PDA

View Full Version : Хакната- не мога да аксесна фейсбук от компа ми. ХЕЛП моля.



cookie_power
09-23-2010, 11:46
добре бях хакната преди няколко дни но се оправих с този проблем. деинсталирах програмата която го беше позволила (RADMIN, не питайте не я бях инсталирала аз...) вече го няма пича (и споко смених си всички пароли и работи), обаче въпроса е че точно преди да го разкарам влезе в старт-> run и след това написа нещо от рода на c://WINDOWS: test.bet или нещо такова. и сега всеки път в който се опитам да вляза във фейса ми се отваря meatspin.com... how fun is that? не много.. та опитах да вляза през проксита, през гугъл, какво ли не, но когато го правя така просто ми изписва server not available или нещо такова. таааа някой може ли да ми каже как да го фиксна? и нека не е с преинсталиране на уиндоус щото вече ми го съджестнаха ама аз викам не.. а и да отбележа ако още не е ясно- ХИЧ ама хич не съм на ти с компите.. :Д но все ще се оправя ако някой ми обясни как да го направя :Д

GregoryHouse
09-23-2010, 12:21
Не си била хакната...това ако е хакерство аз съм пилот.
RADMIN е програма като VNC, за да ти контролира компа ти си инсталирала самата програма...което е малко ...lame. :)

Както и да е, това което описваш няма как да причини проблема ти. Някаква друга настройка е направена. Гейския сайт само като опиташ да влезеш във фейсбук ли ти го изкарва или за всеки сайт?

Пича ти е едитнал един Батч файл, въпроса е какво точно е написал и променил... Тва C:\windows хубаво, ама какво друго е писал...

Btw колко спина станаха>? :D

minus273dot15
09-23-2010, 13:59
Модифициран хост файл(на локално ниво). Изчисти хост файла. Ако грам идея си нямаш за какво става въпрос, потърси с гугъл следната фраза:

Clear your hosts file to prevent web page redirection

Скука :roll:

cookie_power
09-23-2010, 15:23
Не си била хакната...това ако е хакерство аз съм пилот.
RADMIN е програма като VNC, за да ти контролира компа ти си инсталирала самата програма...което е малко ...lame. :)

Както и да е, това което описваш няма как да причини проблема ти. Някаква друга настройка е направена. Гейския сайт само като опиташ да влезеш във фейсбук ли ти го изкарва или за всеки сайт?

Пича ти е едитнал един Батч файл, въпроса е какво точно е написал и променил... Тва C:\windows хубаво, ама какво друго е писал...

Btw колко спина станаха>? :D


е добре, де кво ще да е. просто ми беше в компа. ще ми кажеш ли къде да го намеря тоя батч файл за да видя кво е променил и евентуално да го оправя...

иначе за хост файла, вчера се опитах да блокна от там meatspin но нещо не работи и единственото записано там си беше localhosts i neznaino po kwi pri4ini adobe.active

cookie_power
09-23-2010, 15:40
Not Found

The requested URL /home.php was not found on this server.

ето кво ми изписва като кликна отнякъде фейсбук.. а като го тайп-на ми се отваря мийтспин.

GregoryHouse
09-23-2010, 15:41
Отваряш следната директория:
C:\Windows\System32\drivers\etc
там намираш файла Hosts , дясно копче на него и Copy. Пействаш го на десктопа и го отваряш с Notepad.
http://img696.imageshack.us/img696/8973/94878617.jpg (http://img696.imageshack.us/i/94878617.jpg/)

Toва в червеното те интересува. Трябва да изглежда така. Ако има нещо друго го изтрий. След това даваш Save на файла. Влизая пак в същата директория и от нея Copy файла на някое място за всеки случай и заместваш с тезо редактирания.

cookie_power
09-23-2010, 15:58
Отваряш следната директория:
C:\Windows\System32\drivers\etc
там намираш файла Hosts , дясно копче на него и Copy. Пействаш го на десктопа и го отваряш с Notepad.
http://img696.imageshack.us/img696/8973/94878617.jpg (http://img696.imageshack.us/i/94878617.jpg/)

Toва в червеното те интересува. Трябва да изглежда така. Ако има нещо друго го изтрий. След това даваш Save на файла. Влизая пак в същата директория и от нея Copy файла на някое място за всеки случай и заместваш с тезо редактирания.

обичам те. сериозно мерси мн.

minus273dot15
09-23-2010, 16:41
Въх. Хост файла вече е наред и имаш фейсбук. Както казах... скука... :smt010

cookie_power
09-23-2010, 16:46
Въх. Хост файла вече е наред и имаш фейсбук. Както казах... скука... :smt010

suicide.

minus273dot15
09-23-2010, 17:04
suicide.

Мда, мерси че оценяваш помощта ми :lol: