PDA

View Full Version : Какво да направя за да ме харесва??



emotional95
09-20-2010, 15:07
Харесвам си едно момче, обаче той е на 19 а аз съм на 15. Пишеме си по skype от около седмица. На живо сме си говорили 1-2 пъти. Той знае аз коя съм. След като започнахме да си пишем, само веднъж сме си казвали здрасти. А по това което пише ми се струва, че не съм му безразлична обаче е трудно да се каже, че мисля че ме харесва. Приятелките ми ми казват, че ме харесва, обаче всеки път като му пиша и той или гледа филм или спи :X:X. Не знам какво да правя. А наистина ми харесва...

DarkTemplar
09-20-2010, 15:22
Виждайте се и си говорете по-често. Скайпа не върши толкова добра работа.

emotional95
09-20-2010, 19:20
А дали ще е тъпо аз да хода при него ... в смисъл да хода при неговата компания и аз да го заговарям ...

meche95
09-20-2010, 19:46
А дали ще е тъпо аз да хода при него ... в смисъл да хода при неговата компания и аз да го заговарям ...
амии незнам и аз съ имала мн такива случаи ии да тии кажаа не мисля чее е най изгодноо за теб защотоо ако се направии на интересен щее се почувстваш мн кофтии и спр засрамена..

meche95
09-20-2010, 19:48
А по това което пише ми се струва, че не съм му безразлична обаче е трудно да се каже, че мисля че ме харесва. Приятелките ми ми казват, че ме харесва, обаче всеки път като му пиша и той или гледа филм или спи :X:X. Не знам какво да правя. А наистина ми харесва... чакайй как разбраа че не си му безразлична от това което си пишете катоо той ти пишее чеее гледа дилм и т.н. :lol: тук не си пояснила както трябва...

Candice
09-20-2010, 19:51
Излезте само двамата няколко пъти.. И ако всичко върви, кажи му какво чувстваш ;)

emotional95
09-20-2010, 20:55
Значи, едни приятелки бяха пред неговия блок и играха волейбол и той вечерта ме пита, защо и аз не съм била, и прати тъжни човечета. После 2-3 пъти той първи ми писа ... абе не знам ... може би аз самата искам да ме харесва и за това ми се струва, че не съм му безразлична. Обаче пък са ми казвали, че той винаги гледа филми или играе WOW (ако не е навънка)

emotional95
10-03-2010, 21:36
Историята вече приключи ... и то приключи зле. Оказа се, че той харесва една от най-близките ми приятелки. Още по-гадното е, че и тя го харесва. Говорила ми и зад гърба, още от самото начало от както съм го започнала да го харесвам. Казвала му е всичко, което аз съм и споделяла... а отгоре на всичко и ме лъжеше, че няма никакви чувства към него. Сега вече те ходят и с цялото си нахалство, тя ме молеше да се сдобрим. Обаче аз и казах, че никога няма да е както преди и ако я устройва да сме само познати -ок. И върха на нахалството беше, когато ми каза, че аз съм си заслужила всичко което ми е направила ...

SiSi7yYy
10-04-2010, 07:18
Историята вече приключи ... и то приключи зле. Оказа се, че той харесва една от най-близките ми приятелки. Още по-гадното е, че и тя го харесва. Говорила ми и зад гърба, още от самото начало от както съм го започнала да го харесвам. Казвала му е всичко, което аз съм и споделяла... а отгоре на всичко и ме лъжеше, че няма никакви чувства към него. Сега вече те ходят и с цялото си нахалство, тя ме молеше да се сдобрим. Обаче аз и казах, че никога няма да е както преди и ако я устройва да сме само познати -ок. И върха на нахалството беше, когато ми каза, че аз съм си заслужила всичко което ми е направила ...

Внимавай с тези твой така наречени приятелки.И както си разбрала не се сдобрявай с нея.Давам 100 процента, че пак ще ти забие нож в гърба.