PDA

View Full Version : ТЪРСЯ фИЛМ !!!!ХЕЛП!



Daveyjones
09-22-2010, 09:43
Търся филм подобен на: Хари Потър,Златния Компас.също имаше 2 филма с 1 игра дето я отварят и хвърлят зарчета и после се появява карта и квото пише на нея това става,ЗУМ или нещо такова ..тъщо така нещо като Хрониките на Нарния ,е такива раоти..мерси.

MissNothing
09-22-2010, 09:57
Сещам се за един филм, в който едни деца чуват някакъв странен звук и после намират едан игра, от която идва звукът.Джуманджи се казва, не знам за него ли говориш.
Пърси Джаксън, не съм го гледала, но доколктоо знам е подобен на филмите, които изброи.

Soundish
09-22-2010, 13:23
Да,единият се казва "Джуманджи",а другият "Затура".Предвид изброените вероятно ще ти харесат : "Ерагон"("Eragon"),"Пърси Джаксън бла-бла"("Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief"),"Мастилено сърце"("Inkheart") , "Тайната на скрития град"("City of Ember"),"Пътешествие до центъра на земята"("Journey to the center of the Earth"),"Планината на вещиците"("Race to Witch Mountain"),"Мост до Терабития"("Bridge to Terabithia");нещо по-приказно:"Братя Грим"("The Brothers Grimm"),"Звезден прах"("Stardust")...Ъмм,бих препоръчала "Лабиринтът на фавна"("Pan's labyrinth"),ама той е доста по-различен...Приятно гледане :)

loveinBrasil
09-22-2010, 13:38
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
лично на мен много ми хареса 8-)

roshlichka
09-22-2010, 20:26
Да! Пърси Джаксън наистина е много хубав