PDA

View Full Version : Дали не прекалявам ..



Wednesday666
09-21-2010, 20:15
Здравеите! Ето ме и мен с поредния глупав проблем :) .. Наистина изглежда глупав, но само за хората, който не са въвлечени в него .. Та ето го и него :
това лято ходих на лагер в друга страна и там направих грешката да имам вземане-даване с чужденец, става дума за холандец. Лагера приключи, всеки се прибра по родините си, а ние още не бяхме приключили тази "връзка". Знам, че това не е истинска връзка, за това е в кавички .. Та цялата цака е, че аз имах някакви симпатии към него, но се появи друго момче - българин. Но при него проблема е, че е на 26 години, а аз съм само на 17 .. Единия - далече, другия - прекалено голям и аз се двуумя какво да направя ..

П.П. Да, имам симпатии към другото момче, които са напът да станат нещо по-голямо, но ме е страх да не ме нарани ..

П.П.2. Другото момче живее в друг град, но това не е проблем, защото може да идва когато пожелае :)

Ще ви бъда благодарна за съветите :)

Smrazqvashta
09-21-2010, 20:19
Не разбрах това, че е на 26г за кого е проблем? За теб или за него?
Холандеца е бил само приятно изживяване през лятото, хубаво е да си остане такова.

valdesbg
09-21-2010, 20:19
Ех Албенке... верно се чудиш къде те сърби вече.. :)

Айде обясни ми тоя 26 гофишен какво ще прави с теб? Дали си наясно, че каквото и да прави ще е просто предтекст за секс :)

А ако наистина е толкова изпаднал че да дава мило и драго за 17 годишна въртиопашка и да ти ходи по полата... пак не ти трябва.

Оня холандец няма нужда да го коментираме :)

Що не си харесаш някой от твоя град?

Wednesday666
09-21-2010, 20:24
Владии, здравей и на теб, радвам се, че подхождаш толкова сериозно към проблема ми :)
Ами ще го разберем какво търси с мен, просто се чудя да му дам ли възможността да разбера :)

Smrazqvashta - на мен ми е проблем, защото смятам, че е мааааааааалко голямичък за мен :)

П.С. Холандеца просто беше част от историята, не смятам, че подлежи на коментар :)

valdesbg
09-21-2010, 20:29
Албенче... по принцип можеш да му дадеш възможността. Кофтито е че после ти ще си с разбито сърце. Казвам ти го като мъж как се гледа на много по малките момичета.... нищо сериозно, щото лесно се връзват и са инати. Ето ти чудесна комбинация девойката да ти е само на един телефон разстояние. А и имам пресни примери по тоя случай с подобна разлика в годините :)

Мен да питаш.. той ти е бая извън категорията. Хич не е малко, ами направо си е бая множко :)

Виж с много условности аз може и да вляза във въпросната категория. Ама.. си ми мъничка и не бих се трудил изобщо.

Та такива работи :)

Wednesday666
09-21-2010, 20:31
Прав си, доста извън категорията ми е, точно за това се чудех как да подходя :)
Благодаря ти Влади, много си прав :)

valdesbg
09-21-2010, 20:38
Сега естествено ще се намери някой, да каже че за любовта няма граници, че щом обичаш трябва да се бориш и подобни wanna-be-happy истории :)

Виж и си прецени в кое да вярваш. Разликата е очеизвадна :)

JuStElly
09-21-2010, 20:45
Любовта няма граници. 8-)

Сега сериозно ... вземи си намери някой на твойте години !!!

soul1199
09-21-2010, 21:23
по-добре никoй

PyCoKoCkA93
09-22-2010, 08:12
Миличка,холандецът изобщо не си го слагай в сметките-било е просто лятна забивка и не се надявай,че би идвал при теб за нещо повече от секс...Ще дойде 3-4-5 пъти и като му омръзнеш ще има "Довиждане,приятно ми беше,но всичко свърши,текста четоха..."
А за баткото...И при него положението е същото,с разликата,че няма да пътува еди-колко си км...Големите се занимават с малки само за секс или защото не могат да си хванат някоя на техните години,по простата причина,че тя ще е в час и ще знае за к'во иде реч и няма да му пусне веднага :D
Най-добре не се занимавай да даваш "шансове" на к*рвари и се огледай около теб за някой не толкова голям на години,а с голямо сърце и умствен багаж,който цени жените :) Успех ти желая :)

rebeccaa
09-22-2010, 10:24
Еми адашке аз, ако съм на твое място нито един няма да избера.Както каза владесбг този на 26 ще те използва само за секс, защото си му малка и удобна.А разстоянието с холандеца е прекалееееено голямо.

kombarka
09-22-2010, 11:40
Не се ли научихте, че връзките по морета, лагери, екскурзии и т.н. нямат продължение? Изпитала съм го на свой гръб.

Ако питаш мен.. Нито един.

shadow4e
09-22-2010, 11:58
А защо говорите само за това, че той ще я използва, като гледам и тя не изгаря от чувства по него, така че не виждам проблем. Такъв би бил, ако той наистина има чувства и би искал по-сериозни отношения, на каквито едва ли си готова.
/ако си девствена, нещата са по-различни/

moneycomeme
09-22-2010, 12:00
Боже..учудена съм как избираш между две момчета все едно са продукти на пазара....Любовта просто се случва ако я има.Няма моменти,в които да се питаш ,,Кой ли ще е по-добър...хммм...Този с оскубаните вежди или този с хубавия парфюм?''Как позволявате да ви минават подобни мисли...Недей така,почувствай с кой е любовта и се хвърляй,недей да мислиш и да притегляш нещата,защото тогава никога няма да усетиш насладата и болката от искрената любов.

YouDontKnowMe
09-22-2010, 12:24
Не разбрах това, че е на 26г за кого е проблем? За теб или за него?
Холандеца е бил само приятно изживяване през лятото, хубаво е да си остане такова.
Много си права.
Верно , Албенке, като се сетиш коя съм (ходехме на англисйки заедно) , може да драснеш едно ЛС,или да пишеш я у фейсбука, я у скайпа .. :D

Иначе, залагам за големият пич, ако се разбирате - проблеми няма да имате.

petersl55
09-22-2010, 12:24
ти искаш да си направиш живота супер-труден или?да не си жената супермен?Слезни на планетата земя и се огледай...препоръчвам ти да си намериш приятел с пари и да е поне на 40г. \:D/

WaterLilly
09-22-2010, 12:39
http://3.bp.blogspot.com/_jWNhyMUpjSE/Sbm6PB1_6jI/AAAAAAAAC_0/Sho4qWL5Dq4/s400/pedo-bear-seal-of-approval.png

Abbey
09-22-2010, 12:59
Ти си знаеш :) Но ви е доста голяма възрастовата разлика така, че не прибързвай с нищо :?

DarkTemplar
09-22-2010, 20:43
Що за въпрос? Жените винаги прекалявате и в това няма нищо учудващо. ;)

Wednesday666
09-22-2010, 20:45
Благодаря на всички за отговорите :)

moneycomeme - аз знам към кой имам истински чувства, но като няма как да се получи какво мога да направя аз :) за това се чудех да дам ли шанс на по-големия :)