PDA

View Full Version : Ще го съсипят..



mafuyu
09-21-2010, 18:25
та..има едно момче..което харесвам..приятел ми е..проблема е че вчера както и днес..го видях с една компания която повечето хора мразят..всички които са били от таз компания са се превърнали в гадняри..мразят всички,държат се гадно и какво ли не..притеснявам се,че ако почне да излиза с тях ще стане същия..ще го съсипят..няма да е както преди..както се казва..с каквито се движеш..такъв ставаш..ПЛС кажете какво да направя за да не става така :-k

CCooLL
09-21-2010, 19:10
Поговори с него и ако и теой истински те обича му кажи, че не искаш да ходи в тази компания...Ако наистина те обича няма да си има работа с тях...

kikimora28
09-21-2010, 19:31
амии те щом мн хранят значи са супер комплексари... ако твоя човек не е такъв сам ще ги остави.. аз лично не понасям някой да храни друг който и да е той в мое присъствие.... ако пък му хареса... ддзн... наистина ако те обича...

xxcherry
10-09-2010, 20:42
Кажи му, че не искаш да се движите в тази компания.
Ако те обича, няма да иска да ходите там.
Ако не те обича,ако предпочита компанията - оставяте се.
Е, да, не е лесно, но си заслужава.

malkataa
11-26-2010, 11:47
Изборът е негов.. за съжаление нищо не можеш да направиш освен да поговориш с него, въпреки че надали ще постигнеш нещо особено.. Успех :)

futbolita
12-16-2010, 13:27
Опитай се да разбереш какво му дават те което липсва при теб. Поразпитай го къде ходят с какво се занимават и т.н. Например може да ходят на билярд.Обади му се някой ден и го питай дали иска да отидете на билярд ... Накарай го да се забавлява с теб и ще забрави за тях ... Това обаче съвсем не означава че ако ти например мразиш билярд трябва да отидеш само заради него ,,, Сигурна съм че има и други интереси .
Успех !