PDA

View Full Version : От приятелство към любов и обратно...



Niakoitam
09-22-2010, 13:55
Интересно ми е какви са мненията тук по този въпрос. Дали едно добро приятелство може да премине в любов или както казват някои е въпрос на първи впечатления и трябва да знаеш предварително за какво искаш даден човек още щом като се запознаете...за приятелство или за любов. Какво е мнението ви и за обратното. Може ли да има приятелство след любовта? :)

rebeccaa
09-22-2010, 14:56
Приятелството завършва с любов.Любовта с приятелство - рядко.Поне според мен де.И според това което съм преживяла и видяла.

Sh@d0w
09-22-2010, 15:02
Може ли да има приятелство след любовта? :)

Може,ако и двамата от партньорите не изпитват вече нищо един към друг.Но ако са скаъсали и единия все още има чувства се получава малко кофти.За приятелство не може да става дума,защото най-често е основа на ревност от страна на другия партньор.

Така че зависи от ситуацията :)

Crazytu
09-22-2010, 15:07
Едно приятелство е много вероятно да завърши с любов, но любов с приятелство - много рядко, да не кажа невъзможно. Но пък и винаги си има изключения ..

xoxi
09-22-2010, 15:10
Зависи колко дълго е било приятелството. Има случаи в които може да се превърне в любов, има случаи и в които е изключено.
А любовта в приятелство.. Да, може! Но това зависи изцяло от отношенията между хората и по какъв начин е свършила любовта им.

PyCoKoCkA93
09-22-2010, 17:13
Приятелството може да се превърне в любов и така е още по-хубаво,защото познаваш човека,знаеш какво можеш да очакваш от него и какво би направил за теб,както и ти за него :) А докато за приятелство след любовта...много рядко.Зависи от ситуацията-ако са скъсали по взаимно съгласие и нямат чувства помежду си,защо пък не?Но,ако единият има чувства,а другият не е почти невъзможно...Аз лично съм малко крайна в това отношение и щом сложа край на една връзка това значи наистина край..За мен да съм приятелка с човек,с който до вчера съм ходила и съм се натискала е невъзможно поне от личния ми опит...Просто оставаме на едно здравей-здрасти/как си по улиците,колкото да не се подминем като непознати и това е...За мен да останеш приятел с бивш е = на самонаказване,но всеки си има мнение... :)

righteous
09-22-2010, 19:21
Приятелството може да се превърне в любов и така е още по-хубаво,защото познаваш човека...


Точно това казвам на всички и се чудя какво е това 2 срещи и "тръгваме и се обичаме" ...