PDA

View Full Version : Заместител...?



krokkrok
09-20-2010, 16:58
Сега реших да се лакирам и махнах стария лак от едната ръка.Взех шишенцето лакочистител,но понеже е от тези,които не капят,а направо си се изливат (ако знаете за кои говоря) успях да го изхабя по земята...Някой може ли да ми каже нещо друго,с което мога да изтрия лака.Пробвах с някакви различни парфюми,които съдържат алкохол,но почти нищо не вършат...сега ще взема да пробвам и с алкохол,пък ако не стане...ще ударя една и ще забравя за лакове и за всичко :lol:

mecheeeee
09-20-2010, 17:11
ацетон ...


аа не разбрах какво ти пречи да използваш лакочистител ;D

PepSsSi
09-20-2010, 17:18
По пода е, няма как да го ползва. Много гадно така.... Попринцип с ацетон, ама малко хора държат такова вкъщи....не можеш ли да го изшлюпкаш с нокти, пак малко ще се замаже положението... О, питай някоя комшийка да ти услужи :Д

krokkrok
09-20-2010, 17:18
ацетон ...


аа не разбрах какво ти пречи да използваш лакочистител ;D

Ами излях го...а за ацетон знам...ама сега от къде да си го извадя този ацетон :D

krokkrok
09-20-2010, 17:23
Пробвах да намокря памук с вода и да му сложа малко незасъхнал лак,защото и той съдържа количество ацетон,а докато е мокър не се задържа от лака по ноктите...и така го махнах...казвам ако някой има същия проблем да пробва :D

SuperBadSuperFresh
09-20-2010, 19:30
Пробвах да намокря памук с вода и да му сложа малко незасъхнал лак,защото и той съдържа количество ацетон,а докато е мокър не се задържа от лака по ноктите...и така го махнах...казвам ако някой има същия проблем да пробва :D

Стар лак се маха с нов лак ;-) Изпитано.

zlatnata_ribkaaa
09-21-2010, 14:18
спирт

Sigrina
09-22-2010, 13:08
Не става със спирт :) Иначе на мен редовно ми се случва да е свършил лакочистителят и използвам разредител за лак за нокти :)