PDA

View Full Version : Малко съм притеснен да го ева..



JekoV
09-21-2010, 21:07
А ве правих си секс сутринта с гаджето сичко ок нормално посменихме някоя друга поза и при една от позите се скъса презърватива.. осетих мигновено извадих го смених презърватива и продължихме на нея и казах да не се притеснява щото дори не бях по средата(което знам пак не е гаранция) но нито бях преди еакулация нито нищо просто се скъса нещо съвсем нормално според мен.Но не там е проблема.Проблема е, че предния ден бях мастурбирал 2 пъти малко се бях разгорещил и след това не съм вземал душ а сутринта тя ме сабуди в 9 и нямаше време и за душ :Д и се чудя дали има вероятност да е останал някой дори и на сухо да е жив примерно и дали има шанс да стане оплождане на яцеклетка.. аз мисля, че шанса е просто минимален, но се пак се нуждая и от други мнения по въпроса.Даже ако има някой по-компетентен ще съм му безкрайно благодарен :)))

OneGuy
09-21-2010, 21:08
Първо си мърляч ...


Второ спи спокойно няма шанс ...

Uplo1d3r
09-21-2010, 21:09
Ми, попринцип сперматозоидите умират, при контакт с кислорода.

Шанса е минимален, да не кажа нулев :)

MochaOnMyLips
09-21-2010, 21:12
Първо, гррр, абе, човек, не те ли е гнус?!
Второ, споко, шанса не е кой знае колко голям наистина.

JekoV
09-21-2010, 21:12
Първо си мърляч ...


Второ спи спокойно няма шанс ...

Не мисля. Просто ходих на фитнес към обяд взех си душ.. И после :Д стана квото стана там почистих се с салфедка нали едно друго и така..

JekoV
09-21-2010, 21:14
Първо, гррр, абе, човек, не те ли е гнус?!
Второ, споко, шанса не е кой знае колко голям наистина.

От кое да ме е гнус от това, че тъкмо бях излезнал от банята? просто се опраих с салфедка и готоо.. кво треше да напра дезифектант и да го намокря с спирт и да го запаля.. ли? просто не съм осетил нужда да се къпя и такам.

petersl55
09-21-2010, 21:16
Ее животно е*ати историята ама както казаха по-горе "шанса е минимален, даже нулев" :)

ама все пак нищо не се знае :smt077

MochaOnMyLips
09-21-2010, 21:19
Добре бе, пич, не ми се нахвърляй. Нито съм казала кой знае какво, нито нищо...

JekoV
09-21-2010, 21:20
Добре бе, пич, не ми се нахвърляй. Нито съм казала кой знае какво, нито нищо...

Не просто го каза се едно съм некав човек без никва хигиена.. Просто мисля, че направих сичко както си тря ;) това е ...

JekoV
09-21-2010, 21:23
Е па дано няма нищо, че ненам. Иначе благодаря на всички, които ми отговориха.Оценявам го наистина!

OneGuy
09-21-2010, 21:26
Ужасен си саше ..

Krischu
09-21-2010, 22:49
Ми, попринцип сперматозоидите умират, при контакт с кислорода.

Шанса е минимален, да не кажа нулев :)
+1
Споко пич не се коси нищо не е станало.. ;)