PDA

View Full Version : Гаджето ви от...



miroandonow
09-20-2010, 15:30
Искам да попитам някой ходил ли е с някой от тийнпроблем и ако да с какви впечатления останахте - имаше ли нещо вярно от нещата дето са писали в Секс форума или не?Тръгнахте само,заради писаниците и снимките и после се получи или не?Ходите ли още или се разделихте или се виждате само за секс?Питам щото,тук много отворени на тема секс има и некви снимки като манекенки,а в действителност?

Лека корекция - нека да кажат и момичета за това момчетата от тук дали са такива плейбой в действителност ...

PepSsSi
09-20-2010, 15:38
Любопитна тема, ще следя с интерес :)
Аз лично не съм излизала с някого оттук, даже не знам дали някой мой познат пише из форума :D колкото до снимките на манекенки...изхвърлено изказване, има и такива, разбира се, но се намират доста нормални, симпатични момичета (а и момчета)

FeelMyPain
09-20-2010, 15:41
Аз.
Но няма да споменавам никове. :-|

Sh@d0w
09-20-2010, 15:42
Срещал съм се с няколко момичета от форума,да ти кажа на живо не са толкова разговорливи на тема секс,както във форума :)

miroandonow
09-20-2010, 15:46
Любопитна тема, ще следя с интерес :)
Аз лично не съм излизала с някого оттук, даже не знам дали някой мой познат пише из форума :D колкото до снимките на манекенки...изхвърлено изказване, има и такива, разбира се, но се намират доста нормални, симпатични момичета (а и момчета)

Не съм казал,че няма нормални момичета нали?

PepSsSi
09-20-2010, 15:57
Хахааа, апрочем преди 4-5 години бях с друг никнейм, ама след дълго отсъствие се регнах пак...та както и да е. Да е било 9 клас, засякох един шматко от компанийката тука :D правеше се на секс-разбирач....е, той разбира много де....това,че дори не беше целувал момиче...не е от значение :D
Често се случва хора да си избиват тука комплексите, ама бързо биват или баннати, или принудени да млъкнат,след нападките (към простотията им) от другите юзъри :-D

Slamdancer
09-20-2010, 16:00
правеше се на секс-разбирач....е, той разбира много де....това,че дори не беше целувал момиче...не е от значение :D


Ти сериозно ли ? :shock:

FeelMyPain
09-20-2010, 16:01
Това явление съм го наблюдавал и преди, наблюдава се и сега. :?

PepSsSi
09-20-2010, 16:04
правеше се на секс-разбирач....е, той разбира много де....това,че дори не беше целувал момиче...не е от значение :D


Ти сериозно ли ? :shock:

сериозно де! Естествено, фактите са поднесени с немалка доза ирония, че чак към сарказъм бие в тоя случай.... То тоя индивид и до ден днешен е уникално създание...

Slamdancer
09-20-2010, 16:08
правеше се на секс-разбирач....е, той разбира много де....това,че дори не беше целувал момиче...не е от значение :D


Ти сериозно ли ? :shock:

сериозно де! Естествено, фактите са поднесени с немалка доза ирония, че чак към сарказъм бие в тоя случай.... То тоя индивид и до ден днешен е уникално създание...
Еми за жалост всякви ги има на тоя свят :smt119

ToXiCtHeBeSt
09-20-2010, 16:09
Аз.
Но няма да споменавам никове. :-|

как излага мазно 8-)

FeelMyPain
09-20-2010, 16:18
Щом казваш.
Само дето преди години не пишех в кофата, а в сексО.

DarkTemplar
09-20-2010, 16:21
Не познавам никого от форума лично.

ToXiCtHeBeSt
09-20-2010, 16:38
Щом казваш.
Само дето преди години не пишех в кофата, а в сексО.


добре добре
8-)

anarchoman
09-20-2010, 16:39
Аз ходя с едно момиче от форума, но тя пише вече в кофата! Да прав е този който каза че не са толкова разговорливи за секс като се видите и тя небеше, но вече сме почти година заедно :)

ImSoInLove
09-20-2010, 16:54
Не познавам никого от форума лично.

x3eme
09-20-2010, 17:10
Имах преди години една приятелка от тук.Общо взето си беше такава каквато се представяше и тук,но не напълно.Запознахме се преди да почна да пиша в тоя раздел ииии съм я позабравил как е във сексуално отношение.Не беше точно такава за каквато я мислеха тук,в това съм сигурен.

ToXiCtHeBeSt
09-20-2010, 17:10
Аз ходя с едно момиче от форума, но тя пише вече в кофата! Да прав е този който каза че не са толкова разговорливи за секс като се видите и тя небеше, но вече сме почти година заедно :)

коя бе фантазьор 8-)

Xx7thSiNxX
09-20-2010, 18:22
Имам много приятели от реалния живот, които пишат тук, но не ми е известно някой бивш да посещава форума. Повечето ми бивши ги оставих ту в Чехия, ту в Холандия...тук 3ма бивши са ми останали в България и изобщо не са от типът хора, които ще почнат да споделят. Гаджето ми от време на време го гледам, че влиза във форумът, но не коментира. Единствено разглежда коментари, когато нещо му трябва.

OneGuy
09-20-2010, 18:30
Какво общо има това ... че ако не си правил секс не разбираш нищо ... аз пък мога да кажа че и аз не съм правил и все пак разбирам доста повече от сигурно повечето мой връстници и тези около моята възраст ... а може би искахте да кажете че "той" не е спал с момиче а се прави на ебач и тарикат ... това са 2 огромно различни неща 8-)

KokoDjambo
09-21-2010, 06:21
Гадже не съм имал от тук,ама два пъти съм порил една от тук - Александра93 .Първия път сам втория път с един френд и врътнахме една тройчица,направихме я смешна направо.Иначе в общи линии е същата перверзия като тук ама с голямо самочувствие.

miroandonow
09-21-2010, 06:42
Пуснах темата,щото гаджето ми е от тук и останах изненадан,че не си е измисляла като пише тук.Обичам я - Maceto96 :oops:

miss_kiss181
09-21-2010, 06:59
Не съм излизала с никой от форума, макар, че с приятелят ми с който сме заедно от 4 г. се запознахме на подобно място в нета. :grin: :grin: :grin:

Wits
09-21-2010, 09:41
Ходя с Wits (аз съм YouDontKnowMe) , ама аз го принудих да се регистрира. Иначе си пиша с един човек от Пълнолетника, щяхме да се виждаме, ама му се объркаха работите като се прибра в България.Писала съм си е с други хора де, но никакви подобни намерения към тях ..

thefreak
09-22-2010, 08:54
Не ми е идвало на акъла до сега.. damn.. ще пробвам, навити?

FunkyBoy
09-23-2010, 19:10
... на живо не са толкова разговорливи на тема секс,както във форума :)

при повечето е така, и аз съм забелязъл :-o

ChalgaBoy
09-23-2010, 19:24
Пуснах темата,щото гаджето ми е от тук и останах изненадан,че не си е измисляла като пише тук.Обичам я - Maceto96 :oops:

Обичаш я сяка сутрин преди училище , оплаква ми се дамата често :D Недей я обича толко често ,че скоро няма да може да ходи... :P

По темата : Лично познавам 3-МА от форума и е голяма забава като се видим

epicfailbg
09-23-2010, 20:48
познавам един потребител в този форум , чието име няма да назовавам , който е от моят клас. Други смелчаци ,от моят клас ,с регистрация тук няма! Не съм се запознавал и не съм излизал с нито един от вас и не смятам да го направя , защото 1во на 1во съм сравнително нов тук , ако ме разбирате.

По темата : Напълно е нормално всеки да се представя за "играч" тук , защото чисто и просто всичко е анонимно. Аз лично чета в две секции и се уча от грешките и безумните мнения на потребителите. Радвам се , че ви намерих поради две причини : отговорихте на най-важният въпрос , на който търсих отговор (първата ми и единствена post-ната тема до този момент) и второ , но не на последно място , вие ме разсмивате до сълзи. Чел съм такива абсурдни мнения , че направо ви е бедна фантазията...

все1 , много говорих... Абе, мисълта ми е следната - Харесвате ми :)

HeavensMaiden
09-23-2010, 21:14
И аз преди ходех с едно момче от тийна ама той вече от много време не влиза :)

A_Loving_Girl
09-24-2010, 00:56
Лично не съм се запознавала с никой ,но има хора с които си пишем...от доста и аз не знам от колко време...и са пекани....

Stela94
01-02-2011, 07:47
Аз не знам да съм ходила с някого от тук,нито съм правила секс,но определено има доста добри попадения и... :oops: Сега не се сещам за никове де ама иначе :oops:

Hilary_
01-02-2011, 08:49
Искам да попитам някой ходил ли е с някой от тийнпроблем и ако да с какви впечатления останахте - имаше ли нещо вярно от нещата дето са писали в Секс форума или не?
Виждала съм се с няколко момчета от тийн-а, но само едно си го взех за мен и все още съм с него .. :smt007
Колкото до писаниците му тук .. представяше се за най - големия простак в раздел секс (няма да споменавам никове), но всъщност е дооста по - земен .. 8-)
Тръгнахте само,заради писаниците и снимките и после се получи или не?
Коментарите, които пишеше бяха под всякаква критика и доста ме дразнеше .. в последствие реши да се заяжда и с мен ии всъщност така се запознахме!! 8-) Имах само една негова снимка, ня която дори не бях обърнала особено внимание ..
Лека корекция - нека да кажат и момичета за това момчетата от тук дали са такива плейбой в действителност ...
За мачовци не знам до колко са такива, защото тези, с които съм се запознала не съм гледала като на момчета, а като на приятели и определено не съм останала разочарована!!


п.п. малко ми липсват тези времена .. 8-)

Shia
01-02-2011, 21:56
Да,излизала съм с хора от форум,но ходене не.Оказаха се същите като от форума и не си и говорихме толкова за секс,защото разменихме скайпове и отворихме и други теми за разговор.