PDA

View Full Version : Не съм сигурна :(



lolssie
09-22-2010, 17:46
Преди 1 година се запознах с най-сладкото момче на тоя свят! Ама най-сладкото момче си имаше приятелка ;( Започнахме да си пишем в скайп, виждахме се в даскало и мн се сближихме.. През тази 1 година той разбра, че го харесвам и ми каза, че испитва същото! Аз му вярвам, защото той го показва! както и да е.. тази учебна година стана по сериозно... в даскало всяко междучасие сме заедно! ии преди няколко дни той скъса с гажето си.. която ми стана не лоша приятелка! Тя сподели първо на мен, че са скъсали... а всъщност той я заряза заради мен! И той сегаа ми повтаря, че ме искаа... и му вярвам, че ме иска не само заради секс.. и все пак се чувствам като боклук и предател! Ами ако тя разбере.. ще ме намрази.. а тя наистина е свясна.. какво да правя? Много искам да съм с него! :( Съжелявам ако има правописни грешки!

FeelMyPain
09-22-2010, 17:49
Съжелявам ако има правописни грешки!
И аз те съжелявам...

Много ме кефи като видя неграмотни деца да пишат за любов и най-вече за секс. :x

PullMeCloser
09-22-2010, 17:57
Понякога се налага да си егоист,все пак става въпрос за собственото ти щастие.Не може вечно да пазиш чувствата на другите.

lolssie
09-22-2010, 17:58
Не съм те карала да ми отговаряш! Пиша защото съм объркана.. и незнам какво да правя! Извиних се като човек ако съм сбъркала някоя дума... не виждам защо трябва да ме обиждаш!

lolssie
09-22-2010, 18:02
Понякога се налага да си егоист,все пак става въпрос за собственото ти щастие.Не може вечно да пазиш чувствата на другите.


Права си но.. я разбирам, защото и на мен ми се случвало приятелка да отнеме момчето което обичам и не е приятно.. :?

mArMaLaDkA
09-22-2010, 18:06
Не е ли малко късно да си успокояваш гузната съвест? 1 година къде беше, че чак сега толкова взе да се впрягаш? Като искаш да си с него - бъди, бе! Не си измисляй причини да бъдеш нещастна и не се опитвай да си създаваш излишно филми, за да ти е по-интересен живота. Той е този, който е трябвало да избира, направил си е избора и толкоЗ.

PullMeCloser
09-22-2010, 18:07
Понякога се налага да си егоист,все пак става въпрос за собственото ти щастие.Не може вечно да пазиш чувствата на другите.


Права си но.. я разбирам, защото и на мен ми се случвало приятелка да отнеме момчето което обичам и не е приятно.. :?

Но тя е била егоистка,защо и ти да не си?Много зависи и от чувствата ти към момчето обаче.Ако мислиш,че няма да излезе нищо,ако той ти се струва несериозен-не си разваляй приятелството.Обаче ако са по-сериозни нещата,вече си струва.Ти прецени.Не мога да ви разбера,да си пре*бавате собствения живот заради чувствата на някой си...

lolssie
09-22-2010, 18:08
Сега се замислих, защото стана по-сериозно.. пък и не съм предположила, че ще се сприятелим :(

lolssie
09-22-2010, 18:10
Понякога се налага да си егоист,все пак става въпрос за собственото ти щастие.Не може вечно да пазиш чувствата на другите.


Права си но.. я разбирам, защото и на мен ми се случвало приятелка да отнеме момчето което обичам и не е приятно.. :?

Но тя е била егоистка,защо и ти да не си?Много зависи и от чувствата ти към момчето обаче.Ако мислиш,че няма да излезе нищо,ако той ти се струва несериозен-не си разваляй приятелството.Обаче ако са по-сериозни нещата,вече си струва.Ти прецени.Не мога да ви разбера,да си пре*бавате собствения живот заради чувствата на някой си...

АМи напоследък доста сериозно стана! Мисля да действам! Благодаря ти много :-)

PyCoKoCkA93
09-22-2010, 18:57
Както казаха по-горе понякога в живота се налага да си егоист и да гониш собственото си щастие,вместо да се съобразяваш с чувствата на другите...Той е този,който я е отрязал,това е било неговия избор и ти не си виновна за това...Бъди щастлива и престани да мислиш само за другите...И да разбере какво?Светът ще се свърши ли?Все ще и мине,все пак не ти е най-добрата приятелка...Tака че стига си се чудила,ами не изпускай момчето,за да не съжаляваш един ден,че си пожертвала собственото си щастие,заради това на друг,който едва ли го е заслужавал...Не всеки заслужава да правиш жертви за него,помисли и малко за себе си,вместо да плащаш данък обществено мнение!

DarkTemplar
09-22-2010, 20:09
Абе кви сте такива хора жените, че сте готови да вземете приятеля/мъжа и на най-близката си приятелка? :-o

lolssie
09-22-2010, 20:17
Абе кви сте такива хора жените, че сте готови да вземете приятеля/мъжа и на най-близката си приятелка? :-o
Аз не съм готова... затова реших да питам тук.. наистина ми е много кофти за нея.. ноо немога да се съобразявам с другите, защото никой почти не се е съобразявал с мен! :(

FeelMyPain
09-22-2010, 20:22
Говори с "приятелката" си преди да направиш каквото и да е било.Питай я дали би имала против, ако си с него.

DarkTemplar
09-22-2010, 20:25
Ми не знам на кво си готова и на кво не, говоря глобално. Толкова подобни истории съм чувал, че чак ми се повръща..

FeelMyPain
09-22-2010, 20:27
В пубертета понятието "приятелка" е изкривено до такава степен, че чак не съществува.

DarkTemplar
09-22-2010, 20:29
В пубертета понятието "приятелка" е изкривено до такава степен, че чак не съществува.
Мда, явно затова доста момичета започват някоя история с "апък бившата ми най-добра приятелка..." :D

balu4ka
09-23-2010, 15:05
Еми дразня се на такива като теб,които съжаляват за нещо за което са имали време да помислят ,за бога!Еми ще ти се обиди ,доверила ти се е ,не очаквай да ти каже "благодаря ти".Сърбай си попарата (:

lyfche
09-23-2010, 18:23
Аз бях в гооре-долу същата ситуация. :? ... е с момичето се скарахме :) 8-) ... честно казано .. нямам си на представа какво да те посъветвам да направиш ..

PyCoKoCkA93
09-23-2010, 18:36
И защо пък всички си мислите,че винаги човек трябва да мисли първо за другите вместо за себе си?Тя трябва да обича повече другите,отколкото себе си,така ли?Разбирам да става въпрос за най-добрата и приятелка,с която от малки са израснали заедно и са били неразделно естествено,че ще е гадно да постъпи така..Но тя казва "не лоша приятелка"...И защо решихте,че и го краде?Момчето се е влюбило в нея и тя в него,нито го е планирала,нито го е направила нарочно...Трябва момчето цял живот да седи с другата,за да не я нарани ли?На сърцето не може да се заповядва,като иска авторката,защо да не е с нея?Всеки има право на личен избор и не може да го накараш да седи насила с някого,заради някакви изкуствено наложени норми...Щом са влюбени нека бъдат заедно,да живеят за мига,стига само са мислили за другите,защото онова момиче едва ли щеше да направи такава жертва за нея...Авторката да си прецени колко и е близка и дали си заслужава да загърби любовта си,заради едно субективно приятелство,изразяващо се най-вероятно в сладки женски клюки,ходене по магазините и кафенца... :)

lolssie
09-23-2010, 19:08
PyCoKoCkA93 Благодаря ти страшно много! Наистина ми отвори очите.. благодаря и на останалите които не ме нападнаха, а ми дадоха приятелски съвет! Още веднъж едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ! :)