PDA

View Full Version : Той е вътре в мен...



proxy7
09-20-2010, 20:24
Здравейте, няма да искам съвети от вас как да го забравя и т.н. Просто искам да споделя. Текста по долу съм го писала преди 9 месеца:

"Не зная от къде да започна...Просто животът ми минава ей така, без цел, без стимул и без смисъл . Сутрин ставам по навик , ям по навик , отивам на училище по навик...Правя всичко машинално така съм свикнала . Но... ми е все едно къде съм , с кой съм . Лутам се безцелно в моят измислен свят. Изобщо не зная какво се случва около мен и НЕ ме интересува. Живея със спомените . Това ме държи жива . Тялото ми в момента може да е тук , но душата ми витае някъде в отминалите няколко месеца. Душата ми живее в миналото. Сякаш времето е спряло за мен . Замръзнало е . Духом съм в настоящето , но съм се затворила , изолирала съм се от околния свят ... Хората ме виждат усмихната ,щастлива...Но какво става вътре в мен ? Сърцето ми стене , не може да възприеме какво се случва. Боли...изгаря ме... празна съм...само любовта ми остана...любовта към един човек , който съм наранила много и не ми вярва , че го обичам. Не може да повярва , че не мога без него. не може да повярва , че живея заради него . Мисълта , че пак ще го видя , пак ще го докосна и ще ми прости ме поддържа жива. Само тази мисъл. Ако знаех , че няма надежда , че някога ще ми прости...просто ще умра. Но дори е така , аз пак ВЯРВАМ , че ще съм с него. Ще започнем отначало и ще сме най-щастливите на света. Този ден ще дойде ... ВЯРВАМ !
Когато остана сама , вечер...свалям маската си,махам фалшивата усмивка от лицето си...очите ми се насълзяват и започвам да плача. Плача тихо , никой да не ме чуе. УЖАСНО боли...искам само НЕГО , нищо друго ! Защо се разделихме? Защо го нараних? Защо той ме е лъгал, но аз въпреки това го обичам . С всяка изминала секунда, го обиквам още повече. Защо го заобичах , когато вече стана късно? Той мисли ли още за мен? Какво прави в момента? Къде е ? С кой е? Липсвам ли му ? Обича ли ме още? Иска ли да ми се обади ? Страх ли го е ? Ще ми прости ли? Ще ми каже ли истината ? Защо го обичам толкова много? Защо любовта е толкова сложна? Защо боли толкова много? Защо имам толкова много въпроси? Защо няма отговори...?! Не знам нищо... знам само едно , че го ОБИЧАМ!"


В момента...в момента съм по-добре от преди 9 месеца, но мисля за него всеки ден, не ме оставя на мира. Свикнала съм с мисълта за него, знам че всичко е минало, осъзнала съм че няма да бъдем заедно никога повече, наясно съм че и да му се обадя той няма да ми вдигне. Но едно нещо ме мъчи, ЗАЩО ме е лъгал? Гложди ме отвътре като камък. И не ме е лъгал като ми е изневерявал с друга, за много повече неща ме е мамил - за почти всичко. Но искам да знам причината затова? Какво е искал да постигне с това? Може ли да е психично болен? Не знам. Самотна съм и ме е страх. Още плача за него.

PyCoKoCkA93
09-20-2010, 20:29
Той не заслужава нито една твоя сълза...Той е мръсен долен лъжец и такъв си умре!!!Гледай по-ведро на живота и недей да се хабиш за идиот,който не заслужава дори да си спомняш за него...Продължи напред,огледай се около теб и ще намериш 10 пъти по-добър от него :) Всичко най-добро ти желая и помни,че всяко зло е за добро :) По-добре е ,че си се отървала от него,за да не продължава да ти трови живота с лъжи...

petersl55
09-20-2010, 20:31
Изглеждаш ми тотално объркана...Стегни се малко и се замисли за нещата които се случват около тебе.. ;)

ПП : Дано на никой не се случва такова нещо де :shock: :?

JuStElly
09-20-2010, 20:52
Не е нещастно момичето, изгубило любовта на един глупак, а е нещастен глупакът изгубил последният шанс да бъде човек ...

Не се мъчи за него ... като съдя по това,което си писала мисля,че си много депресирана и ти е време да го забравиш и да продължиш напред.9 месеца са много време ... стягай се !!!

DarkTemplar
09-20-2010, 21:38
Лесно е да ти кажа "стегни се ще се оправиш". Но няма да се оправиш, не и в близко време, не и докато не намериш някой, който да запълни тази огромна празнина. Такива неща се преживяват трудно и се иска много време.

ЗАЩО те е лъгал? В живота ни има въпроси, на които така и не можем да си отговорим.

petersl55
09-20-2010, 21:46
Най-добре си намери някакво занимание , хоби или ддз. Работи в/у себе си и НАЙ-ВАЖНОТО не се опитвай да си намериш нов ..щото само ще задълбочиш нещата особено ако си намериш някой който наподобява въпросният пулю..все пак в тоя свят може да се живее и без лубоФ :-$

GregoryHouse
09-20-2010, 21:47
В живота ни има въпроси, на които така и не можем да си отговорим.

Обикновено защото не търсим отговора, или по скоро не искаме да го намерим. Всички друго бива отговорено.

По темата: Тепърва ще става по-добре. ;) Trust me on that!

Ankh
09-20-2010, 21:50
Това все едно аз съм го писала. Няма как.
Това са нещата от живота и на почти всеки се е случило да изживее нещастна любов, най-важното е след това да се изправиш и да продължиш, колкото и да е трудно.
Живота е пред тебе...

a1a2b3v
09-21-2010, 04:47
Ехх момиче... продължавай напред и стига си се самосъжалявала...ЗАБРАВИ ГО! Сама каза, че са минали 9 месеца от тогава. Какъв е смисъла да живееш спорените и да ревеш по цял ден?? :?
Няма да ти кажа "той е тъп" както всички по-горе, защото ще бъде лъжа (предполагам де по написаното не си личи баш за какво точно става на въпрос, а само че много страдаш за него). Горе главата и намирай начин да го забравиш, било като излизаш с приятели или се захванеш с някой спорт. :)

m1nik
09-21-2010, 09:10
хъх

DarkTemplar
09-21-2010, 09:14
На мен преди години работата ми помогна да се поотърся от една подобна ситуация. Веригите за бързо хранене вършат чудеса. ;)

fenasf
09-21-2010, 21:04
Кажи му да излезе от там

moneycomeme
09-22-2010, 11:52
Обичай и цени себе си повече от него,защото го заслужаваш и ако не се обичаш ти самата....сещаш се.Обичай се,грижи се за себе си...отдай се на радости и неща,които те радват.

JustAnotherNiceGuy
09-22-2010, 11:58
Всичко ще се оправи :). След време ше намериш друг, за който да ти пука толкова много.

YouDontKnowMe
09-22-2010, 12:26
Не четох темата до край, ама ако има някакъв въпрос който те мъчи , опитай се да откриеш отговора.
Аз бих ти казала, че въпросното момче е боклук и не може да се нарече мъж, щом не ти е казвал истината в очите, тъй че нищо не си заслужава в негово име.
Все ще намериш човек, който да те цени истински.

viksit0y
09-22-2010, 13:00
Това все едно аз съм го писала. Няма как.
Това са нещата от живота и на почти всеки се е случило да изживее нещастна любов, най-важното е след това да се изправиш и да продължиш, колкото и да е трудно.
Живота е пред тебе...
+ :o

Abbey
09-22-2010, 13:15
Ами просто го питай защо те е лъгал и продължи напред защото го заслужаваш!

sasha_90
09-22-2010, 13:26
Докато продължаваш да си задаваш тези въпроси,няма да се успокоиш напълно и да го забравиш.За какво ти е да се връщаш назад и да си задаваш въпроси,на които вероятно няма да научиш отговорът.Лично аз мога да ти отговоря на много от тях.
Защо те е излъгал?Защото не е държал достатъчно на теб,в противен случай нямаше да те нарани и лъже.
Обича ли те?Не.Ако те обичаше,нямаше да те лъже,а щеше да показва интерес към теб.
.
.
.
.
.
Надявам се,това да е последната ти тема,за тозиовек,защото той наистина не те заслужава.Запомни!

proxy7
09-22-2010, 18:32
Мерси на всички ви за съветите. Но може би най-точния коментар е :




Лесно е да ти кажа "стегни се ще се оправиш". Но няма да се оправиш, не и в близко време, не и докато не намериш някой, който да запълни тази огромна празнина. Такива неща се преживяват трудно и се иска много време.

ЗАЩО те е лъгал? В живота ни има въпроси, на които така и не можем да си отговорим.

Наистина трудно е да се забрави човек, който макар и да е бил част от живота ти за кратко , ти е бил толкова близък. И не може просто така да се збарави, като с магическа пръчка - казвам си да го забравя и КРАЙ, не е възможно. дори аз да отричам... той е вътре в мен.

lolssie
09-22-2010, 18:34
Той не заслужава нито една твоя сълза...Той е мръсен долен лъжец и такъв си умре!!!Гледай по-ведро на живота и недей да се хабиш за идиот,който не заслужава дори да си спомняш за него...Продължи напред,огледай се около теб и ще намериш 10 пъти по-добър от него :) Всичко най-добро ти желая и помни,че всяко зло е за добро :) По-добре е ,че си се отървала от него,за да не продължава да ти трови живота с лъжи...

+1 :)

MaLkaTa_LaDy
09-23-2010, 06:31
Това все едно аз съм го писала. Няма как.
Аз съм следващия човек, който някога е писал същите неща. И понеже съм миналава през такъв период, който дори не знам как мога да го определя, мога да говоря от личен опит.
Докато сама не поискаш да бъдеш щастлива, няма да се получи. Най-трудното е да си повярваш, че си го забравила. Повярваш ли си, значи вече не си зависима от него. Всичко опира до това как ще построиш своите желания и да искаш без никакви съмнения тези неща да се случат. Няма нужда да мразиш него, заради нещата, които е направил. Достатъчно е да обичаш себе си!

Stellsy
09-23-2010, 12:07
Всичко ще отмине. Задай си въпроса - Защо го обичаш? Заслужава ли си да го обичаш? и още въпроси. Тогава ще бъдеш наясно със себе си и ще дойде момент, когато няма да се сещаш за него. Личен опит!!!

0tka4enk0
09-23-2010, 21:31
Проблемите с тестисите често се дължат на прекомерна консумация на мастурбаторските умения на човек ...Отиди на лекар най-добре ,ако ли не - гъделичкай ги отдоло ,и ги друсай отвреме навреме ..Вземи пък да ти мине ...

proxy7
09-24-2010, 13:10
Проблемите с тестисите често се дължат на прекомерна консумация на мастурбаторските умения на човек ...Отиди на лекар най-добре ,ако ли не - гъделичкай ги отдоло ,и ги друсай отвреме навреме ..Вземи пък да ти мине ...
Au колко си забавен, няма що! :D :D :D

Sisi7u
09-24-2010, 14:24
Защо се разделихме? Защо го нараних? Защо той ме е лъгал, но аз въпреки това го обичам . С всяка изминала секунда, го обиквам още повече. Защо го заобичах , когато вече стана късно? Той мисли ли още за мен? Какво прави в момента? Къде е ? С кой е? Липсвам ли му ? Обича ли ме още? Иска ли да ми се обади ? Страх ли го е ? Ще ми прости ли? Ще ми каже ли истината ? Защо го обичам толкова много? Защо любовта е толкова сложна? Защо боли толкова много? Защо имам толкова много въпроси? Защо няма отговори...?! Не знам нищо... знам само едно , че го ОБИЧАМ!"


Но едно нещо ме мъчи, ЗАЩО ме е лъгал? Гложди ме отвътре като камък. И не ме е лъгал като ми е изневерявал с друга, за много повече неща ме е мамил - за почти всичко. Но искам да знам причината затова? Какво е искал да постигне с това? Може ли да е психично болен? Не знам. Самотна съм и ме е страх. Още плача за него.

just ask him !!

djstyle
09-24-2010, 15:16
За секунда си помислих, че си збъркала раздела, като прочетох заглавието, ама като видях бозата ти долу, си промених мнението... :D