PDA

View Full Version : От къде...



MooDy
09-22-2010, 11:06
Значи сега съм 9 ти клас и утре съм имал входно по биология (в 8ми клас не сме имали биология) и.. направо останах с отворена уста аз дори не знам какво сме учили в 7ми клас. За една година съм забравил всичко. Та въпросът ми е знаете ли от къде мога да намеря материали за преговор в нета, защото нямам учебници и тетрадки от 7ми клас, а трябва да се готвя по някакъв начин все пак ..

shadow2323
09-22-2010, 11:11
Земи от приятели учебник за 7ми клас се пак треа имаш на мен ми е много изгодно защотото съседка ми е с 1 година по малка от мене и мога да преговарям ;)

mlakniwe2
09-22-2010, 11:13
Как така 8-ми кл не сте имали биология? :shock: 8-ми кл биологията е най-важна, защото се изучава човешкото тяло

mech0
09-22-2010, 11:27
Как така 8-ми кл не сте имали биология? :shock: 8-ми кл биологията е най-важна, защото се изучава човешкото тяло
Ами просто 8 клас е бил в паралелка с интензивно изучаване на език, а там има точно 7 предмета - езика, БЕЛ, математика, музика, рисуване, рисуване, информатика и затова сега в 9 клас ще учи биология за 8 клас. Иначе главния въпрос потърси от приятел, който да е запазил учебника или някои, който сега е 7 клас. Питай също така някои друг клас на какво е било контролнотои дали могат да ти дадат някакви отговори. Успех!

mlakniwe2
09-22-2010, 11:41
Как така 8-ми кл не сте имали биология? :shock: 8-ми кл биологията е най-важна, защото се изучава човешкото тяло
Ами просто 8 клас е бил в паралелка с интензивно изучаване на език, а там има точно 7 предмета - езика, БЕЛ, математика, музика, рисуване, рисуване, информатика и затова сега в 9 клас ще учи биология за 8 клас. Иначе главния въпрос потърси от приятел, който да е запазил учебника или някои, който сега е 7 клас. Питай също така някои друг клас на какво е било контролнотои дали могат да ти дадат някакви отговори. Успех!

Аз 8-ми кл също имах интензивно изучаване на чужд език и имах 9 предмета-БЕЛ, АЕ, физика, химия, биология, история, фвс,математика,география

xWandereRx
09-22-2010, 11:43
Как така 8-ми кл не сте имали биология? :shock: 8-ми кл биологията е най-важна, защото се изучава човешкото тяло
Ами просто 8 клас е бил в паралелка с интензивно изучаване на език, а там има точно 7 предмета - езика, БЕЛ, математика, музика, рисуване, рисуване, информатика и затова сега в 9 клас ще учи биология за 8 клас. Иначе главния въпрос потърси от приятел, който да е запазил учебника или някои, който сега е 7 клас. Питай също така някои друг клас на какво е било контролнотои дали могат да ти дадат някакви отговори. Успех!

Аз 8-ми кл също имах интензивно изучаване на чужд език и имах 9 предмета-БЕЛ, АЕ, физика, химия, биология, история, фвс,математика,география
зависи в каква гимназия си, езиковите в 8ми клас нямат разказвателни

MooDy
09-22-2010, 11:47
преди малко си намерих тетрадката и мисля, че ще ми стигне.. то всъщност седми клас биологията беше много скучна червеи и глупости само, ся като си попрегледам планчетата ще се сетя мисля за кво ставаше въпрос..

Sapunji
09-22-2010, 12:29
Аз в момента съм 8ми клас и предметите са ми : Анг, БГ( 2 часа седмично), Мат( 2 часа седмично) Физическо 1, и рисуване 1 :D :D :D :D :D

mog1
09-22-2010, 12:59
в профилираните гимназии, през първата година не се изучават разказвателни предмети!