PDA

View Full Version : Утре не сме на училище



didenceeto
09-21-2010, 07:43
утре не сме на училище, а някой знаели дали днес часовете ще са намалени :?

radeberger
09-21-2010, 07:47
Има ли причина да са намалени :?

didenceeto
09-21-2010, 07:48
заради утре така ми казаха, че може да са намалени, за това питам :)

mrtn
09-21-2010, 07:50
Не.

remix1912
09-21-2010, 08:04
Не са намалени,няма причина за това.Утре няма да учим.Т.е. на 22 септември.Ден на независимостта ли се води,глупости.Поне да бяха направили четвъртъка и петъка неучебни.

IvUsHkA
09-21-2010, 08:11
Зависи от училището ти т.е от директора, но едва ле ще са намалени.

ecstazy
09-21-2010, 08:24
Хаха в мойто даскало на Коледа ги намариха на по 35 минути пък са да ги намалят. Мечти БАТЕНЦЕ :shock:

brokeninside13
09-21-2010, 09:01
Учили сте на КОЛЕДА?!?! Ебаси майката.....

sladkish_14
09-21-2010, 15:31
На 21.09.2010 учебните часове не бяха намалени :)
Радвайте се, че поне почивате, защото след някоя друга година и на този ден ще учим ;)

BeezyJey
09-21-2010, 17:44
На 21.09.2010 учебните часове не бяха намалени :)
Радвайте се, че поне почивате, защото след някоя друга година и на този ден ще учим ;)

Баси бруталното 8-) Иначе, не разбирам защо трябва да са намалени.. На мен ми стига, че утре няма да учим, ха ха ха ха ! :lol:

vilito2589
09-21-2010, 18:08
Бахти и почивния дан дет ще бъде поне за мен цял ден ще седа вкъщи и ще пrша домашни :( :booooomb: :-x

MissNothing
09-21-2010, 20:10
Уф, колко много имам да уча за четвъртък, не е истина. :?
Абе знаете ли дали на праниците на града, в който живеем, се учи.

MissNothing
09-21-2010, 20:11
На 21.09.2010 учебните часове не бяха намалени :)
Радвайте се, че поне почивате, защото след някоя друга година и на този ден ще учим ;)

Баси бруталното 8-) Иначе, не разбирам защо трябва да са намалени.. На мен ми стига, че утре няма да учим, ха ха ха ха ! :lol:
На мен не ми. 8-)

xKiFlA
09-21-2010, 20:22
и аз ли утре няма да съм на училище :shock: :grin: :grin:

Tempest
09-21-2010, 21:05
съжалявам ако нещо.. но не мога да се сдържа да не го напиша с големи букви:

ебах ти алчните гадове ! ! !


Не стига, че няма и седмица да сте учили, не стига, че почиваме на 22ри, ами и намалени часове искате.. ееей наглостта край няма! :?

Moderatorius
09-22-2010, 06:34
^ Обаче ти си некъв, ебаси човека. Все ти не изнася, като някой иска ваканции, почивки и т.н. Остави да си искат децата, ти ако си почиваш и ти е кеф да ходиш, аз НЕ ИСКАМ да ходя, защото имам хиляда входни на целите учебници, да. На целите, даже и самоподготовка да си правим. Следователно за тоя "почивен" ден, съботата и неделята трябва да прочета 6-7 учебника, аууу, наистина. По-добре да си ходим, да учим и събота, да ни сринат направо. Да не говорим, че съм задължена, както и целия клас да излизам в 10 сутринта от нас /извънкласни дейносити/, та чак в 8 вечерта да се прибирам. Дааа, в 8 се прибирам, ям, оправям се и кво по-хубаво от 9 до 2,3,4 да уча, защото, разбираш ли, на сутринта нямам време да си поуча. Ех, да. Ама кво да ги правиш, мислят си, че имам само техния свещен предмет. Пффффф :-x

Tempest
09-22-2010, 09:59
съжалявам, не съм аз човека, който те е вкарал в това училище, в което ви карат да изядете учебниците с кориците... ти си направил/а избора и ти си държиш последствията! Съжалявам, хора...


ей, иде събота, в петък дали ше са намалени часовете?! :-o

sladkish_14
09-22-2010, 11:17
'Moderatorius' склонна съм да се съглася с тебе, но учебниците за предходната година не се четат сега, когато наближават входните нива, а по време на изминалата учебна година. И аз съм, като тебе на у-ще и аз имам входни, но не мислиш ли, че за един ден няма как да изядеш учебниците? И то именно днешния.

На мнение съм, че 22.09. ВСИЧКИ у-ща в България трябва да бъдат отворени и ВСИЧКИ ученици да присъстват! Какво е това? На този ВЕЛИК ден за България, ден в който честваме годишнина от обявяването на Независимостта на България всички дечурлига да си седят у тях пред компютрите?! Какво по дяволите е това безобразие. На този ден трябва да има тържества във всяка една част от България и във всяко едно учебно заведение - детска градина, училище, университет.. И всеки един, който се смята за 'бъдещето на България' трябва да участва в тези тържества. Някога са правени манифести и какви ли още не тържества.
Днеска приблизително 80% от 'младото' население не знае защо за Бога почиваме, ама важното е че ще спя до късно и ще си 'уча' уж, ама довечера ще излезна с приятели. Случи ми се най-шокиращото, вчера питам момиче моя връстница (17г), защо утре почиваме, а тя ми отговаря 'ми не знам, няква независимост имало' WTF??
В темите от сорта 'коя ти е любимата държава' всеки втори пише всяка друга, но не и България! Държави, в които повечето дори не са стъпвали. Що за българи са тези малоумни същества, който живеят в страната, която ги храни (може бедно, но им ражда хляб), която ги е родила и изгледала. Що за българин ще се наречеш, ако за тебе в този ден е по-важно да седиш пред компютъра вместо да идеш в училище и да послушаш речта на учителката си по български език, да носиш българското знаме и да вървиш гордо по улиците, по които си израстнал.. Не ви разбирам спорите за това,че е по-добре да не сме на училище, а всички забравяте що за ден е днешния и какво значи за всички Вас и мене.
Безобразие.. засрамете се. Защото това ще стане от нас, един ден когато детенцето ни попита 'мамо защо не съм на градина днеска' вие ще му кажете 'ми не знам мамо, някаква независимост е днеска.'
А после ще обвиняваме държавата си за това. Това сме ние българите.

Tempest
09-22-2010, 11:41
sad but true.. иде въпроса - що за българин ще храни сънародниците си наричайки ги.. хм... чужденци? Има разлика между българин и патриот.. приеми факта, че почти никой не зачита историята.. оскверняват се иконите на България - великите българи, помогнали да сме това, което сме сега - България! И не, не "що за българин", а що за човек би забравил корените си само с махване на ръка? Що за човек не би си мръднал пръста, защото са му по-важни приятелчетата от това да се научи на нещо.. и след това ще обвини всичко българско за неговата простотия, само за да не излезе той кривия.. сега училището виновно, после бюрото по труда, после шефа, после пенсионния фонд.. погребалното дружество.. всички са виновни! Не и ти! Нали?

Moderatorius
09-22-2010, 11:53
'Moderatorius' склонна съм да се съглася с тебе, но учебниците за предходната година не се четат сега, когато наближават входните нива, а по време на изминалата учебна година. И аз съм, като тебе на у-ще и аз имам входни, но не мислиш ли, че за един ден няма как да изядеш учебниците? И то именно днешния.[/b]
Извинявай, но не мисли, че не съм отваряла учебниците. Квото и да говорим, не мисля, че нормален човек би запомнил 100-200 дати по история, а за биологията да не говорим какви термини и глупости има. Не говоря да ги прочета дословно, но поне един хубав преговор, преглед ако искаш го наречи, ще е поне 5-6 часа. Говоря за ефективен преглед, а не през пръсти. За днешния ден мога, например да "изям" етиката и правото и 1/4 от историята 8)

BlueKnife
09-22-2010, 11:56
'Moderatorius' склонна съм да се съглася с тебе, но учебниците за предходната година не се четат сега, когато наближават входните нива, а по време на изминалата учебна година. И аз съм, като тебе на у-ще и аз имам входни, но не мислиш ли, че за един ден няма как да изядеш учебниците? И то именно днешния.

На мнение съм, че 22.09. ВСИЧКИ у-ща в България трябва да бъдат отворени и ВСИЧКИ ученици да присъстват! Какво е това? На този ВЕЛИК ден за България, ден в който честваме годишнина от обявяването на независимостта на България всички дечурлига да си седят у тях пред компютрите?! Какво по дяволите е това безобразие. На този ден трябва да има тържества във всяка една част от България и във всяко едно учебно заведение - детска градина, училище, университет.. И всеки един, който се смята за 'бъдещето на България' трябва да участва в тези тържества. Някога са правени манифести и какви ли още не тържества.
Днеска приблизително 80% от 'младото' население не знае защо за Бога почиваме, ама важното е че ще спя до късно и ще си 'уча' уж, ама довечера ще излезна с приятели. Случи ми се най-шокиращото, вчера питам момиче моя връстница (17г), защо утре почиваме, а тя ми отговаря 'ми не знам, няква независимост имало' WTF??
В темите от сорта 'коя ти е любимата държава' всеки втори пише всяка друга, но не и България! Държави, в които повечето дори не са стъпвали. Що за българи са тези малоумни същества, който живеят в страната, която ги храни (може бедно, но им ражда хляб), която ги е родила и изгледала. Що за българин ще се наречеш, ако за тебе в този ден е по-важно да седиш пред компютъра вместо да идеш в училище и да послушаш речта на учителката си по български език, да носиш българското знаме и да вървиш гордо по улиците, по които си израстнал.. Не ви разбирам спорите за това,че е по-добре да не сме на училище, а всички забравяте що за ден е днешния и какво значи за всички Вас и мене.
Безобразие.. засрамете се. Защото това ще стане от нас, един ден когато детенцето ни попита 'мамо защо не съм на градина днеска' вие ще му кажете 'ми не знам мамо, някаква независимост е днеска.'
А после ще обвиняваме държавата си за това. Това сме ние българите.
Ми ти що не идеш да празнуваш, а седиш И ТИ пред компютъра и се правиш на голямата патриотка, а?

Moderatorius
09-22-2010, 11:59
^Сигурно ходи по улиците, по които "е израстнала"...

ecstazy
09-22-2010, 12:09
ОМГ! Спрете се бе, патриотите. Голяма работа. Какво се разпалихте, трябвало да се учи, не знам си к'во си. Ами аре дайте тогава изобщо да няма почивни дни е така, щото преди 100 години се е учило на всеки празник. Осъзнайте се навреме :shock: Разбирам, национален празник, ама к'во почнахте да се палите, щото някой си искал намаление на часовете. Лелелеле е нямам думи АЗ, просто :shock:

sladkish_14
09-22-2010, 12:11
Мили дечица 'Moderatorius' и 'BlueKnife' не се правете на много отракани.
Не празнувам, защото има толкова незачитащи нищо българско и свято, че предпочитат да си седят в къщи и дори не желаят да си пуснат националния канал да погледат малко какво се случва. Защо не празнувам, защото аз революция сама не мога да направя и колкото да се опитвам да променя нещата и да накарам директорката ми да вдигне тържество тя няма какво да направи срещу неуките и сляпите, които викат 'искаме да почивамее, искаме да почиваме, няма да дойдем утре на у-ще'. Не се настройвай срещу мене само, защото те е мързяло да си седнеш на задника 2 дена преди 15 септември и да си научиш и преговориш уроците. Не разбирам, защо цитираш изречението ми 'израснала по улиците', много зле говори за тебе наистина ;)
И сега вместо да ми държите сметка, защо съм пред компютъра, защото така мога да ви затворя устичките защо съм тука,че повече няма да пишете по темата, та вместо да ми се бъркате седнете и си преговорете нали това искахте? 'Moderatorius' не те виждам да си седнала 2/3 часа да си преговаряш, защото поне от 2 часа киснеш във форума ;)

Tempest
09-22-2010, 12:17
'Moderatorius' склонна съм да се съглася с тебе, но учебниците за предходната година не се четат сега, когато наближават входните нива, а по време на изминалата учебна година. И аз съм, като тебе на у-ще и аз имам входни, но не мислиш ли, че за един ден няма как да изядеш учебниците? И то именно днешния.[/b]
Извинявай, но не мисли, че не съм отваряла учебниците. Квото и да говорим, не мисля, че нормален човек би запомнил 100-200 дати по история, а за биологията да не говорим какви термини и глупости има. Не говоря да ги прочета дословно, но поне един хубав преговор, преглед ако искаш го наречи, ще е поне 5-6 часа. Говоря за ефективен преглед, а не през пръсти. За днешния ден мога, например да "изям" етиката и правото и 1/4 от историята 8)

че кой казал да ги научаваш всичките? Трябва ли задължително 6 да имаш? Ако си бележкарче, трябва, да.. пак казвам - сам/а си се набутал/а където си и никой не ти е виновен :) ше учиш, нямаш избор!

sladkish_14
09-22-2010, 12:26
ОМГ! Спрете се бе, патриотите. Голяма работа. Какво се разпалихте, трябвало да се учи, не знам си к'во си. Ами аре дайте тогава изобщо да няма почивни дни е така, щото преди 100 години се е учило на всеки празник. Осъзнайте се навреме :shock: Разбирам, национален празник, ама к'во почнахте да се палите, щото някой си искал намаление на часовете. Лелелеле е нямам думи АЗ, просто :shock:

Добра логика.
Не си ли починахте достатъчно? Че 5 дена след училище ми се оплаквате?
Ти ПОЧИВАШ, защото именно преди тея може би 100г (реално дори не са толкова) е станало нещо. Дай след като навърша 50 години, да не чествам рожденния си ден, защото съм се родила преди далечните 50 години нали? Няма смисъл вече, то е било толкова отдавна,. По тази ваша логика не трябва да честваме нито един национален и ненационален празник.

Важното е да има 14 февруари и Халуин по-яки са.

BlueKnife
09-22-2010, 12:30
Малии, аре затвори ми устичката, че ми стана интересно. Тия детски историики не ти отиват на имиджа на зряла и извисена, който се опитваш да си създадеш. И ще ме извиниш за израза, ама просто по-красноречив пример не мога да измисля - имаш типичното мислене на овца. Имам предвид оправданието ти "Не празнувам, защото има толкова незачитащи нищо българско и свято". Ти кво, от другите ли се влияеш? Нали си много по-мъдра от всички други на твоята възраст, какво им позволяш на тия нищожества да ти ограничават полето за изява? Поеми ти инициативата, бе. Покажи каква горда българка си. Малко парадоксално е в едно изречение да обясняваш какъв велик ден, а после в същото това изречение, същия този празник да го пишеш с малка буква.

На този ВЕЛИК ден за България, ден в който честваме годишнина от обявяването на независимостта на България
Тя сама не можела да направи революция, мале, мале. С желание всичко се постига. Гледай, ако искаш "V for Vendetta" да видиш как САМ ЧОВЕК ПОСТИГА РЕВОЛЮЦИЯ. И не ме разбирай погрешно. И аз си обичам родината и аз си уважавам празниците, ама то тва твойто си е чисто лицемерие. Наясно си, че ти сама никога няма да тръгнеш по улиците със знаме, ама нали разбираш, трябва да се покажеш каква патриотка си.

sladkish_14
09-22-2010, 12:30
Няма да споря повече по този въпрос.
Просто наистина ми се искаше тези дни (като този) да се оценяват и празнуват. Затова писах по темата.
Но колкото повече хора се нахвърлят с/у мнението ми толкова по-ясно ми става, че българина никога няма да бъде същия човек, както преди.
Имам поводи да се гордея със страната си, нямам повод да се гордея със сънародниците си ;)
Сега идете и преговорете Американската история или тази на любимата ви страна ;)

sladkish_14
09-22-2010, 12:33
Малии, аре затвори ми устичката, че ми стана интересно. Тия детски историики не ти отиват на имиджа на зряла и извисена, който се опитваш да си създадеш. И ще ме извиниш за израза, ама просто по-красноречив пример не мога да измисля - имаш типичното мислене на овца. Имам предвид оправданието ти "Не празнувам, защото има толкова незачитащи нищо българско и свято". Ти кво, от другите ли се влияеш? Нали си много по-мъдра от всички други на твоята възраст, какво им позволяш на тия нищожества да ти ограничават полето за изява? Поеми ти инициативата, бе. Покажи каква горда българка си. Малко парадоксално е в едно изречение да обясняваш какъв велик ден, а после в същото това изречение, същия този празник да го пишеш с малка буква.

На този ВЕЛИК ден за България, ден в който честваме годишнина от обявяването на независимостта на България
Тя сама не можела да направи революция, мале, мале. С желание всичко се постига. Гледай, ако искаш "V for Vendetta" да видиш как САМ ЧОВЕК ПОСТИГА РЕВОЛЮЦИЯ. И не ме разбирай погрешно. И аз си обичам родината и аз си уважавам празниците, ама то тва твойто си е чисто лицемерие. Наясно си, че ти сама никога няма да тръгнеш по улиците със знаме, ама нали разбираш, трябва да се покажеш каква патриотка си.

Радвам се, че знаеш как говорят овците, явно само с такива общуваш ;)

BlueKnife
09-22-2010, 12:35
Ти ПОЧИВАШ, защото именно преди тея може би 100г (реално дори не са толкова) е станало нещо.
РЕАЛНО са точно 102г. Вече наистина си смешна. Сама не знаеш за празника, пък си тръгнала да се обясняваш. Осъзнай се малко.

Moderatorius
09-22-2010, 12:37
Сладкишче, бе. Хвани се уточни как ще я пишеш думичката "израснала" или израсТнала. А това какво "изяждам" от науките и от колко време кисна във форума си е лично моя работа. Преди 2 часа бях в центъра. Е, вярно е, че не се разнасях със знамето на България, но не може всички да сме патриоти като теб. Безгрешница, ау. Толкова са ти фалшиви и смешни думите, че направо звучат пресилени. Поне 50% от нещата сама не ги мислиш, хах. Но да, нали трябва бъдеш "различна". Не знам знаеш ли какъв ден е днес, но поне можеше да напишеш Независимост с главна буква. Обичам си България, но обичам и да си почивам. И си го признавам, даже не ме е срам. То няма и за какво, де.

А до Tempest - хахаха, много умно, бе. Дай да изкарвам тройките и да искам да уча право. Наистина не е хубаво да си "бележкар", да. ДАААААААААААААААААААААААА , значи съм бележкарка, не искам 5, искам 6. Срам и позор.

BlueKnife
09-22-2010, 12:37
Малии, аре затвори ми устичката, че ми стана интересно. Тия детски историики не ти отиват на имиджа на зряла и извисена, който се опитваш да си създадеш. И ще ме извиниш за израза, ама просто по-красноречив пример не мога да измисля - имаш типичното мислене на овца. Имам предвид оправданието ти "Не празнувам, защото има толкова незачитащи нищо българско и свято". Ти кво, от другите ли се влияеш? Нали си много по-мъдра от всички други на твоята възраст, какво им позволяш на тия нищожества да ти ограничават полето за изява? Поеми ти инициативата, бе. Покажи каква горда българка си. Малко парадоксално е в едно изречение да обясняваш какъв велик ден, а после в същото това изречение, същия този празник да го пишеш с малка буква.

На този ВЕЛИК ден за България, ден в който честваме годишнина от обявяването на независимостта на България
Тя сама не можела да направи революция, мале, мале. С желание всичко се постига. Гледай, ако искаш "V for Vendetta" да видиш как САМ ЧОВЕК ПОСТИГА РЕВОЛЮЦИЯ. И не ме разбирай погрешно. И аз си обичам родината и аз си уважавам празниците, ама то тва твойто си е чисто лицемерие. Наясно си, че ти сама никога няма да тръгнеш по улиците със знаме, ама нали разбираш, трябва да се покажеш каква патриотка си.

Радвам се, че знаеш как говорят овците, явно само с такива общуваш ;)
Така ли викаш ще ми затвориш устичката, та да не пиша повече в темата? Ебати, на колко години си викаш?

sladkish_14
09-22-2010, 12:41
Ти ПОЧИВАШ, защото именно преди тея може би 100г (реално дори не са толкова) е станало нещо.
РЕАЛНО са точно 102г. Вече наистина си смешна. Сама не знаеш за празника, пък си тръгнала да се обясняваш. Осъзнай се малко.

Абе момче спокойно, зная че са 102 ;) Затова написах - 'реално дори не са толкова' ако не схващаш!

Moderatorius
09-22-2010, 12:41
Сложи си Веско Маринов, кво слагаш Еминем?

sladkish_14
09-22-2010, 12:43
Сладкишче, бе. Хвани се уточни как ще я пишеш думичката "израснала" или израсТнала. А това какво "изяждам" от науките и от колко време кисна във форума си е лично моя работа. Преди 2 часа бях в центъра. Е, вярно е, че не се разнасях със знамето на България, но не може всички да сме патриоти като теб. Безгрешница, ау. Толкова са ти фалшиви и смешни думите, че направо звучат пресилени. Поне 50% от нещата сама не ги мислиш, хах. Но да, нали трябва бъдеш "различна". Не знам знаеш ли какъв ден е днес, но поне можеше да напишеш Независимост с главна буква. Обичам си България, но обичам и да си почивам. И си го признавам, даже не ме е срам. То няма и за какво, де.

А до Tempest - хахаха, много умно, бе. Дай да изкарвам тройките и да искам да уча право. Наистина не е хубаво да си "бележкар", да. ДАААААААААААААААААААААААА , значи съм бележкарка, не искам 5, искам 6. Срам и позор.

О милата, за правописната грешка ли ми се хвана.. ;х

BlueKnife
09-22-2010, 12:44
Няма да споря повече по този въпрос.
Просто наистина ми се искаше тези дни (като този) да се оценяват и празнуват. Затова писах по темата.
Но колкото повече хора се нахвърлят с/у мнението ми толкова по-ясно ми става, че българина никога няма да бъде същия човек, както преди.
Имам поводи да се гордея със страната си, нямам повод да се гордея със сънародниците си ;)
Сега идете и преговорете Американската история или тази на любимата ви страна ;)
Ще преговарям, която история имам да преговарям. Ми ти, българке, що си си сложила аватар на Еминем - АМЕРИКАНСКИ РАПЕР, а? Що не си сложила на някой БЪЛГАРСКИ изпълнител? На местожителство си написала Детройт, а? Нещо си противоречиме?

sladkish_14
09-22-2010, 12:44
Сложи си Веско Маринов, кво слагаш Еминем?

Само леко с Еминем, ако обичате!
Това, че харесвам него не значи, че не обичам държавата си ;)

Moderatorius
09-22-2010, 12:45
Няма да споря повече по този въпрос.
Просто наистина ми се искаше тези дни (като този) да се оценяват и празнуват. Затова писах по темата.
Но колкото повече хора се нахвърлят с/у мнението ми толкова по-ясно ми става, че българина никога няма да бъде същия човек, както преди.
Имам поводи да се гордея със страната си, нямам повод да се гордея със сънародниците си ;)
Сега идете и преговорете Американската история или тази на любимата ви страна ;)
Ще преговарям, която история имам да преговарям. Ми ти, българке, що си си сложила аватар на Еминем - АМЕРИКАНСКИ РАПЕР, а? Що не си сложила на някой БЪЛГАРСКИ изпълнител? На местожителство си написала Детройт, а? Нещо си противоречиме?
Сигурно САЩ "й е любимата държава" :D

sladkish_14
09-22-2010, 12:49
Няма да споря повече по този въпрос.
Просто наистина ми се искаше тези дни (като този) да се оценяват и празнуват. Затова писах по темата.
Но колкото повече хора се нахвърлят с/у мнението ми толкова по-ясно ми става, че българина никога няма да бъде същия човек, както преди.
Имам поводи да се гордея със страната си, нямам повод да се гордея със сънародниците си ;)
Сега идете и преговорете Американската история или тази на любимата ви страна ;)
Ще преговарям, която история имам да преговарям. Ми ти, българке, що си си сложила аватар на Еминем - АМЕРИКАНСКИ РАПЕР, а? Що не си сложила на някой БЪЛГАРСКИ изпълнител? На местожителство си написала Детройт, а? Нещо си противоречиме?

Не си противореча ;) И не, не САЩ ми е любимата държава. А е мечта да ида точно там и в точно този град, за да го разгледам и в това няма нищо лошо ;) .. По другия въпрос - ЗАЩОТО ХАРЕСВАМ ЕМИНЕМ, това не значи както вече казах, че не съм българка и не обичам държавата си! Поне ми пишете и двамата нападатели лично, че напълнихте темата ;)

BlueKnife
09-22-2010, 12:51
Ти ПОЧИВАШ, защото именно преди тея може би 100г (реално дори не са толкова) е станало нещо.
РЕАЛНО са точно 102г. Вече наистина си смешна. Сама не знаеш за празника, пък си тръгнала да се обясняваш. Осъзнай се малко.

Абе момче спокойно, зная че са 102 ;) Затова написах - 'реално дори не са толкова' ако не схващаш!
Абе, момиче, не съм момче, бе. И хич не ми се оправдавай с тва как си била казала, че реално не били толкова. Като ще се разправяш с мене, ще използваш аргументи. Като ще използваш аргументи, ще научиш логическите закони. Един, от които гласи, че твърдението трябва да е точно, ясно и недвусмислено!

sladkish_14
09-22-2010, 12:51
Реално спорим за това 'дали днеска трябва да се почива или да се ходи на у-ще' върнете си се на темата, а не се заяждайте просто, защото няма какво друго да кажете ;)

BlueKnife
09-22-2010, 12:52
Няма да споря повече по този въпрос.
Просто наистина ми се искаше тези дни (като този) да се оценяват и празнуват. Затова писах по темата.
Но колкото повече хора се нахвърлят с/у мнението ми толкова по-ясно ми става, че българина никога няма да бъде същия човек, както преди.
Имам поводи да се гордея със страната си, нямам повод да се гордея със сънародниците си ;)
Сега идете и преговорете Американската история или тази на любимата ви страна ;)
Ще преговарям, която история имам да преговарям. Ми ти, българке, що си си сложила аватар на Еминем - АМЕРИКАНСКИ РАПЕР, а? Що не си сложила на някой БЪЛГАРСКИ изпълнител? На местожителство си написала Детройт, а? Нещо си противоречиме?

Не си противореча ;) И не, не САЩ ми е любимата държава. А е мечта да ида точно там и в точно този град, за да го разгледам и в това няма нищо лошо ;) .. По другия въпрос - ЗАЩОТО ХАРЕСВАМ ЕМИНЕМ, това не значи както вече казах, че не съм българка и не обичам държавата си! Поне ми пишете и двамата нападатели лично, че напълнихте темата ;)
Що на лично, да не продължаваш да се излагаш пред всички ли? ;D

Moderatorius
09-22-2010, 12:54
Реално си нереално... такава.

sladkish_14
09-22-2010, 12:58
Мне, нямам нищо против да продължим тука.

Аз продължавам да си държа на моето, че днеска трябва да има тържества и трябва да сме на училище. А вие продължавате да ме критикувате за това и за това, че съм фенка на Еминем, че искам да отида до САЩ, че имам тук таме правописни грешки, че се изказвам 'двусмислено', и продължавате, и продължавате..

ecstazy
09-22-2010, 12:58
Няма да споря повече по този въпрос.
Просто наистина ми се искаше тези дни (като този) да се оценяват и празнуват. Затова писах по темата.
Но колкото повече хора се нахвърлят с/у мнението ми толкова по-ясно ми става, че българина никога няма да бъде същия човек, както преди.
Имам поводи да се гордея със страната си, нямам повод да се гордея със сънародниците си ;)
Сега идете и преговорете Американската история или тази на любимата ви страна ;) Напротив, ти пишеш в темата, защото си възмутена от това, че искаме да почиваме на 22ри септември. Ти искаш на този ден да се учи, да има тържества (в това вече нямам нищо притив) и искаш всички да сме патриоти като тебе. Е няма да стане. Ти и Темпест сте направо изумени, че искаме да почиваме на 22ри и сте като ударени от гръм, че авторката пита за намалени часове. Изкарахте ни някакви хора, мразещи родината си и нагли на всичкото отгоре. Спрете се най-сетне. Само се изложихте!

BlueKnife
09-22-2010, 13:03
Реално спорим за това 'дали днеска трябва да се почива или да се ходи на у-ще' върнете си се на темата, а не се заяждайте просто, защото няма какво друго да кажете ;)
Реално темата е:

утре не сме на училище, а някой знаели дали днес часовете ще са намалени
Не се заяждам просто така, заяждам се, защото се дразня на големите патриоти, които на практика са патриоти само в нета. РЕАЛНО знаят 2 факта от Историята на България. И друго се сетих, кво направи като въпросната ти приятелка е казала, че празнуваме "някаква си независимост"? Да ти кажа ли? Изобщо няма такава приятелка. Ама нали трябва да привлечеш вниманието на читателя, който ще се възмути "О, Боже, каква глупачка" и ти контрастно на нея излизаш голямата умница.

защото няма какво друго да кажете
Айде недей бъди толкова сигурна, че е очевидно кой няма какво да каже. :]

sladkish_14
09-22-2010, 13:03
Няма да споря повече по този въпрос.
Просто наистина ми се искаше тези дни (като този) да се оценяват и празнуват. Затова писах по темата.
Но колкото повече хора се нахвърлят с/у мнението ми толкова по-ясно ми става, че българина никога няма да бъде същия човек, както преди.
Имам поводи да се гордея със страната си, нямам повод да се гордея със сънародниците си ;)
Сега идете и преговорете Американската история или тази на любимата ви страна ;) Напротив, ти пишеш в темата, защото си възмутена от това, че искаме да почиваме на 22ри септември. Ти искаш на този ден да се учи, да има тържества (в това вече нямам нищо притив) и искаш всички да сме патриоти като тебе. Е няма да стане. Ти и Темпест сте направо изумени, че искаме да почиваме на 22ри и сте като ударени от гръм, че авторката пита за намалени часове. Изкарахте ни някакви хора, мразещи родината си и нагли на всичкото отгоре. Спрете се най-сетне. Само се изложихте!

Ти много правилно си ме разбрал/а. Но не разбрахте, че не обвинявам директно никого най-малко авторката на темата, просто изявявам мнението си. Не мисля, че някой от вас тука или извън тази тема мрази родината си. Просто изказах възмутението си от това как едва ли не свирепо всички стойте зад това, че искате днеска да почивате.

sladkish_14
09-22-2010, 13:05
'BlueKnife' както виждаш все още всички говорим и явно все още всички има както да кажеме и защитиме ;)
Що се отнася до момичето - наистина ми се случи, ако не бе така нямаше изобщо да напиша коментара си ;)

BlueKnife
09-22-2010, 13:07
Мне, нямам нищо против да продължим тука.

Аз продължавам да си държа на моето, че днеска трябва да има тържества и трябва да сме на училище. А вие продължавате да ме критикувате за това и за това, че съм фенка на Еминем, че искам да отида до САЩ, че имам тук таме правописни грешки, че се изказвам 'двусмислено', и продължавате, и продължавате..
А ти продължаваш да се излагаш, продължаваш да си противоречиш, продължаваш да не отговаряш на неудобните въпроси, продължаваш да се правиш на ударена като отклоняваш темата. И продължаваш, и подължаваш...

BlueKnife
09-22-2010, 13:08
'BlueKnife' както виждаш все още всички говорим и явно все още всички има както да кажеме и защитиме ;)
Що се отнася до момичето - наистина ми се случи, ако не бе така нямаше изобщо да напиша коментара си ;)
Сичко ток и жица, само нещо не виждам ТВОЯТА защита.

sladkish_14
09-22-2010, 13:09
Хайде задай ми всички 'неудобни въпроси' ясно и недвусмислено, за да мога да им отговоря и да приключим с това.

И не, не смятам, че се излагам. ;)

Moderatorius
09-22-2010, 13:09
Дааа, определено тя НЕ СЕДИ на компютъра и ПРАЗНУВА И СЕ РАДВА, че е българка, докато слуша песните на Еминем, дааааааааааааааааааа :D

sladkish_14
09-22-2010, 13:10
'BlueKnife' както виждаш все още всички говорим и явно все още всички има както да кажеме и защитиме ;)
Що се отнася до момичето - наистина ми се случи, ако не бе така нямаше изобщо да напиша коментара си ;)
Сичко ток и жица, само нещо не виждам ТВОЯТА защита.

Ми може би е защото се нахвърлихте в/у профила ми, а не върху другото :)

Moderatorius
09-22-2010, 13:11
Бе не е само "в/у" профила, ами и "в/у" мненията. :D

sladkish_14
09-22-2010, 13:11
Дааа, определено тя НЕ СЕДИ на компютъра и ПРАЗНУВА И СЕ РАДВА, че е българка, докато слуша песните на Еминем, дааааааааааааааааааа :D

Да ти определено не си четеш уроците, и да аз определено вече ставам ;)

BlueKnife
09-22-2010, 13:14
Хайде задай ми всички 'неудобни въпроси' ясно и недвусмислено, за да мога да им отговоря и да приключим с това.

И не, не смятам, че се излагам. ;)
Абе ти нали уж си грамотна, не четеш ли? Хвани прочети всяко мое мнение наново и ще ги видиш неудобните въпроси.
Например: Защо пишеш Независимост с малка буква след като твърдиш, че е велик празник?
Защо се влияеш от действията на невежите?
Какво стана със "затварянето на устичката ми"?
и т.н. :]

Moderatorius
09-22-2010, 13:14
Дааа, определено тя НЕ СЕДИ на компютъра и ПРАЗНУВА И СЕ РАДВА, че е българка, докато слуша песните на Еминем, дааааааааааааааааааа :D

Да ти определено не си четеш уроците, и да аз определено вече ставам ;)
Да, ти определено се измъкваш. Да, аз определено не съм ЗАВЪРШИЛА с ученето, но поне съм почнала. Все пак моят гениален ум не се е сетил, като теб, 2 дни преди училище да учи. Ауч, ужас.

BlueKnife
09-22-2010, 13:16
'BlueKnife' както виждаш все още всички говорим и явно все още всички има както да кажеме и защитиме ;)
Що се отнася до момичето - наистина ми се случи, ако не бе така нямаше изобщо да напиша коментара си ;)
Сичко ток и жица, само нещо не виждам ТВОЯТА защита.

Ми може би е защото се нахвърлихте в/у профила ми, а не върху другото :)
Нахвърляме се върху плоската ти аргументация. ;]

sladkish_14
09-22-2010, 13:22
Хайде задай ми всички 'неудобни въпроси' ясно и недвусмислено, за да мога да им отговоря и да приключим с това.

И не, не смятам, че се излагам. ;)
Абе ти нали уж си грамотна, не четеш ли? Хвани прочети всяко мое мнение наново и ще ги видиш неудобните въпроси.
Например: Защо пишеш Независимост с малка буква след като твърдиш, че е велик празник?
Просто е било в момент на невнимателност ;) Всеки допуска грешки нали ?
Защо се влияеш от действията на невежите?
Защото пренебрежителното държание няма как да не ми повлияе, какво да се прави човешко е ;)
Какво стана със "затварянето на устичката ми"?
Оказа се доста голяма, не го очаквах. Ако така защитаваше и моята позиция до сега всички да сме на някое тържество в градовете си, но уви ти защитаваш идеята в този ден да се почива ;)
и т.н. :]

Moderatorius
09-22-2010, 13:26
Тая невнимателност с буквата си я повторила 3 пъти, аз толкова видях. Или по-точно спрях след 3тия :D Даже си се засрамила, коригирала си си мнението, похвално!

sladkish_14
09-22-2010, 13:29
Тая невнимателност с буквата си я повторила 3 пъти, аз толкова видях. Или по-точно спрях след 3тия :D Даже си се засрамила, коригирала си си мнението, похвално!

Разбира се, аз винаги признавам грешките си и се опитвам да ги поправя. Вие бяхте в правото си да ме критикувате за това, но аз го поправих :)

BlueKnife
09-22-2010, 13:29
Очаквай неочакването, бате. Като виждаш, че ти е непосилно да се защитиш по простата причина, че не си права - просто се откажи и не се излагай повече. Невнимателност било - то веднъж главна буква, след тва годишнина. Чакам отговори и на другите въпроси, нямам намерение да ти резюмирам всяко мое мнение.

Moderatorius
09-22-2010, 13:30
Айде жива и здрава, отивам да си уча :D

sladkish_14
09-22-2010, 13:36
Очаквай неочакването, бате. Като виждаш, че ти е непосилно да се защитиш по простата причина, че не си права - просто се откажи и не се излагай повече. Невнимателност било - то веднъж главна буква, след тва годишнина. Чакам отговори и на другите въпроси, нямам намерение да ти резюмирам всяко мое мнение.

НЕ СЪМ ПРАВА? За това, че искам на този ден да идем на у-ще и да има тържества? А вие сте прави за това, че искате да си останете вкъщи, за да си научите тъй ли? Всеки си е прав за себе си, но не виждам за какво толкова се борите вие.. Годишнината никъде не съм я объркала, недей да се престараваш. Ти нямаш намерение да ми правиш резюме? Ами и аз нямам намерение да търса сама въпросите ти и да ти отгоравям, нито да ти ходя по гайдата само защото сте повече ;)

sladkish_14
09-22-2010, 13:37
Да и аз ви пожелавам живот и здраве ;)

sladkish_14
09-22-2010, 13:43
Е, време е и аз да излезна.
Но тъй като вярвам, че BlueKnife не е приключила, моля да оставиш съобщение за нещата, за които искаш още да говорим. Или остави някакви контакти с тебе.

BlueKnife
09-22-2010, 13:52
С всяко следващо мнение ми изникват все повече въпроси относно твоята персона. Тя може ли да чете или просто не разбира това, което чете? И годишнината си я объркала, недей да се преструваш. И да, предпочитам да си остана вкъщи и да науча нещо ново, което ще ми е от полза, а дори и да не ми е интересно ми се изисква. Предпочитам го пред това да отида на едно празненство, което ще е пълна позьорщина и нищо по-различно от отчитане на дейност. Празненство, на което половината присъстващи няма да знаят какво се празнува. Аз и вкъщи мога да празнувам със семейството си, и вкъщи мога да се почувствам българка, не ми е нужна цялата показност.
За протокола: Никъде не съм написала, че съм против това да се празнува Независимостта, против съм целия фалш. Целият спор се върти единствено около теб и твоите наизустени реплики.

Tempest
09-22-2010, 13:57
и как си го измисли това, че аз искам да се учи днеска? Ахахахахахха, смях!

BlueKnife
09-22-2010, 13:59
Е, време е и аз да излезна.
Но тъй като вярвам, че BlueKnife не е приключила, моля да оставиш съобщение за нещата, за които искаш още да говорим. Или остави някакви контакти с тебе.
Не съм приключила, няма и да приключа, докато не престанеш да се правиш на патриотка. Няма какви контакти да ти оставям, достатъчно време ти отделих в днешния слънчев и прекрасен, празничен следобед. А сега отивам да уча за Карпошовото въстание, че да не попадна някой ден и аз в същата неудобна ситуация като теб.

didenceeto
09-22-2010, 14:23
ОМГ превърнахте темата ми в терен :D Аз само попитах, а то стана .... :D

meganet
09-23-2010, 07:34
Не са намалени,няма причина за това.Утре няма да учим.Т.е. на 22 септември.Ден на независимостта ли се води,глупости.Поне да бяха направили четвъртъка и петъка неучебни.
То и ти си глупост ама..

TykaSePisheNick
09-23-2010, 08:36
Мноо сте зле.На училище сме.

cunt
09-23-2010, 12:13
'Moderatorius' склонна съм да се съглася с тебе, но учебниците за предходната година не се четат сега, когато наближават входните нива, а по време на изминалата учебна година. И аз съм, като тебе на у-ще и аз имам входни, но не мислиш ли, че за един ден няма как да изядеш учебниците? И то именно днешния.

На мнение съм, че 22.09. ВСИЧКИ у-ща в България трябва да бъдат отворени и ВСИЧКИ ученици да присъстват! Какво е това? На този ВЕЛИК ден за България, ден в който честваме годишнина от обявяването на Независимостта на България всички дечурлига да си седят у тях пред компютрите?! Какво по дяволите е това безобразие. На този ден трябва да има тържества във всяка една част от България и във всяко едно учебно заведение - детска градина, училище, университет.. И всеки един, който се смята за 'бъдещето на България' трябва да участва в тези тържества. Някога са правени манифести и какви ли още не тържества.
Днеска приблизително 80% от 'младото' население не знае защо за Бога почиваме, ама важното е че ще спя до късно и ще си 'уча' уж, ама довечера ще излезна с приятели. Случи ми се най-шокиращото, вчера питам момиче моя връстница (17г), защо утре почиваме, а тя ми отговаря 'ми не знам, няква независимост имало' WTF??
В темите от сорта 'коя ти е любимата държава' всеки втори пише всяка друга, но не и България! Държави, в които повечето дори не са стъпвали. Що за българи са тези малоумни същества, който живеят в страната, която ги храни (може бедно, но им ражда хляб), която ги е родила и изгледала. Що за българин ще се наречеш, ако за тебе в този ден е по-важно да седиш пред компютъра вместо да идеш в училище и да послушаш речта на учителката си по български език, да носиш българското знаме и да вървиш гордо по улиците, по които си израстнал.. Не ви разбирам спорите за това,че е по-добре да не сме на училище, а всички забравяте що за ден е днешния и какво значи за всички Вас и мене.
Безобразие.. засрамете се. Защото това ще стане от нас, един ден когато детенцето ни попита 'мамо защо не съм на градина днеска' вие ще му кажете 'ми не знам мамо, някаква независимост е днеска.'
А после ще обвиняваме държавата си за това. Това сме ние българите.
мале мале къв патриотизъм кво нещо :lol:

vaniliika
09-24-2010, 20:16
Ден на независимостта ли се води,глупости.Поне да бяха направили четвъртъка и петъка неучебни.

ебаааси изказването... браво... на тебе ти трябват и събота и неделя учебни дни... ;) ..

Tempest
09-24-2010, 20:45
имам един въпрос - защо деня на труда се води почивен?! :shock: