PDA

View Full Version : едно въпросче ;dd



fr0zenboy
09-22-2010, 11:10
Аз съм с руса коса и кафеви очи, винаги съм си мразил очите, защото майка ми е със зелени, баща ми със сини а аз с кафеви :smt119 Повечето казват, че руса коса и кафеви очи е яка комбинация, но мен не ме кефи. Явно съм нямал късмет. Сега се чудя дали да не си слагам сини лещи. Майка ми каза, че не е препоръчително на моята възраст (15 години) да съм с лещи. Вие какво ще кажете? Главният ми въпрос е дали с лещи окото изглежда реално или не :)

ll40o4yYll
09-22-2010, 11:33
ЛИчно мене ме кефи тази комбинация :) ... нз защо си решила лещи да слагаш?! а дали изглежда реално зависи кой цвят и нюанс ще избереш.ако избереш мн тъмно синьно ест че няма да изг естествено
:( . моят съвет е да не си слагаш лещи (защото трябва да ги подменяш на 3 месеца :booooomb: ) <--- ама не съм сиг

MotherfuckinFreak
09-22-2010, 11:52
А знаеш ли, че попринцип лещите се слагат като имаш проблеми с очите?? Тоест са нещо като заместител на очилата...Имаш ли проблем, че да слагаш?? Явно не, ако това е проблема, че не си харесваш цвета на очите, по-добре недей :)

ll40o4yYll
09-22-2010, 11:55
А знаеш ли, че попринцип лещите се слагат като имаш проблеми с очите?? Тоест са нещо като заместител на очилата...Имаш ли проблем, че да слагаш?? Явно не, ако това е проблема, че не си харесваш цвета на очите, по-добре недей :) + можеш да си повредиш сериозно очите

MotherfuckinFreak
09-22-2010, 12:29
Да, наистина!

AutomatiC
09-22-2010, 12:56
ама жена, не ти трябват никакви лещи!! кафевите очи Rlzzz...

flearness
09-22-2010, 21:43
Аз съм с руса коса и кафеви очи, винаги съм си мразил очите, защото майка ми е със зелени, баща ми със сини а аз с кафеви :smt119 Повечето казват, че руса коса и кафеви очи е яка комбинация, но мен не ме кефи. Явно съм нямал късмет. Сега се чудя дали да не си слагам сини лещи. Майка ми каза, че не е препоръчително на моята възраст (15 години) да съм с лещи. Вие какво ще кажете? Главният ми въпрос е дали с лещи окото изглежда реално или не :)

окото изглежда реално споко.....ама все пак изчакай до 16 ;)

Smrazqvashta
09-23-2010, 00:47
реално си изглежда

FeelMyPain
09-23-2010, 00:56
Аз нося лещи от 2 години може би.Окото изглежда реално, НО все едно сълзи.Слънцето се отразява по малко по-специфичен начин и почти всеки може да разбере, че си с лещи.
Не знам ти какво мислиш, но на мен отначалото ми беше адски гадно да ги слагам и махам и не мисля, че за едната газария трябва да си го причиняваш.

Който каза, че от лещите може да се повредят очите, има нужда да се пообразова малко за да не се излага.

Paramour
09-23-2010, 13:10
До колкото знам не е много добре да се носят лещи на тийнейджърска възраст. Причината е че окото все още се развива и може да му стане нещо от лещата.
А за това дали изглежда естествено: Както казаха преди мен- на слънце се вижда(ако пече де ), но ако те познават и са те виждали преди това с кафеви очи е нормално да разберат, че си с лещи.