PDA

View Full Version : Как да си преинсталирам Уиндоуса ?



kokyto14
09-21-2010, 18:20
Компютъра ми се прецака и незнам как да го оправя, и искам да го оправя, за да не го карам на маистор. Затова се чудех дали сам ще мога да си преинстална Уиндоуса, но проблема е че не искам да преинстална целия Уиндоус, а само локален диск ц.

GregoryHouse
09-21-2010, 18:33
Потърси малко в гугаъл, за това има милиарди терабайти информация...

И да можеш.

Lancer
09-21-2010, 19:22
Ако никога не си го правил, което се подразбира помоли някой по-навътре в нещата да ти покаже. Като цяло самият процес не е труден дори бих казал елементарен, но е хубаво първия път някой да ти го покаже. Успех :)

Bob0
09-22-2010, 11:35
Ако никога не си го правил, което се подразбира помоли някой по-навътре в нещата да ти покаже. Като цяло самият процес не е труден дори бих казал елементарен, но е хубаво първия път някой да ти го покаже. Успех :)
Точно така \:D/

K_O_L_E_V
09-22-2010, 19:32
Добре де , ти сляп ли си ?

Sexer
09-22-2010, 22:31
Прехвърляш си всичко важно което е за теб от "c" в "d" примерно.После си правиш буутващ диск .. след това задаваш то биоса на "first boot device" да чете CD-ROM, после даваш да ти запише в "c" уин и така.

slavito007
09-23-2010, 08:22
http://zamunda.net/details.php?id=176771&hit=1

Единственото, което ти е нужно, са основни познания по английски език. Инсталацията е направена по възможно най-опростения начин. И аз преди давах по 10 лв, за да ми преинсталират системата, ама като пробвах веднъж сам вече не ходя по сервизи за това :D

gabi123
09-25-2010, 18:27
Компютъра ми се прецака и незнам как да го оправя, и искам да го оправя, за да не го карам на маистор. Затова се чудех дали сам ще мога да си преинстална Уиндоуса, но проблема е че не искам да преинстална целия Уиндоус, а само локален диск ц.
Човек,ко се чудиш !
отиди във CompuFixer и готово

E404
09-25-2010, 19:40
Компютъра ми се прецака и незнам как да го оправя, и искам да го оправя, за да не го карам на маистор. Затова се чудех дали сам ще мога да си преинстална Уиндоуса, но проблема е че не искам да преинстална целия Уиндоус, а само локален диск ц.
Човек,ко се чудиш !
отиди във CompuFixer и готово
С пари го може всеки. Цаката е да се оправяш сам/с приятел безплатно. http://www.emoticons.free.fr/smileys/Default/shifty.gif