PDA

View Full Version : безотговорност



flearness
09-22-2010, 21:24
:( здр-те сори че ви губя времето ама днеска беше ужасен ден а няма с кой да споделя :D . Е,всъщност има ама ми е наистина гадно а повечето ми фр не ме разбират :? Значи отидох в парка с една фр и по едно време почнах да си пиша с една др фр по телефона. И след тва влезнах в къщата и и тя ме разведе насам натам но помня че кат влизах бях със телефона а след тва поседяхме на дървото в парка и отидохме в мс доналдс и чак кат отидохме в мс доналдс усетих че го няма....после я питах по скайп дали е у нея а тя каза не. Невярвям да ме лъже тя е една от най-добрите ми фр и е честна. :wink: после търсих телефона из целия парк и мсдоналдс и го няма. Звънях,звънях ама моя телефон все е без звук.Са сам наказана защото телефона ми няма и 2 месеца :o и няя да ме пуснат на зелено.... :? ама не ми е за 1-ви път 3 пъти замалко да си затрия ключовете,затривала сам поне 4 телефона и замалко да загубя мр4-ката :lol: изобщо не сам отговорна. А искам да бъда но не се получава :? 8-[ :-# :smt012 ](*,)

Smrazqvashta
09-22-2010, 21:37
Човек се учи от грешките си, ама при теб явно не важи.

flearness
09-22-2010, 21:51
Човек се учи от грешките си, ама при теб явно не важи.


ако става дума за др грешки коит не са свързани с телефони и др подобни се уча, ама за телефони , ключове и мп4-ки не. Просто съм разсеяна. :cry:

DarkTemplar
09-22-2010, 21:52
Малка и разсеяна си, дано като пораснеш да се оправиш. И спрете с тея съкращения "фр", ужасно тъпо е.

flearness
09-22-2010, 21:55
Малка и разсеяна си, дано като пораснеш да се оправиш. И спрете с тея съкращения "фр", ужасно тъпо е.


на 13 съм :o

DarkTemplar
09-22-2010, 21:58
Не ми се прави на отворена - малка си. 13 години не са особено много, особено ако мама и тати са те поразглезили.

flearness
09-22-2010, 22:03
Не ми се прави на отворена - малка си. 13 години не са особено много, особено ако мама и тати са те поразглезили.


ем да има нещо вярно.. :D

DarkTemplar
09-22-2010, 22:12
Споко, ще пораснеш, малко по малко ще се запознаеш с проблемите, любовните драми и т.н. Тогава ще ти се иска най-драматичното в живота ти да е било загубата на GSM и забраната за ходене на зелено училище. ;)