PDA

View Full Version : Море..



bloodyF
09-21-2010, 07:21
бях на море и там мисля че правих секс.. ( не са ми ясни спомените затова мисля че...) .. беше с презерватив и т.н.

обаче ми закъснява със седмица...преди 2 седмици си правих тест..беше отрицателен...ии сега почвам да се чудя много...
страХ МЕ е да си направя втори тест..обаче майка ми разбра и след 2 дни ще си правя...ако е положителен направо не ми се мисли (забравям за всякакво море или екскурзии с класа) .... дайте някакви съвети или предположения..

п.п. някой знае ли колко струва аборт на лице под 18 години?

dimitar_ak
09-21-2010, 07:23
Миличка, не се връзва. Помниш такава подробност, като презерватива, а не помниш дали си правила секс. Айде стига с тези глупости вече.

PS: И аз бях на Китен по същото време

bloodyF
09-21-2010, 07:40
Миличка, не се връзва. Помниш такава подробност, като презерватива, а не помниш дали си правила секс. Айде стига с тези глупости вече.

PS: И аз бях на Китен по същото време,



ами да.. не съм съвсем убедена..


други отговори..моля//

radeberger
09-21-2010, 08:15
Значи казваш, че момчето е било с презерватив, но не си сигурна дали си правила секс. Нещо не разбирам.

bloodyF
09-21-2010, 08:22
Значи казваш, че момчето е било с презерватив, но не си сигурна дали си правила секс. Нещо не разбирам.



оф ами да, не ме болеше, нямаше кръв и прочие...затова,,,

radeberger
09-21-2010, 08:30
Аха, значи това ти е бил първия път. То не е задължително да те боли и да има кръв. При факта, че не помниш, предполагам, че си била пияна. Може за това да не си усетила.

Не се панирай толкова. Първо си направи тест (там след 2 дена) и ако се окаже положителен едва тогава мисли за аборти.

xinfamous
09-21-2010, 10:15
Като за начало,доста си глупава : ))))


дайте някакви съвети или предположения..

Ми предлагам ти да пробвав със закачалка,или да те ритат малко в тумбака..мисля че ако пушиш мн и пиеш белина лапето ше згъне.Що за съвет искаш ако си бременна !?

TheAnnoyingAwesomnes
09-21-2010, 11:50
Оф аре пак поредната дето не знае що е то секс, ама го прави....... Как пък една патка не седна да прочете важните теми в тоя форум.... :-x :-x
1во когато почне едно момиче да води полов живот (не при всички момичета) цикъла променя режима си.
2ро колкото повече се притесняваш, толкова повече ще ти закъснее !!!!!
3то аборта е около 100тина лева (до колкото ми е казвала гинеколожката ми), НО ако на тая възраст премахнеш първото си дете има ОГРОМЕН вариант, когато поискаш деца да нямаш....
4то най-малко 2 седмици след "фаталния" полов акт се прави теста за бременност.......


Аз лично залагам на това, че си притеснена щото си глупава, а не щото си бременна ! 8)

DarkTemplar
09-21-2010, 11:53
Миналия септември абортът беше 150 лв в АГ болница в София, сега не знам колко е. Чувал съм, че на черно е около 2 пъти по-скъп. Трябват и някои специфични лекарства, които също не са евтини.

Според мен авторката е прекалено панирана, да си направи 1-2 теста, после гинекологичен преглед и чак след това може да мисли за аборт.

Prostiq
09-21-2010, 11:55
тест може да се направи ден след като закъснее цикъла и да му се вярва ( на теста)

FeelMyPain
09-21-2010, 12:01
Даянче?

thefreak
09-21-2010, 12:11
И аз тук си мислих, че темата ще е как някой ще въздиша по почивката си на море колко е била яка... а то какво се оказа?

CTPAXX
09-21-2010, 23:05
Има презерватив-няма дИца .Освен ако презерватива не е скъсан ;)

drakon44
09-21-2010, 23:27
Има презерватив-няма дИца .Освен ако презерватива не е скъсан ;)
ХА,както казва тя ,че помни презера непомни секса,може пича да е бил мн тарикат,като я е видял,че е заспала и да си го свалил,и да го е мушнал така за по-голям кеф. :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

edy
09-22-2010, 12:31
Да не се вкарваме в драми :) .. всички знаем отлично, че помниш дали си го правила с презерватив, или не, дали си правила секс, или не ..

krem4et0
09-22-2010, 17:01
Ключ по молба на автора.