PDA

View Full Version : World-case scenario



nooba
09-20-2010, 18:09
Някой може ли да ми даде линк от който да изтегля "В най-лошия случай" или "World-case scenario".За предаването:Не съм го гледал преди наскоро го видях по дискавъри.Същото е като "Ultimate survival" със Беър Грилс само дето е във градски условия.Ултимейта го има във замунда, но това не го качват.Ако някой иска да го гледа във Вторник по дискавъри в 20:05 (Ултимейта е същия час във понеделник).Благодаря предварително. :)

Soundish
09-21-2010, 17:35
Всъщност в Замунда ги има качени първите 5 епизода,но не си ги намерил,защото е WORST-case scenario,но ще ти го простя,тъй като и аз съм фен на Беър :D

nooba
09-21-2010, 20:12
О господи... Днес се прибирам и се сещам за тази тема,но също така че може да съм я объркал тъй като видях само един път името на английски и то за бързо и го прочетох World но тъй като знам горе-долу английски и се досетих че е Worst и точно заради това съм го сгрешил и съжалявам за грешката 8-) Иначе във замунда само тези новите и те скоро са ги качили (във замунда си го търсих със Worst). Писах тази тема защото по дискавъри казват "Нови серии на ...." и реших че може да има по стари сезони :) Иначе благодаря, че ми каза че са качени ,защото аз нямаше да проверя отново :)