PDA

View Full Version : За Слави Трифонов



cherinka
09-22-2010, 17:42
С какво ви отблъсква този човек?
Защо не го харесвате?
Интересно ми е, затова ви питам.
Доста често като се заговори за него и сте доста хейтърски настроени към него...

chucknorisismyPR
09-22-2010, 18:06
пичага е 8-)

Di
09-22-2010, 18:17
мисли се за интересен,не ми кефи

PinkFloydSound
09-22-2010, 18:18
Прост е. Той е олицетворението на 80 процента от народа.

chucknorisismyPR
09-22-2010, 18:24
ти си от другите 20 нали

PinkFloydSound
09-22-2010, 18:26
ти си от другите 20 нали
Да, защо?

chucknorisismyPR
09-22-2010, 18:36
ахахахахахха
ахахаххаха
аххахахахахха :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Whoopdedoo
09-22-2010, 18:46
В Слави харесвам само как разказва вицовете

SolemnityOfDeath
09-22-2010, 18:47
В Слави харесвам само как разказва вицовете

Tru' dat.

Иначе е просто охлюв със селски маниери и мрънкало.

jghgh
09-22-2010, 19:34
^И постоянно пр3късва гостит3 си, н3 ги оставя да говорят...

Голям нарцис със самочувстви3 б3з покрити3, изтъркани лафч3та.
Това общо-вз3то за Слави.

StolenBliss
09-22-2010, 20:17
oo аз пък не му се дразна :)

FeelMyPain
09-22-2010, 20:25
се 1 го познаваш къв човек е..

gsh
09-22-2010, 20:49
щото е турска подлога ...
само дето има яки песни и разказва добре написаните му от сценаристите вицове 8-)

amk933
09-22-2010, 20:52
Защото е нагъл, надут, държи се безумно арогантно с целия си екип, на който в крайна сметка дължи целия си образ и всичките си кинти...Прекъсва хората, непрекъсното иска да е в центъра на вниманието и се изтърка тотално. :?

Briseis
09-22-2010, 21:05
голям егоцентрик ми идва

cherinka
09-22-2010, 21:11
Според мен прекъсването му при разговора на гостите се дължи на това, че всички говорят едни и същи тъпотии и той се опитва да разнообрази малко разговора.

Най са ми харесали гостуванията на ЪпсурТ. И всичките вербални разговори

8-)


Задава точно тези въпроси на хората, които аудиторията му иска да чуе (skip пенсионери и т.н.)

Има пари човека, адските благотворителности е правил и дори с право веднъж в ефир съобщи, че от не-знам-си-коя-си-дащност-на-пари не получиш и едно благодаря.

Той ли е виновен, че търси "благодаря" от хората, на които е помогнал или те, че не са се сетили за това?


Просто напоследък си мисля, че всичко, което ви се предлага ей така и ви се набива в главата и съзнанието - не харесвате
Нека е комерсиален. Нека да е на какъвто щете го приличавайте, но наистина не съм очаквала толкова негативни мнения от ваша страна за него.

От цялата ми тема има може би тоно две положителни мнения - за "вицовете му".

Не знаех, че гледате на него така.

Защото вероятно и вие ако бяхте паралии като него и вие щяхте да сте същата цензура....
...за която мисля да пусна отделна тема, защото си е един важен ФАКТ в живота, че ПАРИТЕ не са за КОЙ-ДА-Е.

SunSmile
09-22-2010, 21:23
Точно той пък никога не е парадирал с даренията си, което май искаше да каже черинка.
Помогнал е на много хора без никой да знае! Просто е коректно и възпитано да благодариш за помощта на някого - най-малкото! Той не помага, за да му благодарят, но е възпитание просто, не се изискват много усилия!
Прекъсва тъпите си гости, които са толкова зле, че просто няма за какво да си говори с тях. Понякога съм се дразнела, но файда няма.
Вицовете му са добри - факт. Не одобрявам отношението му към екипа, тва, че много крещи и навиква екипа си, а те правят цялото предаване и не заслужават такова отношение.

chucknorisismyPR
09-23-2010, 06:18
Черинке,

дарения не се правят, за да парадираш после и демонстративно да искаш "благодаря".


За другите неща - ти си като еманация на типичният му фен. Колко кофти за него, че намалява рейтинга му все повече. Ако имаше повече хора, които се кефят на всичките му вербални разговори, то сигурно нямаше да се давим в сегашните ни епистолярни океани.. пфахахаха


един е митьо пищова



дал съм 500 кибапчита,500 кюфтета на дома за сираци :shock:

GossipGirl89
09-23-2010, 06:33
Не съм настроена хейтърски към него, даже преди го харесвах доста, но напоследък шоуто му се закучи и стана доста скучно. Общо взето актьорите и бенда го държат още в ефир. Вицовете му са добри - факт. Екипа му е страхотен - още един факт. Но Слави се поизчерпа вече. Песните му са много хубави и смислени, но определено дразни това, че винаги се стреми да е в центъра на вниманието. Абсолютно всеки пък, когато някой от екипа или от бенда се опитва да се изяви по някакъв начин, той го прекъсва или започва да говори неговите неща... Са мен примерно много ме изнервя като Краси Радков е в ролята на боксьора Роки-Киро и нали там си пее песничката и Слави винаги пее с него... За кво е*ати - тва си е песничката на Роки 8-)
Като човек не го знам какъв е, но евала за това, че е дал и събрал доста пари за благотворителност.

А и другото, което не ме кефи никак е, че откакто ГЕРБ са на власт, той не спря да ги хули по всякакъв начин... Говореше се нещо, че е искал да влиза в политиката, но е имал някви спречквания с Бате Бойко и оттам са се развалили отношенията им - не знам дали това е причината, но тва че постоянно плюе по Борисов не му прави чест. Едно е да направиш пародия на някого, съвсем друго е да го обиждаш и ругаеш с повод и бед повод. :?

chucknorisismyPR
09-23-2010, 06:39
един се забавлява,а друг се отегчава от тоя тъъп карнавал

Mooo6no
09-23-2010, 07:47
Ем Слави личностно в много отношения си е боклук и може да бъде символ на простотията, но определено не е олициетворение на 80% от народа. ;] Повечето хора са неицятивни, мързеливи и оплакващи се от всичко. Е, Слави е всичко друго, но не и това. Има си определени качесва, за да постигне всичко това. Работи много, има нюх и умее да подбира правилните хора и някак си (въпреки ужасния му характер) да ги направлява. Повечето хора не ги притежават тия качества.

metaxa
09-23-2010, 07:56
Бендът му е много добър, но лично Слави не ми допада особено.
Например не ми допада това, че е откраднал марката "ку-ку", въпреки че не е сред създателите на предаването. Дразни ме, че предаването му е много политическо и по-точно "Анти-ГЕРБ", нормално е във вечерните предавания да се правят пародии на "силните на деня", но той не прави това, открито се подиграва с управляващите. Изтъркаха се повечето от образите, които актьорите пресъздават, например Гацо Бацов след първите 3-4 скеча беше забавен, но Слави започна да го кани при всяка футболна новина, сценарият на кечовете беше сходен и не показваше нищо интересно. Вчера по случайност гледах предаването, което сега се води от сценаристите, ами те са си кръгли идиоти. Ако Слави иска да продължи в тази телевизия, трябва да внесе малко "свежест". Още актьори, нови образи, някакви рубрики. Аз лично не гледам предаването му, тъй като отдавна Слави не е това, което беше с Любо Нейков

FoXyFir3
09-23-2010, 11:30
Оф вие забравяте най-важното тва, че навиква екипа си, че прекъсва понякога макари неволно, че исползва цензура е с единствената цел да прави ШОУ той е роден за това и го прави отлично тези който го наричат арогантен не разбират, че пред камерата е един а в реалния живот е друг той е ШОУМЕН и прави всичко само да става майтапа и купона и да забавлява шибания зрител, който постоянно хлечни, мъмри и убижда.Ако има някой истински българин в тая държава, която все още зачитам това е той.Защо? Защото той знае от къде е тръгнал и не се срамува от родителите си и животът, който е водил преди да започне да пее и да прави ШОУ-та а този живот повярвайте не е бил толкова розов.И макари той да познава много хора, а цяла България да познава него той все пак е самотен и неговият живот е работата му.Това, че усмива управляващите според мен никак не е напразно.Та вие някога запитвалили сте се в каква мизерна пропита от корупция държава живеем и за какво са се борили нашите деди...За мен Станислав Трифонов (Слави) е истински Българин (умишлено с главно Б) и Шоумен (умишлено с главно Ш). :smt097

WinstonSmith
09-23-2010, 11:53
Бях писал преди в една друга тема за него и ше го копна, че ме мързи да го пиша пак.

"Слави се изтърка като продукт невероятно много... Шоуто му имаше успех заради "новата" концепция, невиждана досега в България и поради факта, че просто в този час не даваха друго, но истината е, че не е предложил нищо ново.

През цялото време се изявява като псевдо патриот и едва ли не като месия, която ще ни отвори очите на нас, останалите българи.
Друг е въпросът, че постоянно си противоречи и лицемерничи...

А това, че някой все още обича да му слуша мрънкането и несполучливата ирония не говори добре за него... "

Patriot
09-23-2010, 15:01
Станислав Трифонов е накратко пълен боклук!

Абсолютен циничен простак, един от виновниците за деградацията на народа, тъй като представя простотията като нещо нормално. Изказва се против бездуховността, а в същото време пее чалга и дава трибуна на гнусни чалгаджии да заливат ефира.

Освен това е фурнаджийска лопата. Беше с царя почна да плюе царя, беше с Бойко сега след като му е отказал някакви неща почна да говори и да посвещава цели предавания за да го омаскари. Многократно изпълнява политически поръчки, като най-често слугува на Първанов.

Държи се изключително безочливо, позволява си да се подиграва с доказани културни дейци, а наглостта му стига и до там да се подиграва дори с Християнството и националните герои (правил е скеч за Христо Ботев).

Infinity
09-23-2010, 15:29
Шоуто ми отдавна е престанало да ми бъде интересно ,както и самия той. Дразни ме това , че се държи супер безумно с екипа си , а наистина дължи 99 % от нещата на тях.
С гостите е същото - постоянното прекъсване ме побърква. 8-)

xWandereRx
09-23-2010, 17:39
тъп е, ама старите му песни са очень хорошо :D :D

Seducti0n
09-23-2010, 18:07
Изчерпа се вече и то доста, чак на моменти става дразнещо. Факт е, че се опитва да внася разнообразие и т.н. но като цяло лежи на стари лаври, а това за един шоумен /като какъвто слави се определя/ е повече от недопустимо.

Seducti0n
09-23-2010, 20:47
Тая вечер по случайност се загледах във втората половина на шоуто и опредеелено не съжалявам .
Ахахаха
ахаха Сашо Диков ги насра отвсякъде . Много голям им го сложи ! :smt116


8-) което си е така. си е така...

tqnko
09-24-2010, 23:13
щото е турска подлога ...
само дето има яки песни
ХАХА!
Ебати мозъка си !
Евала му правя на Слави, че още не се е отказал от патриотизма си. Много хубави песни има. Никое друго шоу не е останало толкова време в ефир колкото неговото (говоря от 21-ви век насам). ТАКАААААААА чееееее правете си изводчетата, ако беше селски бек дали щяха да го оставят толкова време в ефир.
пз.
http://www.vbox7.com/play:be4d5f6a
http://www.vbox7.com/play:1604bf04

Pliok0019
09-25-2010, 05:07
Много вярни неща се изписаха - че е егоцентрик, че е нарцис и прочее. Но да станеш един от най-известните и богати хора в България, като реално тръгнеш от дънето, само чрез работа (той е безкраен работохолик) си заслужава похвала.

Иначе не гледам шоуто, просто защото не гледам и нямам телевизор. :-D

Към похвалите включвам и "Бягство към победата", най-добрата продукция в телевизионния ефир, на която съм ставала свидетел.

chucknorisismyPR
09-25-2010, 06:40
вижте сега определяте го като...

а всъщност за да почнеш от нулата и да стигнеш до неговото ниво трябва да си точно такъв..


и това със караниците повечето си е по сценарий,не точно де

идеята е вземана от некво американско шоу,ама му забравих името

myNameIsImmortal
09-25-2010, 15:27
Най-лесно е да се коментира отстрани, но ако му влезете в ролята не знам кой как ще успее да се справи, защото за всяко едно нещо се иска майсторлък.. това че навиква екипа и т.н. всичките тези неща са прост сценарий .. а и като се замисля щом толкова от вас го ненавиждате и по вашите постове то трябва да има много малко почитатели и да е противен в хорските очи.. ноо като се замисля колко хора ходят по концертите му, колко хора се изтрепват да участват в шоуто му, когато има кастинг за нещо.. но както и да е, всеки си има мнение ..

SolemnityOfDeath
09-25-2010, 16:13
То доста хора ходят и по чалга концерти, обективно погледнато. :)

WinstonSmith
09-25-2010, 16:37
^^

Да... И аз се сетих за този пример. В повечето случаи многото фенове не означават, че даден продукт ( а Слави е точно това) е качествен, а просто, че е комерсиален и се възприема лесно.

Serseri91
09-25-2010, 19:40
^^
а просто, че е комерсиален и се възприема лесно.
!

На българина не му трябва, като се прибере от работа, да слуша проблемите на света.

WinstonSmith
09-25-2010, 19:59
А какво му трябва?

Да си сипе ракийката, да шляпне жена си по задника като му занесе салатката и да гледа тъпо така наречения "шоумен", пускайки от време на време коментари от рода на "Аааааа, тъй тъй... Ти го рече! Кажи им на онез"?

Serseri91
09-25-2010, 20:01
А какво му трябва?

Да си сипе ракийката, да шляпне жена си по задника като му занесе салатката и да гледа тъпо така наречения "шоумен", пускайки от време на време коментари от рода на "Аааааа, тъй тъй... Ти го рече! Кажи им на онез"?

Общо взето - да.Всички знаем, че е така, а и ти сам го каза - ракийка, салатка, по бельо пред телевизора и Слави да върви ...

PinkFloydSound
09-25-2010, 20:08
Най-лесно е да се коментира отстрани, но ако му влезете в ролята не знам кой как ще успее да се справи, защото за всяко едно нещо се иска майсторлък.. това че навиква екипа и т.н. всичките тези неща са прост сценарий .. а и като се замисля щом толкова от вас го ненавиждате и по вашите постове то трябва да има много малко почитатели и да е противен в хорските очи.. ноо като се замисля колко хора ходят по концертите му, колко хора се изтрепват да участват в шоуто му, когато има кастинг за нещо.. но както и да е, всеки си има мнение ..

Хващаш ли HBO и Hallmark?

* Справка – аватара.

Serseri91
09-25-2010, 21:38
Не казвам да го приемем.Когото го дразни - не го гледа, нали ? И това, да се месим в избора на другите, противоречи на прогреса, или се бъркам :-o
Ти никога ли не си търсил неангажираш филм/книга/музика, само за да разпуснеш ? Винаги ли си в супермод да дадеш нещо на света ?

Твоята работа се гради върху мисловна дейност.Някога работил ли си 10-12 часа общак в строеж ? И това в продължение на години ? Аз не съм, но съм работил 8-10 часа на крака и само това ми стига.Сега добави и всичката мръсотия, кал, прах и чували по 40-50 килограма.Но наистина хубаво си го представи в главата и тогава ми говори, че ще му дреме на този съответен човек, дали Славчо е изтъркан или нарцис.

Може да кажете, че разсъжденията са ми плоски, ама такава е и реалността.

Serseri91
09-25-2010, 21:58
Така де, то ясно, че общаците (като сме подхванали тях) никой не ги е бил в главата за да работят това, или пък са ги били прекалено много като малки (това е друг въпрос).Както каза, хора без мнение.

Слави си е избрал най - непретенциозните зрители.Води им разни световни фигури пред екрана, пресъздават се някакви заимсствани от реалността типажи и точно това се харесва на публиката.И като гледат си казват "Хаха, този прилича баш на бай Генчо от 3тия етаж", точно това се харесва на нашите хора.
И така тихичко си трупа парите, докато аз и ти и не знам си кой не го харесваме и го обсъждаме.

fungus
09-25-2010, 22:23
като човек не го знам какъв е тъпанар, но не може да се отрече, че е добър бизнесмен. за бедно селско момче е доста пробивен и се справя доста добре с живота с няколко милиона в джоба

M88
09-26-2010, 17:55
Щото има пари да шмърка бело,а аз нямам все още

PainMonopoly
09-26-2010, 22:44
В един момент се опитва да експлоатира едни идеали, в друг момент прави свирки на коренно противоположни такива.

А и прави чалга. Непростимо.

И е банален.