PDA

View Full Version : Въпрос за едно момиче



snaypera
09-20-2010, 13:32
Здравейте има едно момиче от новия ми клас .Мн я харесвам заглеждам я по време на 4ас и понякой път и тя ме гледа.Обаче тя си има гадже.Незнам как да я заговоря дори незнам как да се запознаем. Тя е много красива и мн я харр постоянно мисля за нея не ми излиза от главата плсс хелп!

ameli
09-20-2010, 13:35
Недей да тръгваш с някой от твоя клас, съвет. Ще сте заедно 4-5 години, как ще се търпите ако се скарате? Любувай и се отдалеко :)

snaypera
09-20-2010, 14:19
как да я забравя като съм влюбен в нея

MotherfuckinFreak
09-20-2010, 15:03
Ами препоръчвам ти лека по лека да почнеш да я заговаряш. Да се опознаете, като приятели. Може пък да те хареса. А има и 2ри вариянт: като я опознаеш да не я харесаш. Така че не прибързвай. Казвам ти го като момиче :)

snaypera
09-20-2010, 15:36
по добре да не пробвам а да бъдем просто фр няма смис защото с гаджето и виждам че мн се обичат ;(

MotherfuckinFreak
09-20-2010, 15:45
Ей, недей така да се отказваш :(
Винаги има надежда, а и какво като има гадже?! Все някога ще скъсат, но това не означава, че задължително тя ще те хареса. Бъдете приятели, може пък да се сближите повече и тогава, ако все още имаш чувства към нея, можеш да и признаеш :)
А на колко и от къде си??

xrusinka
09-20-2010, 17:17
Заговори я, запознайте се ако все още не сте, поискай и скайп или нещо подобно и и намекни, че я харесваш .. Не знам :(

snaypera
09-20-2010, 17:46
ем аз съм на 14 и съм от берковица

bettyblackdewil
09-20-2010, 17:59
Толко ли те е срам да оридеш при нея и да се запознаете.?! За Бога от един клас сте и те е срам да се запознаете.. тя е нова и 100% чака хората да отидат при нея.. тя сигурно си мисли че ако отиде при някой да си говорят ще е досадно.. но иска хората да отиват при нея.. просто отиди про нея и се запознаите : )

fenofhouse
09-20-2010, 18:20
едно ще ти кажа АТАКА

Candice
09-20-2010, 19:59
Да бе, влюбен бил :D Все едно.. Та, запознайте се дее.. Нищо лошо няма в това.. Пък ако те хареса, ще скъса с нейния. Иначе си търси друга ;)

snaypera
09-21-2010, 13:34
е да смис днес я заговорих в даскалото но не беше кой знае какво.

a1a2b3v
09-21-2010, 13:58
е да смис днес я заговорих в даскалото но не беше кой знае какво.
Разкажи какво стана де :D

П.С. Ако ти е неудобно да говориш с нея можеш по скайп. Искай и го или застани пред класа с лист и кажи, на всички да си напишат скайповете включително и на нея... така или иначе могат да ти потрябват на останалите да ги питаш нещо. Пък и така няма да се осъмни. После лека полека ... можеш да я питаш примерно "ей знаеш ли какво ни е домашното по ..." а после уш случайно започни да си пишеш от време на време с нея :wink: ,и така докато престане да те бъде срам. :)

Me4encety
09-21-2010, 18:31
абе хора вие в ред ли сте скайпа разваля нещата отиваш при нея се пак е нова ей ти ена причина що я заговаряш питаш я някфи глупости там примерно коя зодиа си къде си учила преди любим певец и някфи такива

a1a2b3v
09-21-2010, 21:16
абе хора вие в ред ли сте скайпа разваля нещата отиваш при нея се пак е нова ей ти ена причина що я заговаряш питаш я някфи глупости там примерно коя зодиа си къде си учила преди любим певец и някфи такива

Скайпа отпуска хората... по принцип той не е за обясняване в любов и съм съгласна с теб, но момчето е притеснително. Нали трябва по някакъв начин да я заговори... става като за начало.