PDA

View Full Version : Проблем ли е?



DJmx
09-23-2010, 09:30
Здравейте! Не съм особено убеден, че тук трябва да постна темата, ама айде... :-D
Става въпрос за това, че съм почти на 18 години и никога досега съм нямал приятелка. Интересува ме дали това според вас е нормално. Не, че не съм се влюбвал и т.н. , но по - скоро не съм интерес за противоположния пол 8-) . Но това не е важното. Искам да знам нормално ли е това според вас. (Мерси, че ме изчетохте! :D )

Falllllacy
09-23-2010, 09:46
На всеки му идва времето рано или късно. :) Нормално е, предполагам.
+ все някоя ти е метнала око.

dimitar_ak
09-23-2010, 09:46
Не е проблем. Това не зависи от годините. Когато се случи, тогава. Помисли защо не си интересен за противоположния пол.

DJmx
09-23-2010, 09:49
^ Притеснителен съм, а и повечето момичета, които познавам се интересуват от материални неща и от това да им се говорят глупости и никакви съществени и смислени неща.

Благодаря ви, че отговорихте. Сега се чувствам по - малко притеснен относно тая работа. :)

dimitar_ak
09-23-2010, 09:51
Значи средата в която търсиш момиче не ти пасва.

OneGuy
09-23-2010, 10:02
Брат неа се плашиш, за всеки влак си има пътници ... като не ти отърва с повърхностни момичета много ясно че няма да ходиш с тях ...

GregoryHouse
09-23-2010, 10:50
Това, че си нямал приятелка не е особено притеснително. Но ако досега не си имал и минимален шанс да се сдобиеш с такава - това вече е доста disturbing.
Може верно мацките около теб да не те кефят, ами вземи потърси от тош калибър дет те кефят и дето биха ти се кефили на теб.
Не, че искам да те обиждам, но замислял ли си се, че проблема може да е във външния вид? Смисъл заеби кфо ти приказват външния вид няма значение...тва е успокоение от което няма полза :)
Или пък в отношението ти :D Деа знам иам един фрнд който е на 21 и мисли като 12г :D

a1a2b3v
09-23-2010, 11:59
Недей да се притесняваш, може би не си намерил подходящата... смени компанията, общувай с повече хора. Все ще си харесаш някоя, или пък тя теб.
Понеже нагоре имаше коментар, че може да е от външния вид.. виждала съм много "грозни" момчета с момичета, това не мисля, че е от значение. Та ще попитам автора- Как си със самочувствието?? :) :)

GregoryHouse
09-23-2010, 12:34
Външния вид не се отнася само до това дали си хубав и грозен :) Има "хубави" дет са...олеле малеле...

petersl55
09-23-2010, 12:44
сичко зависи от това колко са ти дълбоки джобовете .. не си ли на моето мнение.. :::

spopi
09-23-2010, 12:53
Не се притеснявай всичко с времето. :)

Chikaa
09-23-2010, 16:38
Спокойно, всичко е наред. Даже е по-добре, че досега не си тръгвал с някоя, просто ей така да имаш гадже, а тя всъщност да не ти харесва.

allureveil
09-23-2010, 16:45
Не мисля, че е чак голям проблем, може би не си намерил подходящата, но мисля, че си в разцвета на силите си, за да я намериш. Освен това има толкова много момичета - не всички са материалистични.

zority7
09-23-2010, 16:47
Ами мисля,че е нормално,не се притеснявай всеки среща своята половинка по различно време и това,че сега си на 18 не означава,че си задрастен че си нямаш приятелка :)

FeelMyPain
09-23-2010, 16:52
Не си мисли, че няма момичета, с които можеш да водиш хубави разговори, но са по-трудни за намиранен.По принцип тея момичета няма да се интересуват нито от паричното ти състояие нито колко си притеснителен и т.н.
И да ти издам една тайна, те са по-притеснителни от теб.

DJmx
09-23-2010, 17:39
Благодаря за всички отговори! Вече се чувствам значително по - спокоен и от някои прочетени неща с идеи какво мога да направя.
Относно някои въпроси:
- За самочувствието ми - не е огромно, нито прекалено ниско. Относително нормално и имащо граници на реално покритие.
- За вида ми - Не съм особен красавец. По - скоро се намирам за симпатичен.

Отново благодаря за изчерпателните отговори! Страхотни сте! :-) :-D

YouDontKnowMe
09-23-2010, 17:42
Няма лошо :)

PyCoKoCkA93
09-23-2010, 20:27
Споко,не е болка за умиране,че още не са ти разбивали сърцето :D За всичко си има време,всичко по реда си...Гаджетата няма да избягат,няма нищо срамно,че си нямал приятелка,просто явно средата около теб не ти пасва или пък ти не пасваш на средата,не знам...Не те познавам,за да кажа,но съветът ми е да си по-уверен в себе си и да се харесваш вътрешно и външно,защото,когато сам започнеш да се харесваш и да се цениш,тогава и другите ще започнат...Това е ключаът към успеха :)