PDA

View Full Version : Паникааа !!



BaffaLsc
09-22-2010, 13:09
Сигурно има такава тема ,но не успях да намеря. Е ,обзела ме е невероятна паника :shock: 7ми клас съм и съм се паникьосала не знам как ще се справя ,как цялата година да уча непрестанно .. :shock: :shock: Направоо .. да не говорим какъв страх имам от матурите накрая на годината :shock: И все си мисля ,че няма да успея ,че няма да се справя и тази мисъл ме побърква ! :shock: :shock: И утре няма да се справя имам входно по биология и история ,по литература ще правим преразказ на Радини вълнения и направоо не знам :shock: :shock: Съжалявам ,че съм ви отнела ценното време в моите писания ,но просто исках да споделя ..

mlakniwe2
09-22-2010, 13:13
Сигурно има такава тема ,но не успях да намеря. Е ,обзела ме е невероятна паника :shock: 7ми клас съм и съм се паникьосала не знам как ще се справя ,как цялата година да уча непрестанно .. :shock: :shock: Направоо .. да не говорим какъв страх имам от матурите накрая на годината :shock: И все си мисля ,че няма да успея ,че няма да се справя и тази мисъл ме побърква ! :shock: :shock: И утре няма да се справя имам входно по биология и история ,по литература ще правим преразказ на Радини вълнения и направоо не знам :shock: :shock: Съжалявам ,че съм ви отнела ценното време в моите писания ,но просто исках да споделя ..


не се шашкай толкова, 12-ти клас кво ще прайш? И аз всяка година така си викам, но се залъгвам

BaffaLsc
09-22-2010, 14:12
Сигурно има такава тема ,но не успях да намеря. Е ,обзела ме е невероятна паника :shock: 7ми клас съм и съм се паникьосала не знам как ще се справя ,как цялата година да уча непрестанно .. :shock: :shock: Направоо .. да не говорим какъв страх имам от матурите накрая на годината :shock: И все си мисля ,че няма да успея ,че няма да се справя и тази мисъл ме побърква ! :shock: :shock: И утре няма да се справя имам входно по биология и история ,по литература ще правим преразказ на Радини вълнения и направоо не знам :shock: :shock: Съжалявам ,че съм ви отнела ценното време в моите писания ,но просто исках да споделя ..


не се шашкай толкова, 12-ти клас кво ще прайш? И аз всяка година така си викам, но се залъгвам
Да ,но моето е като предчувствие ,че няма да се справя и това чувство ме побърква мисля за това непрестанно :(

bet3to
09-22-2010, 14:16
Споко не се шашкай няма страшно ше мине всичко усппешно. АКо си учиш всичко ще е наред :) :)

Tempest
09-22-2010, 14:29
Сигурно има такава тема ,но не успях да намеря. Е ,обзела ме е невероятна паника :shock: 7ми клас съм и съм се паникьосала не знам как ще се справя ,как цялата година да уча непрестанно .. :shock: :shock: Направоо .. да не говорим какъв страх имам от матурите накрая на годината :shock: И все си мисля ,че няма да успея ,че няма да се справя и тази мисъл ме побърква ! :shock: :shock: И утре няма да се справя имам входно по биология и история ,по литература ще правим преразказ на Радини вълнения и направоо не знам :shock: :shock: Съжалявам ,че съм ви отнела ценното време в моите писания ,но просто исках да споделя ..
мале, мале... 7ми клас такива "Радини вълнения" ако имаш.. представям си 12 клас матурите... ше те хване ранен инфаркт.. продължавай да си мислиш, че не можеш и ше успееш.. да, точно така... 8-)

AutomatiC
09-22-2010, 14:29
пфуу, де да бях в 7-ми клас..недей да цивриш, че не знаеш какво те чака после...

BaffaLsc
09-22-2010, 14:33
Просто накрая искам да влезна в хубаво училище ,но дотогава има още много време и се притеснявам какви ще ги свърша през годината и най - вече накрая :(

Tempest
09-22-2010, 14:48
Просто накрая искам да влезна в хубаво училище ,но дотогава има още много време и се притеснявам какви ще ги свърша през годината и най - вече накрая :(

много го мислиш.. отпусни се, ако тряа валериан вземай :D ако не се притесняваш, няма да се спечеш... притесняваш се да не се оклепаш, ама тва ти притеснение е едната причина да го направиш... аз се наспах като бях на изпитите след 7ми.. отидох, хапнах и влязох да правя изпита.. никви притеснения :D

xWandereRx
09-22-2010, 14:57
ем нормално да се притесняваш :D
и аз бях така, ама то всички се притесняват, нормално е
само трябва като отидеш на изпита да не си глътнеш граматиката :D

Tempest
09-22-2010, 15:00
ем нормално да се притесняваш :D
и аз бях така, ама то всички се притесняват, нормално е
само трябва като отидеш на изпита да не си глътнеш граматиката :D

тва "всички се притесняват" го разправяй на баба си... прочети ми горния пост ;)

xKiFlA
09-22-2010, 15:04
Сигурно има такава тема ,но не успях да намеря. Е ,обзела ме е невероятна паника :shock: 7ми клас съм и съм се паникьосала не знам как ще се справя ,как цялата година да уча непрестанно .. :shock: :shock: Направоо .. да не говорим какъв страх имам от матурите накрая на годината :shock: И все си мисля ,че няма да успея ,че няма да се справя и тази мисъл ме побърква ! :shock: :shock: И утре няма да се справя имам входно по биология и история ,по литература ще правим преразказ на Радини вълнения и направоо не знам :shock: :shock: Съжалявам ,че съм ви отнела ценното време в моите писания ,но просто исках да споделя ..

и аз така подобно особено преди изпити
имам си начин за успокоение ама не е мн реден и опитвам да го избягвам :D

whitediamond
09-22-2010, 15:05
Сигурно има такава тема ,но не успях да намеря. Е ,обзела ме е невероятна паника :shock: 7ми клас съм и съм се паникьосала не знам как ще се справя ,как цялата година да уча непрестанно .. :shock: :shock: Направоо .. да не говорим какъв страх имам от матурите накрая на годината :shock: И все си мисля ,че няма да успея ,че няма да се справя и тази мисъл ме побърква ! :shock: :shock: И утре няма да се справя имам входно по биология и история ,по литература ще правим преразказ на Радини вълнения и направоо не знам :shock: :shock: Съжалявам ,че съм ви отнела ценното време в моите писания ,но просто исках да споделя .. :D Голяма паника няма що. И аз бях така едно време. Накрая отидох на изпита и сичко мина ок. Какъвто съм балък,че даже 5 по БЕЛ и 4 по Математика изкарах. Споко,едва ли е толкова зле...х

Tempest
09-22-2010, 15:06
Сигурно има такава тема ,но не успях да намеря. Е ,обзела ме е невероятна паника :shock: 7ми клас съм и съм се паникьосала не знам как ще се справя ,как цялата година да уча непрестанно .. :shock: :shock: Направоо .. да не говорим какъв страх имам от матурите накрая на годината :shock: И все си мисля ,че няма да успея ,че няма да се справя и тази мисъл ме побърква ! :shock: :shock: И утре няма да се справя имам входно по биология и история ,по литература ще правим преразказ на Радини вълнения и направоо не знам :shock: :shock: Съжалявам ,че съм ви отнела ценното време в моите писания ,но просто исках да споделя ..

и аз така подобно особено преди изпити
имам си начин за успокоение ама не е мн реден и опитвам да го избягвам :D

тревица?

xKiFlA
09-22-2010, 15:07
не

xWandereRx
09-22-2010, 15:08
ем нормално да се притесняваш :D
и аз бях така, ама то всички се притесняват, нормално е
само трябва като отидеш на изпита да не си глътнеш граматиката :D

тва "всички се притесняват" го разправяй на баба си... прочети ми горния пост ;)
добре ПОВЕЧЕТО се притесняват и пак казвам, че е нормално

Tempest
09-22-2010, 15:14
не

секс!

Или киснене пред огледалото да избереш тоалет.. или пък... шопинг терапия? В тая криза наистина не е много редно..

nerealnasmart
09-22-2010, 15:54
Здравей, хм Радини вълнения да не би да е входно ? Първо да ти кажа нещо, когато бях 7 клас ( миналата година) не знаех къде искам да уча, бях объркана. Изобщо не се интересувах да гледам какви у-ща има в София. Ходех на уроци по математика и по Бел ( когато исках).

Виж успокой се и не мисли за матурти при нас като първи бяха лесни. Най-важното на испита е да не се вълнуваш. Още от сега виж у-щата в твоя град и бала, с който се влиза. Разбери какво искаш да учиш занапред. Учи ако трябва ходи на уроци или се занимавай със сборници вкъщи. Когато си знаеш всичко изобщо няма да се притесняваш на изпитите. Успех .... :-)

mlakniwe2
09-22-2010, 16:02
Голяма си песимистка, трябва да гледаш с оптимизъм на нещата

BaffaLsc
09-22-2010, 17:00
Здравей, хм Радини вълнения да не би да е входно ? Първо да ти кажа нещо, когато бях 7 клас ( миналата година) не знаех къде искам да уча, бях объркана. Изобщо не се интересувах да гледам какви у-ща има в София. Ходех на уроци по математика и по Бел ( когато исках).

Виж успокой се и не мисли за матурти при нас като първи бяха лесни. Най-важното на испита е да не се вълнуваш. Още от сега виж у-щата в твоя град и бала, с който се влиза. Разбери какво искаш да учиш занапред. Учи ако трябва ходи на уроци или се занимавай със сборници вкъщи. Когато си знаеш всичко изобщо няма да се притесняваш на изпитите. Успех .... :-)
Мерси ,аз знам къде искам да влезна ,знам и колко бал ми трябва ,но не знам дали ще успея да изкарам тези оценки ,които ми трябват :(

todor92
09-22-2010, 18:18
трябва да разбереш, че ако се панираш стават само грешки! нищо хубаво няма в това да се притесняваш/панираш/плашиш от това което може да стане/ и не трябва да мислиш, че няма да те периемат, че нищо няма да направиш на входните/, че матурите ще ти са трудни и тн. а мисли по-положително/ще ме приемат/ще си направя матурите/ и тн .

Greennight
09-22-2010, 18:26
Споко,ще ти остава и свободно време,просто ще се напънеш малко повече от обикновеното. :wink: Не си го представяй като някъв ад,в който учиш по цял ден.

MissChocolate
09-22-2010, 18:57
Абе .. джиткай си напред и въобще да не ти пука. Мога да ти кажа,че дали ще си 5,6,7 или 8-ми клас .. или който и да е нагоре .. няма особена разлика. Просто учиш редовно и по малко. Не е нужно да се твариш с уроци по цял ден, няма за какво да се паникъосваш. Изпитите не са чак толкова трудни и единственото, което може да те провали е самата ти психика. Затова се отърси от тези мисли и се съсредоточавай над основното.

Ryapoff
09-22-2010, 19:09
Научи се да бъдеш непукист.
Ако имаш 5/6 като оценки в дневника, ще си вземеш изпитите.
Учи си нормално, може би малко повече. Притеснението по време на изпит, бил той психически или физически, е лош авер.
Всеки има начин за разпускане - намери своя. Аз например излизах да карам.
Не, не знаеш колко бал ти трябва!
Притеснението между другото идва след изпитите.

nerealnasmart
09-22-2010, 19:21
Здравей, хм Радини вълнения да не би да е входно ? Първо да ти кажа нещо, когато бях 7 клас ( миналата година) не знаех къде искам да уча, бях объркана. Изобщо не се интересувах да гледам какви у-ща има в София. Ходех на уроци по математика и по Бел ( когато исках).

Виж успокой се и не мисли за матурти при нас като първи бяха лесни. Най-важното на испита е да не се вълнуваш. Още от сега виж у-щата в твоя град и бала, с който се влиза. Разбери какво искаш да учиш занапред. Учи ако трябва ходи на уроци или се занимавай със сборници вкъщи. Когато си знаеш всичко изобщо няма да се притесняваш на изпитите. Успех .... :-)
Мерси ,аз знам къде искам да влезна ,знам и колко бал ми трябва ,но не знам дали ще успея да изкарам тези оценки ,които ми трябват :(


Ако не е тайна какъв е бала и в кое у-ще искаш да влезнеш ?

iveetyy
09-22-2010, 19:25
Няма страшно , не е толкова трудно колкото си мислиш..

BaffaLsc
09-23-2010, 04:19
Здравей, хм Радини вълнения да не би да е входно ? Първо да ти кажа нещо, когато бях 7 клас ( миналата година) не знаех къде искам да уча, бях объркана. Изобщо не се интересувах да гледам какви у-ща има в София. Ходех на уроци по математика и по Бел ( когато исках).

Виж успокой се и не мисли за матурти при нас като първи бяха лесни. Най-важното на испита е да не се вълнуваш. Още от сега виж у-щата в твоя град и бала, с който се влиза. Разбери какво искаш да учиш занапред. Учи ако трябва ходи на уроци или се занимавай със сборници вкъщи. Когато си знаеш всичко изобщо няма да се притесняваш на изпитите. Успех .... :-)
Мерси ,аз знам къде искам да влезна ,знам и колко бал ми трябва ,но не знам дали ще успея да изкарам тези оценки ,които ми трябват :(


Ако не е тайна какъв е бала и в кое у-ще искаш да влезнеш ?
Втора АЕГ '' Томас Джеферсън '' минималния бал е 32..
Напоследък се зачудих за 33-та ЕГ ''Света София'' то ми е като че ли повече по възможностите ,там бала не е толкова висок мисля ,че беше 27 или 28 ..

GossipGirl89
09-23-2010, 07:04
Авторке, точно там ти е грешката - че постоянно го мислиш и то все по кофти начин. Гледай малко по-оптимистично и положително на нещата. Имай малко вяра в себе си. Ако си дадеш добра воля и положиш усилия няма начин да не успееш. Просто всичко е на психическа основа, а както казаха и преди мен - притеснението ще ти изиграе много лоша шега. Аз съм имала случаи, в които съм била подготвена перфектно, но заради това същото притеснения съм показвала едва минимално знания... Трябва да се успокоиш и да мислиш позитивно. Седни, учи, старай се и няма начин да не пожънеш успех. А и наистина щом сега се стряскаш толкова, като станеш 12-ти клас не ми се мисли как ще оцелееш :D Аз завърших преди 2 години и ми беше адски трудно, защото ходех на уроци по 2 предмета, 2 пъти в седмицата, отделно и на училище, отделно се готвех и сама вкъщи и + всичко това обикалях и като луда да си търся рокля и да си уреждам нещата за бала... НО въпреки всичко се справих и успях да влезна в хубав университет :) Така че по-спокойно го карай, организирай си правилно нещата, дай си воля и всичко ще е ок.

Greennight
09-23-2010, 08:21
Здравей, хм Радини вълнения да не би да е входно ? Първо да ти кажа нещо, когато бях 7 клас ( миналата година) не знаех къде искам да уча, бях объркана. Изобщо не се интересувах да гледам какви у-ща има в София. Ходех на уроци по математика и по Бел ( когато исках).

Виж успокой се и не мисли за матурти при нас като първи бяха лесни. Най-важното на испита е да не се вълнуваш. Още от сега виж у-щата в твоя град и бала, с който се влиза. Разбери какво искаш да учиш занапред. Учи ако трябва ходи на уроци или се занимавай със сборници вкъщи. Когато си знаеш всичко изобщо няма да се притесняваш на изпитите. Успех .... :-)
Мерси ,аз знам къде искам да влезна ,знам и колко бал ми трябва ,но не знам дали ще успея да изкарам тези оценки ,които ми трябват :(


Ако не е тайна какъв е бала и в кое у-ще искаш да влезнеш ?
Втора АЕГ '' Томас Джеферсън '' минималния бал е 32..
Напоследък се зачудих за 33-та ЕГ ''Света София'' то ми е като че ли повече по възможностите ,там бала не е толкова висок мисля ,че беше 27 или 28 .. Не влизай там.Тва е много пропаднало и наркоманско училище!

cunt
09-23-2010, 12:09
не знам как имате нерви за такива теми..

EsteticLoff
09-23-2010, 12:21
Уфф бее стига се филмира !! Сей ноче ще мреш.. :?
И бтв не мисля, че даскало с минимален бал 27-28 е добро даскало, за каквото казваш, че се бориш, ама както и да е.. ти решаваш.. късмет!

PepSsSi
09-23-2010, 13:32
Споко бе лапе!!! Дишай, дишай (ама и издишай) :D
Учи си системно, отделяй си време за спорт, почивка... накрая 1 месец по-стабилен преговор и си готова. Има къе къде по-страшни изпити....не се панирай ;) А и не,че нещо, ама матурите ви са егати кефа :D по-айляк са от задачи+ тема по лит...

BaffaLsc
09-23-2010, 13:42
Здравей, хм Радини вълнения да не би да е входно ? Първо да ти кажа нещо, когато бях 7 клас ( миналата година) не знаех къде искам да уча, бях объркана. Изобщо не се интересувах да гледам какви у-ща има в София. Ходех на уроци по математика и по Бел ( когато исках).

Виж успокой се и не мисли за матурти при нас като първи бяха лесни. Най-важното на испита е да не се вълнуваш. Още от сега виж у-щата в твоя град и бала, с който се влиза. Разбери какво искаш да учиш занапред. Учи ако трябва ходи на уроци или се занимавай със сборници вкъщи. Когато си знаеш всичко изобщо няма да се притесняваш на изпитите. Успех .... :-)
Мерси ,аз знам къде искам да влезна ,знам и колко бал ми трябва ,но не знам дали ще успея да изкарам тези оценки ,които ми трябват :(


Ако не е тайна какъв е бала и в кое у-ще искаш да влезнеш ?
Втора АЕГ '' Томас Джеферсън '' минималния бал е 32..
Напоследък се зачудих за 33-та ЕГ ''Света София'' то ми е като че ли повече по възможностите ,там бала не е толкова висок мисля ,че беше 27 или 28 .. Не влизай там.Тва е много пропаднало и наркоманско училище!
Така ли ? :-o

Runaway11
09-23-2010, 14:04
Има си тема за седмокласници...вземи и се стегни накрая наистина може да ти стане нещо... :shock:

awerw
09-23-2010, 14:05
заглавието цепи :grin:

nerealnasmart
09-23-2010, 16:00
Здравей, хм Радини вълнения да не би да е входно ? Първо да ти кажа нещо, когато бях 7 клас ( миналата година) не знаех къде искам да уча, бях объркана. Изобщо не се интересувах да гледам какви у-ща има в София. Ходех на уроци по математика и по Бел ( когато исках).

Виж успокой се и не мисли за матурти при нас като първи бяха лесни. Най-важното на испита е да не се вълнуваш. Още от сега виж у-щата в твоя град и бала, с който се влиза. Разбери какво искаш да учиш занапред. Учи ако трябва ходи на уроци или се занимавай със сборници вкъщи. Когато си знаеш всичко изобщо няма да се притесняваш на изпитите. Успех .... :-)
Мерси ,аз знам къде искам да влезна ,знам и колко бал ми трябва ,но не знам дали ще успея да изкарам тези оценки ,които ми трябват :(


Ако не е тайна какъв е бала и в кое у-ще искаш да влезнеш ?
Втора АЕГ '' Томас Джеферсън '' минималния бал е 32..
Напоследък се зачудих за 33-та ЕГ ''Света София'' то ми е като че ли повече по възможностите ,там бала не е толкова висок мисля ,че беше 27 или 28 .. Не влизай там.Тва е много пропаднало и наркоманско училище!
Така ли ? :-o




Първо разбери какво е у-щето, в което искаш да учиш и да тези у-ща не са хубави. Цели се по-нагоре. :)

BaffaLsc
09-23-2010, 16:55
Което и училище да си избера все има някой ,който казва ,че не било хубаво и не знам си какво ! Писна ми да търся нон стоп ,спряла съм се вече на 2-3 езикови и това е .. ясно е ,че искам да уча английски предполагам :)

nerealnasmart
09-23-2010, 17:01
Което и училище да си избера все има някой ,който казва ,че не било хубаво и не знам си какво ! Писна ми да търся нон стоп ,спряла съм се вече на 2-3 езикови и това е .. ясно е ,че искам да уча английски предполагам :)

Да познато чувство. И аз бях на твоето място някои ми казваха, че първа АЕГ е супер други, че е пълна с наркомани и др. неща за другото у-ще пък ми казваха ха к`во е тва 32. Накрая избрах едно страхотно у-ще и въобще не се двуомя, че съм в него. :P

BaffaLsc
09-23-2010, 17:10
Което и училище да си избера все има някой ,който казва ,че не било хубаво и не знам си какво ! Писна ми да търся нон стоп ,спряла съм се вече на 2-3 езикови и това е .. ясно е ,че искам да уча английски предполагам :)

Да познато чувство. И аз бях на твоето място някои ми казваха, че първа АЕГ е супер други, че е пълна с наркомани и др. неща за другото у-ще пък ми казваха ха к`во е тва 32. Накрая избрах едно страхотно у-ще и въобще не се двуомя, че съм в него. :P
Винаги ще има някой ,който да казва ,че е пълно с наркомани ,че не струвало ... не знам може и да са прави ,но аз имам една съседка ,която е завършила 33-та и знае много добре английски ,че дори работи в Англия ,но това няма значение :) Благодаря ,че отделихте от времето си ,но аз наистина съм в пристъп на паника :D Ще се успокоявам и ще следвам съветите ви ! :-) :-)

IvUsHkA
09-23-2010, 18:41
Сякаш слушам себе си преди една година.Бях се панирала по същия начин, но всичко мина добре и сега съм приета там където исках.Учи си сериозно още от началото на годината.Решавай много тестове и ходи на уроци и ще се справиш перфектно.

fenasf
09-23-2010, 20:53
Ще се справиш.

BaffaLsc
09-24-2010, 18:52
Благодаря ,че вярвате в моите умения. :razz: След темата за домашното по български :razz:

TVDQueen
09-25-2010, 08:07
Няма смисъл да се притесняваш то и аз съм като теб, ама като се замисля, ако си уча постоянно всичко ще е наред (малко трудно ще стане ама) :D Успех :-)

BaffaLsc
09-25-2010, 11:57
Няма смисъл да се притесняваш то и аз съм като теб, ама като се замисля, ако си уча постоянно всичко ще е наред (малко трудно ще стане ама) :D Успех :-)
Мерси и на теб :-)

ver0nika_
09-25-2010, 12:55
От притеснения няма смисъл ... толкова по-зле за теб!
Ще се чувстваш супер неуверена и това може да ти изиграе лоша шега.
И аз бях така, но всъщност матурите след 7ми клас не са кой знае какво. Сега съм 9ти и всичко си е ОК !
Успокой се :-P :-P :-P

BaffaLsc
09-26-2010, 07:55
От притеснения няма смисъл ... толкова по-зле за теб!
Ще се чувстваш супер неуверена и това може да ти изиграе лоша шега.
И аз бях така, но всъщност матурите след 7ми клас не са кой знае какво. Сега съм 9ти и всичко си е ОК !
Успокой се :-P :-P :-P
Апф , всички вие ме успокоихте до някаква степен ,но си има моменти дето направо ми идва да цивна като си представя ,че ще се изложа :-D

EsteticLoff
09-26-2010, 08:03
Ся яко ли ти е като ти обърнахме толкова много внимание :grin:

BaffaLsc
09-26-2010, 08:06
Ся яко ли ти е като ти обърнахме толкова много внимание :grin:
Хах , ми то темата не е с такава цел ;)

EsteticLoff
09-26-2010, 08:08
Ся яко ли ти е като ти обърнахме толкова много внимание :grin:
Хах , ми то темата не е с такава цел ;)

А да вярно - целта беше всички да пишат - Оле споко, ще се справиш .. вярваме в теб ... оуу :lol:

BaffaLsc
09-26-2010, 08:22
Ся яко ли ти е като ти обърнахме толкова много внимание :grin:
Хах , ми то темата не е с такава цел ;)

А да вярно - целта беше всички да пишат - Оле споко, ще се справиш .. вярваме в теб ... оуу :lol:
Запази мнението за себе си !!!! :x

EsteticLoff
09-26-2010, 08:24
Запази мнението за себе си !!!! :x

Пфхаха тва някой като ми го каже, ми става много смешно :lol:

NeverTheSame
09-26-2010, 08:30
Ама ей...смешната отивай да си скубеш веждите е..не моеш ли да разбереш,че точно тфа иска момичето..някой да я успокои..

BaffaLsc
09-26-2010, 08:38
Ама ей...смешната отивай да си скубеш веждите е..не моеш ли да разбереш,че точно тфа иска момичето..някой да я успокои..
Писах тук ,защото се нуждая от подкрепа ,имах нужда да споделя ,да видя какво мислите вие :)

EsteticLoff
09-26-2010, 08:57
Ама ей...смешната отивай да си скубеш веждите е..не моеш ли да разбереш,че точно тфа иска момичето..някой да я успокои..
Писах тук ,защото се нуждая от подкрепа ,имах нужда да споделя ,да видя какво мислите вие :)

Мхмм... и някой каже различно мнение от това, което искаш да чуеш и веднага трябва да си го пазим за нас си :lol::razz:
Ии аз точно, щото го разбирам, подчертвам този факт ;)

w0lf
09-26-2010, 09:06
мен на изпитите ми беше през кура
некви хора припадат, носят литри вода шоколади :lol: аз влизам без да съм чел произведението по български, без христоматия или друг текст
е...изкарах си почтена 3.00, но пък по математика вързах 5.68 и влязох където исках...само за да осъзная че не съм искал точно тук


ма тва е без значение - и аз за всичко си мисля: "леле кат ги слушам тия как си говорят аз никъв шанс да го направя тва, много е сложно" етц ма като опиташ просто става

mimssss
09-26-2010, 09:19
нищо страшно няма .. не мога да разбера кво толкова се шашкате .. аз началото на 7ми клас хич не ми пукаше .. учех когат бях в настроение :D без да се притеснявам,че няя ме приемат или нещо такова и са ма приеха в много хубаво училище :wink:

Greennight
09-26-2010, 09:19
Споко бееее :wink: Виж,че имаш време да стоиш в теенпроблема,значи не е толко зле положението :-P

eminemfenka
09-26-2010, 09:38
Спокойно , и аз 7кл се шашках яко .. Но на матурата по история,биология , география и прочие елементарните неща от учебника .. Математиката - хм, тя е малко по сложна теста не е труден ако си разбираш задачите и следователно ги учиш :) На мен лично математиката ми беше най - гадна .. реших няколко задачи , не защото ги знам а защото следвах пътят на логиката.. БЕЛ също е лесен.. не се шашкай има толкова много време и те ТИ ДАВАТ НЕЩА,КОИТО СИ ГИ УЧИЛА .. и се предполага , че ги знаеш и разбираш .. а и преди матурата ще имате тренировки по всеки предмет.. не зубри!!!!! просто разбирай нещата ;)

BaffaLsc
09-26-2010, 12:49
Уча ,старая се .. а тези ,които мислят ,че търся внимание нека не се заяждат и да запазят мнението за себе си.

EsteticLoff
09-26-2010, 12:53
Аз, че ще српа да пиша, ще спра, ама моля 1 нещо - стига повтаря тва за мнението - банална си .. :roll:

BaffaLsc
09-26-2010, 13:06
Аз, че ще српа да пиша, ще спра, ама моля 1 нещо - стига повтаря тва за мнението - банална си .. :roll:
А ти пък си досадна и супер дразнеща ,айде спри да пишеш ,ако обичаш ;)

JustUnforgivable
09-26-2010, 13:15
^ Tи ще спреш ли да се отваряш бе и да се репчиш ?
Доколкото разбрах си много притеснена, ама вместо да учиш, киснеш на компа ? Голямо притеснение - няма що.. Ае сиктир - отворка

theonlyone123
09-26-2010, 13:33
Няма за какво да се притесняваш ! Аз също съм 7 клас , но гледам да се занимавам с нещо (най-вече да уча) , за да мога да не мисля за притеснението . Предполагам,че 7 клас е като всички изминали години,но с повишена трудност :D , съответно и повечко старания . Аз знам,че всеки който се труди , ще успее . Ние , и да ти пожелаваме успех , то си зависи само и единствено от тебе - от твойте знания и твойта нагласа . Казаха го и преди мен , но ти като си мислиш,че няма да успееш - наистина може и така да стане , мисли по-позитивно . И най-важното - бъди самоуверена ! И все пак (въпреки казаното от мен) - успех ! :-) :-)

BaffaLsc
09-26-2010, 17:13
Няма за какво да се притесняваш ! Аз също съм 7 клас , но гледам да се занимавам с нещо (най-вече да уча) , за да мога да не мисля за притеснението . Предполагам,че 7 клас е като всички изминали години,но с повишена трудност :D , съответно и повечко старания . Аз знам,че всеки който се труди , ще успее . Ние , и да ти пожелаваме успех , то си зависи само и единствено от тебе - от твойте знания и твойта нагласа . Казаха го и преди мен , но ти като си мислиш,че няма да успееш - наистина може и така да стане , мисли по-позитивно . И най-важното - бъди самоуверена ! И все пак (въпреки казаното от мен) - успех ! :-) :-)
Мерси ,вярно е ще се опитам да бъда по самоуверена :-)