PDA

View Full Version : КиЧурчИта с МънисСта



girl4em
09-21-2010, 08:43
Здравейте, искам да Ви попитам дали при фризьор мога да си направя нещо подобно на кичур, но с мъниста и конци? ще съм Ви мн благодарна ако ми отговорите, и ако някой случайно си е правил колко горе-долу като цена ще ми излезне? :)

ameli
09-21-2010, 13:28
И сама можеш да си ги направиш, не е толкова трудно. Защо не помолиш някоя приятелка?

girl4em
09-22-2010, 09:09
ем.... проблема е, че няма от къде да взема мъниста, а й съм пробвала, но... не става така добре както може да стане от човек с опит мс все пак

Paramour
09-22-2010, 10:08
Отиди във фризьорския салон и питай. Може и да се навият да ти направят такива кичури, но предполагам, че трябва да си намериш сама манистата.
А за тях.. поразпитай приятелки, познати и т.н. за магазин. :)

a1a2b3v
09-22-2010, 10:11
ем.... проблема е, че няма от къде да взема мъниста, а й съм пробвала, но... не става така добре както може да стане от човек с опит мс все пак

Във вашия крад нямате ли от онези магазини с копчета, конци и секви такива джунджурии там трябва да има . :) Аз преди събирах маниста малки големи, различна форма, цвят и така нататък обикарах такива магазинчета :) . Имаше 1 на другия край на града дето манистата се продават на бройка, а не на пакетчета както при другите, разменях с други дечурлига ии може би сега имам над 1000 в кутия :D :D Та разходи се по такива места. Сега в кауфлант тази седмица видях имаше некви за моделиране на ключодържатели ( нямам си на идея как става това, ама са с голяма дупчица през която би могло да стане :) )

Иначе може ли снимка на това нещо да видя как би изглеждало :oops:

ll40o4yYll
09-22-2010, 10:33
Става мн яко :grin: .... и аз сега искам да си правя ето в подобна тема са качени и снимки 8) http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=186715&postdays=0&postorder=asc&start=30 <---- браво на мацките мн яко им се е получило :) ... общо взето тка става ако някой има да качва пикс да гледаме :D