PDA

View Full Version : Замайване



silvermoon
09-21-2010, 14:40
Значи замаяно ми е от близо 20-25 дена.. замаиването трае 2 мин някои път е и 5 до макс 20 мин и е съвсем леко .. така друго като чуя по силен звук до ухото и ми зе замаива погледа.. от какво може да е това.. искам да отбележа че цяло лято работих в една компютърна зала с 10 компа и спах по макс 6-7 часа но не винаги ... бях пушил един път трева и се стреснах мн яко защото се филмирах и пулса ми беше сигурно 150 в минута .. от какво може да е.. дали е сериозно помогнете ми страх ме е да отида на лекър но утре сам там искам първо вие да ми кажете

т.1 и т.7
Пиши на кирилица!
krem4et0

Wits
09-21-2010, 15:02
Претоварване на очите, инфекция на вътрешното ухо , какво ли не.
И от двете съм получавала траен световъртеж.
Ходи на лекар, може вестибуларни нарушения да имаш.

torresinho
09-21-2010, 15:07
може вестибуларни нарушения да имаш. Да не дава Господ!

Успех, пич.

Uplo1d3r
09-21-2010, 15:16
Усещаш ли напрежение в едното ухо, когато получиш световъртежа?

И още един въпрос имам: Когато световъртежа трае по-дълго време (от 10 мин. до половин час, някъде), усещаш ли изтръпване в крайниците, нарушен говор и гълтане?

silvermoon
09-21-2010, 15:23
Усещаш ли напрежение в едното ухо, когато получиш световъртежа?

И още един въпрос имам: Когато световъртежа трае по-дълго време (от 10 мин. до половин час, някъде), усещаш ли изтръпване в крайниците, нарушен говор и гълтане?


не

silvermoon
09-21-2010, 15:28
Претоварване на очите, инфекция на вътрешното ухо , какво ли не.
И от двете съм получавала траен световъртеж.
Ходи на лекар, може вестибуларни нарушения да имаш.

КАК СЕ ОПРАВИ

Uplo1d3r
09-21-2010, 15:31
Усещаш ли напрежение в едното ухо, когато получиш световъртежа?

И още един въпрос имам: Когато световъртежа трае по-дълго време (от 10 мин. до половин час, някъде), усещаш ли изтръпване в крайниците, нарушен говор и гълтане?


не

Няма страшно тогава. Но все пак отиди на лекар. Ако се наложи ще ти вземат кръв и урина и ще се определи какъв е проблема. Не може просто така да получаваш свотовъртеж. :)

silvermoon
09-21-2010, 15:35
Усещаш ли напрежение в едното ухо, когато получиш световъртежа?

И още един въпрос имам: Когато световъртежа трае по-дълго време (от 10 мин. до половин час, някъде), усещаш ли изтръпване в крайниците, нарушен говор и гълтане?


не

Няма страшно тогава. Но все пак отиди на лекар. Ако се наложи ще ти вземат кръв и урина и ще се определи какъв е проблема. Не може просто така да получаваш свотовъртеж. :)

мерси

silvermoon
09-21-2010, 15:44
може ли да си внушавам

GregoryHouse
09-21-2010, 16:22
Възможно е.

henrietta
09-21-2010, 16:34
СЪЖЕЛЯВАМ ЧЕ ПОСТНАХ ТУКА ... НО ВИЕ СТЕ МН ЗАГОРЕЛИ И САМО ТУКА ГЛЕДАТЕ..

Пич, това прозвуча толкова по детски откровено, че чак очарователно.

А иначе, най-добре отиди на лекар, за толкова продължително време - малко вероятно да си внушаваш.

Uplo1d3r
09-21-2010, 16:36
може ли да си внушавам
Малко вероятно

ToXiCtHeBeSt
09-21-2010, 17:52
начи ако ти викна в ухото си долу ..

noname17
09-21-2010, 17:59
начи ако ти викна в ухото си долу ..
А ти защо си тъп?

Пишеш на всяка тема каквото ти падне! Без никакъв смисъл.


Ранкваш???

silvermoon
09-21-2010, 18:34
приятели дали може да се умре от това?

YouDontKnowMe
09-21-2010, 18:41
Претоварване на очите, инфекция на вътрешното ухо , какво ли не.
И от двете съм получавала траен световъртеж.
Ходи на лекар, може вестибуларни нарушения да имаш.

КАК СЕ ОПРАВИ
Почнах да си лягам вместо в 3-4 в 1-2 , и намалих времето на компа. Излизане на чист въздух по-често, по-спокоен сън.
И внушението е сериозна сила.
Ухото - антибиотик, но не мога да ти кажа какъв , не съм обърнала внимание.

Uplo1d3r
09-21-2010, 18:43
приятели дали може да се умре от това?
Първо, успокой се малко. Попитах те за симптомите на най-опасните болести, които може да доведе този чест световъртеж. Ти каза, че при теб не се проявяват.

Най-добре кажи, какво освен световъртеж усещаш?

silvermoon
09-21-2010, 19:19
приятели дали може да се умре от това?
Първо, успокой се малко. Попитах те за симптомите на най-опасните болести, които може да доведе този чест световъртеж. Ти каза, че при теб не се проявяват.

Най-добре кажи, какво освен световъртеж усещаш?

абсолутно нищо само леко замайване за 10-20 мин и това е

silvermoon
09-21-2010, 19:22
приятели дали може да се умре от това?
Успокой се малко. Нали ще ходиш на лекар=> ще се арзбере какво ти е и ще се лекуваш. :)


мерси много

silvermoon
09-21-2010, 19:31
приятели дали може да се умре от това?
Успокой се малко. Нали ще ходиш на лекар=> ще се арзбере какво ти е и ще се лекуваш. :)


мерси много
Пак заповядай, само не си вкарвай сам мишки в главата, да не можеш да спиш цяла вечер. Щом си се сетил на време да идеш на лекар няма страшно. :)

такива душици като тебе трябва да са повече ..

Uplo1d3r
09-21-2010, 19:46
приятели дали може да се умре от това?
Първо, успокой се малко. Попитах те за симптомите на най-опасните болести, които може да доведе този чест световъртеж. Ти каза, че при теб не се проявяват.

Най-добре кажи, какво освен световъртеж усещаш?

абсолутно нищо само леко замайване за 10-20 мин и това е
Най-вероятно всичко е на нервна почва.

Можеш да посетиш клиниката по гранични състояния на 4-ти км. Вероятно страдаш от тревожно-депресивно или паническо разтройство. Уместна е терапия с т. нар. серотонинови антидепресанти, които се назначават от психиатър.

Просто друго обяснение няма, щом чувстваш само световъртеж. Искам само да ти кажа да не се притесняваш от думата "психиатър". Няма нищо срамно/страшно. Но все пак първо се консултирай с личния си лекар.

henrietta
09-21-2010, 19:48
Сигурно ще се окаже някъв просташки проблем с кръвното.
Нищо ти няма, дишай дълбоко, пусни малко кислородец.

hugeZ
09-21-2010, 19:50
Абе темата ти въобще не е за тук ! Кво общо има със секса? Има си подфорум за болести.. Ние не сме лекари.. Ние сме просто секс-маниаци :D

silvermoon
09-21-2010, 20:09
приятели дали може да се умре от това?
Първо, успокой се малко. Попитах те за симптомите на най-опасните болести, които може да доведе този чест световъртеж. Ти каза, че при теб не се проявяват.

Най-добре кажи, какво освен световъртеж усещаш?

абсолутно нищо само леко замайване за 10-20 мин и това е
Най-вероятно всичко е на нервна почва.

Можеш да посетиш клиниката по гранични състояния на 4-ти км. Вероятно страдаш от тревожно-депресивно или паническо разтройство. Уместна е терапия с т. нар. серотонинови антидепресанти, които се назначават от психиатър.

Просто друго обяснение няма, щом чувстваш само световъртеж. Искам само да ти кажа да не се притесняваш от думата "психиатър". Няма нищо срамно/страшно. Но все пак първо се консултирай с личния си лекар.
Извинявам се,че не е по темата, но с какво се занимаваш? Много компетентен изглеждаш. :)

12 клас съм :) лятото работя в една комп зала и така а ти

silvermoon
09-21-2010, 20:09
Сигурно ще се окаже някъв просташки проблем с кръвното.
Нищо ти няма, дишай дълбоко, пусни малко кислородец.

днеска ми го мериха имах 140 на 80 ..

silvermoon
09-21-2010, 20:14
приятели дали може да се умре от това?
Първо, успокой се малко. Попитах те за симптомите на най-опасните болести, които може да доведе този чест световъртеж. Ти каза, че при теб не се проявяват.

Най-добре кажи, какво освен световъртеж усещаш?

абсолутно нищо само леко замайване за 10-20 мин и това е
Най-вероятно всичко е на нервна почва.

Можеш да посетиш клиниката по гранични състояния на 4-ти км. Вероятно страдаш от тревожно-депресивно или паническо разтройство. Уместна е терапия с т. нар. серотонинови антидепресанти, които се назначават от психиатър.

Просто друго обяснение няма, щом чувстваш само световъртеж. Искам само да ти кажа да не се притесняваш от думата "психиатър". Няма нищо срамно/страшно. Но все пак първо се консултирай с личния си лекар.


впрочем и аз това си мислех от малък съм си такъв :( и нали ти казвам преди си пушех трева без проблем .. но сега направих към 6 7 дръпки и просто си мислех че си заминавам... на мене ми се живее :Д

OneGuy
09-21-2010, 20:14
Въпросът ми беше към Uplo1d3r :-D
Едва ли е от кръвното,почти нормално е... Абе знам,че не става да щракнеш с пръсти и да стане,но гледай да не мислиш за това,каквото е- такова,сега само да се тормозиш вместо да изгледаш един филм и да си легнеш... не си струва.


За млад човек 140 на 80 ... горната граница е голяма ... на тази възраст трябва да е 120 на 80

Uplo1d3r
09-21-2010, 20:24
приятели дали може да се умре от това?
Първо, успокой се малко. Попитах те за симптомите на най-опасните болести, които може да доведе този чест световъртеж. Ти каза, че при теб не се проявяват.

Най-добре кажи, какво освен световъртеж усещаш?

абсолутно нищо само леко замайване за 10-20 мин и това е
Най-вероятно всичко е на нервна почва.

Можеш да посетиш клиниката по гранични състояния на 4-ти км. Вероятно страдаш от тревожно-депресивно или паническо разтройство. Уместна е терапия с т. нар. серотонинови антидепресанти, които се назначават от психиатър.

Просто друго обяснение няма, щом чувстваш само световъртеж. Искам само да ти кажа да не се притесняваш от думата "психиатър". Няма нищо срамно/страшно. Но все пак първо се консултирай с личния си лекар.
Извинявам се,че не е по темата, но с какво се занимаваш? Много
компетентен изглеждаш. :)

Чак много компетентен... справям се. :) Иначе, 5-ти курс студент в Медицинския Университет в София съм :)

OhoBoh0
09-21-2010, 20:28
Аз мился, че има лупус или автоимунно 8) .
П.П. Майка ти не те ли е учила, че секс не се прави в места с минимална хигиена :-)

Uplo1d3r
09-21-2010, 20:49
silvermoon, не слушай потребителят над мен! 100%, че дори няма идея какво представляват тези две болести. Няма си друга работа и само иска да те изплаши. Малко вероятно е да имаш Лупус. Виж, за Автоимунно заболяване не знам много, но дано да не е това. Единственото нещо което знам е, че се характеризира с хиперактивност на имунната система и разрушава тъкани и органи в организма. Към Автоимунно заболяване, спадат болести, за които се знае МНОГО, МНОГО малко. Лечение за болестта няма, единствено има лекарства, които могат да облекчат симптомите. Доста страшна болест!

Искрено се надявам да не е нещо такова... че тогава става страшно. Но, спокойно! Много е малка вероятността да е това.

Казвам ти всичко това, не за да те плаша, а за да си наясно какво представляват болестите. Пак казвам, вероятността да е едно, от тези двете заболяваниее МНОГО малка!

silvermoon
09-21-2010, 21:19
silvermoon, не слушай потребителят над мен! 100%, че дори няма идея какво представляват тези две болести. Няма си друга работа и само иска да те изплаши. Малко вероятно е да имаш Лупус. Виж, за Автоимунно заболяване не знам много, но дано да не е това. Единственото нещо което знам е, че се характеризира с хиперактивност на имунната система и разрушава тъкани и органи в организма. Към Автоимунно заболяване, спадат болести, за които се знае МНОГО, МНОГО малко. Лечение за болестта няма, единствено има лекарства, които могат да облекчат симптомите. Доста страшна болест!

Искрено се надявам да не е нещо такова... че тогава става страшно. Но, спокойно! Много е малка вероятността да е това.

Казвам ти всичко това, не за да те плаша, а за да си наясно какво представляват болестите. Пак казвам, вероятността да е едно, от тези двете заболяваниее МНОГО малка!


братле чувстам се много добре.. само леко замайване ако ме разбираш не вярвам да е нещо сериозно но не се знае :(

TykaSePisheNick
09-22-2010, 10:39
впрочем и аз това си мислех от малък съм си такъв :( и нали ти казвам преди си пушех трева без проблем .. но сега направих към 6 7 дръпки и просто си мислех че си заминавам... на мене ми се живее :Д

Тва няма нищо общо с тревата.И на мен ми се е случвало.

silvermoon
09-22-2010, 17:03
впрочем и аз това си мислех от малък съм си такъв :( и нали ти казвам преди си пушех трева без проблем .. но сега направих към 6 7 дръпки и просто си мислех че си заминавам... на мене ми се живее :Д

Тва няма нищо общо с тревата.И на мен ми се е случвало.\

страх.. депресия...

silvermoon
09-22-2010, 17:15
дали е възможно да имам тумур

silvermoon
09-22-2010, 17:17
дали е възможно да имам тумур
Е,стига де... Всичко е възможно,това значи ли,че трябва да е най-страшното.Нармално е човек винаги да си мисли за най-лошото,ама ти... Успокой се бе момчел

дано да не е щото тумур не се лекува :(

Uplo1d3r
09-22-2010, 18:30
Какво стана, беше ли на лекар?

silvermoon
09-22-2010, 18:58
Какво стана, беше ли на лекар?

днеска не работеха утре сутринта отивам но ми казаха че е от стрес.. и по 6 часа дето сам спал.. дали може да е тумор

PyCoKoCkA93
09-22-2010, 19:25
И какво ние да седим и да се явяваме в ролята на гадатели и да се чудим и маем к'во ти е?Стига си ни занимавал с глупости,тук не е мястото,където да ти помогнем,ние не сме хората за т'ва...Не сме лекари,не сме гадатели,не сме и знахари...Вместо да си пълниш главата с филми,заради 876486-та различни мнения,по-добре отиди на лекар,който да те прегледа и да ти даде КОМПЕТЕНТНО мнение... 8)

silvermoon
09-22-2010, 19:59
И какво ние да седим и да се явяваме в ролята на гадатели и да се чудим и маем к'во ти е?Стига си ни занимавал с глупости,тук не е мястото,където да ти помогнем,ние не сме хората за т'ва...Не сме лекари,не сме гадатели,не сме и знахари...Вместо да си пълниш главата с филми,заради 876486-та различни мнения,по-добре отиди на лекар,който да те прегледа и да ти даде КОМПЕТЕНТНО мнение... 8)


sam si nabivam filmite dano ne e tumorrrr molq se na gospod ;(

noname17
09-22-2010, 20:55
Не мога да разбера какво имаш под педвид "Ебах в казан" ?? каква връзка с това което си написал?

TykaSePisheNick
09-22-2010, 21:36
страх и депресия само докато си под ефекта и.Като те пусне, всичко се връща по старому.

ПП:От последните ти коментари все повече си мисля, че темата е фейк.

silvermoon
09-23-2010, 09:11
страх и депресия само докато си под ефекта и.Като те пусне, всичко се връща по старому.

ПП:От последните ти коментари все повече си мисля, че темата е фейк.


kruvno..

OhoBoh0
09-23-2010, 09:26
на 99.9% съм сигурен, че имаш Мениеров синдром

8)

SummerRain
09-23-2010, 13:29
А толкова ли е сложно да се отиде на лекар, мрънкало такова?