PDA

View Full Version : Candida Non Albicans



Prostiq
09-21-2010, 06:52
Искам информация от човек който вече си е патил от резистентните щамове на Candidа. Мисля че имам такъв проблем и ме е страх да не се хронифицира. Кажете как се лекуват . Готов съм всякакви буламачи да пия !!!

Prostiq
09-21-2010, 08:24
ясна работата...

BonnieandClyde666
09-21-2010, 10:03
Ти за доктори, чувал ли си? ТОВА НЕ СЕ САМОЛЕКУВА!

DarkTemplar
09-21-2010, 10:30
Тотално съм некомпетентен по темата. Наистина вземи се консултирай със специалист.

Prostiq
09-21-2010, 11:47
Какви специалисти бе ..... От един месец и горница ми пари като пикая тече едно жълто такова никакво..... сърби.... И тва е след като се консултирах с доктори.... Първия път ми казаха да се мия по често и само щяло да ми мине ! Като излязаха изследванията на приятелката ми се оказа Non Candida Albicans, на мен изследвания не са ми пускани!!! Казах на личната лекарка и тя ми предписа 3 таблетки микомакс за 3 седмици ефект никакъв. Ходих пак при уролога той допълни рецептата с Клотримазол .... Последния път като ходих ми взеха една потребителска такса за да ми кажат че това се лекува малко по бавно. Минавам на самолечение не искам да чуя за доктори! Тей че ако не е по темата не пишете простотии

DarkTemplar
09-21-2010, 11:51
Ми аз като гледам едва ли ще получиш повече от 1-2 компетентни мнения. Щото честно ти казвам, аз отначало като прочетох заглавието, даже не можах да схвана за какво иде реч (а имам нелоша анатомична и т.н. култура). Намери си кадърен доктор (някой доцент, професор), ако ще да взема по 50 кинта на преглед, важното е да те оправи. Сам едва ли ще стане. И не се звери, не сме ти виновни.

Prostiq
09-22-2010, 07:42
Криво ми е - извинявам се ...

OhoBoh0
09-22-2010, 08:28
Нагрей нож или нещо метал и изгори мястото, при мен помогна, но боли
:-o :)

Lancelot
09-22-2010, 11:59
Нагрей нож или нещо метал и изгори мястото, при мен помогна, но боли
:-o :) :shock: :shock: :shock:

Представих си го...dude, и на теб ти трябва специалист.


По темата - за съжаление доста от тъй наречените специалисти са по-некомпетентни от 17 годишен тийн..Въпроса е, че тук помощ няма да намериш.. просто трябва да попаднеш на някой, който си разбира от работата.

djipsito
09-22-2010, 12:44
Порови се в други форуми, питай чичко гугъл и така.. тука едва ли ще можем да ти помогнем ;)

Prostiq
09-22-2010, 15:22
що бе ножа помогна ..... Утре ше ходя да ми пускат изследвания и да се почва якото тъпчене на лекарства .... ПАК!