PDA

View Full Version : stupid sound :@



CCooLL
09-20-2010, 16:48
абе взех си едни слушалки PHILIPS SHP2000 и тако ги включа в тонколоните се чува мн слабо...а проблема е, че където е кабела няма такова нещо за усилване и вище като си пусна някоя песен колко е силно http://www.prikachi.com/images/486/2521486x.jpg

doomkillerr
09-21-2010, 07:07
Трябва да си усилиш звука от аудио/видео плеъра, ако слушаш музика или гледаш видео, или пък от самата игра, ако играеш някоя игра. Както се вижда от "Sound" настройките проблема не е в тях! :)

FunkyBoy
09-21-2010, 15:03
Ако си ги включил директно към колоните, звукът ти се разделя между тях и слушалките. Пробвай да намалиш колоните докрай или да включиш слушалките директно в компютъра.

CCooLL
09-22-2010, 14:26
Трябва да си усилиш звука от аудио/видео плеъра, ако слушаш музика или гледаш видео, или пък от самата игра, ако играеш някоя игра. Както се вижда от "Sound" настройките проблема не е в тях! :)

за толкоз тъп ли ме мислич ?



Ако си ги включил директно към колоните, звукът ти се разделя между тях и слушалките. Пробвай да намалиш колоните докрай или да включиш слушалките директно в компютъра.

мислиш ли, че не съм пробвал ? даже е по-слабо...

NoOneElse
09-22-2010, 16:23
Трябва ти слушалков усилвател.

FunkyBoy
09-22-2010, 20:21
Трябва да си усилиш звука от аудио/видео плеъра, ако слушаш музика или гледаш видео, или пък от самата игра, ако играеш някоя игра. Както се вижда от "Sound" настройките проблема не е в тях! :)

за толкоз тъп ли ме мислич ?



Ако си ги включил директно към колоните, звукът ти се разделя между тях и слушалките. Пробвай да намалиш колоните докрай или да включиш слушалките директно в компютъра.

мислиш ли, че не съм пробвал ? даже е по-слабо...

де да те знам кво си пробвал и кво не си. Питаш нещо - отговарям ти! Кат не мойш си решиш проблема сам, явно си си тъп :) всичко може да е.. слаба аудиокарта, дефектни слушалки... кво ли не.