
Защо някои си мислят, че като пушиш трева, след време минаваш на твърд материал- и то хероин...Какво общо има? Ако си мислите, че едното е неизменно следствие от другото, сте се заблудили. От две години си пафкам от време на време, нито съм затъпяла, нито съм умряла, нито съм на нещо твърдо. Това не означава, че 14-годишни деца трябва да си пушат всеки ден. Тепърва ви се развива организма, но всеки си има живот и си го живее, както иска, не мога да съдя някого. Смешното е, че в отговорите си или нареждате човечето, което просто пита и търси съвет, или чета няк'ви простотии на хора, които очевидно пушат, колкото да кажат, че го правят. То не е за фукня, а за себе си. Ако ви е страх, не го правете, защото другите гоправят.

asdfg
02-01-2011, 20:49
Защо някои си мислят, че като пушиш трева, след време минаваш на твърд материал- и то хероин...Какво общо има? Ако си мислите, че едното е неизменно следствие от другото, сте се заблудили. От две години си пафкам от време на време, нито съм затъпяла, нито съм умряла, нито съм на нещо твърдо. Това не означава, че 14-годишни деца трябва да си пушат всеки ден. Тепърва ви се развива организма, но всеки си има живот и си го живее, както иска, не мога да съдя някого. Смешното е, че в отговорите си или нареждате човечето, което просто пита и търси съвет, или чета няк'ви простотии на хора, които очевидно пушат, колкото да кажат, че го правят. То не е за фукня, а за себе си. Ако ви е страх, не го правете, защото другите гоправят. evala za komentara

puppynka
02-04-2011, 10:26
Защо някои си мислят, че като пушиш трева, след време минаваш на твърд материал- и то хероин...Какво общо има? Ако си мислите, че едното е неизменно следствие от другото, сте се заблудили. От две години си пафкам от време на време, нито съм затъпяла, нито съм умряла, нито съм на нещо твърдо. Това не означава, че 14-годишни деца трябва да си пушат всеки ден. Тепърва ви се развива организма, но всеки си има живот и си го живее, както иска, не мога да съдя някого. Смешното е, че в отговорите си или нареждате човечето, което просто пита и търси съвет, или чета няк'ви простотии на хора, които очевидно пушат, колкото да кажат, че го правят. То не е за фукня, а за себе си. Ако ви е страх, не го правете, защото другите гоправят.
evala za komentara

Благодаря за подкрепата :)

Kengorooo
02-04-2011, 11:38
Скоро ще станиш зависим и ще търсиш пари откаде да си купиш ще пребегнеш и до кражби просто това е голяма беля откажи я!

puppynka
02-04-2011, 11:50
Смяяятай! :D :D :D

DREAM95
02-05-2011, 12:41
Доста стара тема бих казал!?

smoker4e7o
04-14-2011, 15:03
Нищо освен да се пристрастиш , но не си заслужава . :)

smoker4e7o
04-14-2011, 15:04
Нищо освен да се пристрастиш , но не си заслужава дори да пробваш. :)

ArrowsOfDeath
04-14-2011, 18:07
Стига сте я дигали тая тема.