PDA

View Full Version : Бенки- как да ги скрия?



Rallie
09-23-2010, 15:53
Здравейте...Специялно се регнах в сайта, за да попитам нещо...Карам направо: Лицето ми е пълно с бенки...19 са...не са големи..малки..някои почти незабележими...но супер много ме дразнят, мразя ги..страшно ми загрозяват лицето :Х имам 1 голяма и една малка над устата..можете да си представите колко гадно изглежда...Направо Супергадни сааа :Х:Х Някои хореа много ги харесват, и се чудят защо ги мразя..ама ако бяха на техните лица щеха да мислят точбно като мен :Х таа...да ми кажете някакъв начин (дали въобще съществува) За скриване на бенка..НЕ премахване..а просто скриване, заличаване..временно...от рода на фон-дьо-тен или нещо такова..пробвала съм с фон-дьо0тен , с коректор...не става :Х Моля вии...моля ви помогнете ми...Само заради тия гадни бенки имам толкова ниско самочувствие :Х страшно ви моля аза помощ :Х:ХХХХХХХ

Липсва описателно заглавие!
kalpazanka

Smrazqvashta
09-23-2010, 17:06
Малко по тъмен фондютен. Ако е качествен няма как да не стане. Ако е от 1-2лв. съвсем нормално да не ги прикрива, не се очудвай.

Rallie
09-23-2010, 18:12
Ъм..тези с които аз съм пробвала са на майка ми..те са на Ейвън...Доста качествени са, и доста скъпи..нищо не помага :X

Sigrina
09-23-2010, 21:51
Не знам просто как успя да събереш думата "ейвън" и "качествен" в едно изречение. Ейвън, орифлейм, нивеа, гарние и пр. са всичко друго, но не и качествени...
Най-добре е да се посъветваш с дерматолог, а относно фон дьо тена, вземи някой добре покривен професионален и си живей живота :)

Rallie
09-24-2010, 11:45
Аа..на вас ви е лесно ;Х лицата ви са хубави :Х:Х офф..защо ли си мисля, че някои ще ме разбере :Х

Smrazqvashta
09-24-2010, 14:49
Под качествен нямах предвид "Ейвън", той е далеч от тази класа.
Имах впредвид MAX Factor, Seventeen. Просто ти давам гаранция, че ще ги прикрият!

Sisi7u
09-24-2010, 16:38
и аз имам по цялото лице, дори и тяло
но вместо да се мацаш с всякакви простотии
просто си кажи "хубава съм, можеше и по - зле"
а и според мен това дава особен чар <333

Rallie
09-24-2010, 17:21
Всички ми казват : това ти е чара..но аз ги мразя страшно много :X

ImmortalSportFreak
09-24-2010, 18:16
Тогава отиди на дерматолог да ти препоръча нещо.Успех

PhotographyGirl07
09-25-2010, 12:36
Малко по тъмен фондютен. Ако е качествен няма как да не стане. Ако е от 1-2лв. съвсем нормално да не ги прикрива, не се очудвай.

PullMeCloser
09-25-2010, 21:00
Ейвън за боклуци,изобщо не са качествени.Вземи нещо по-скъпо и качествено,от което поне няма да ти се прецаква кожата.Аз не ползвам фон дьо тен често,дори почти никога,защото нямам какво да крия,а и става грозно,защото съм адски бяла и дори най-светлия ми е тъмен. :D
Иначе може да пробваш да си купиш едно много хубаво коректорче на Шанел,но сега не мога да се сетя за името.Скъпичко е,към 70 лева,но пък стига за доста време,а и си струва.В по-големите и хубави козметични магазини трябва да има тестери,може да пробваш там и ако ти хареса,купувай.

anonimnata1sladurana
02-25-2011, 10:48
прочетох не помна къде , но за да си сигурна прочети в интернет , че млякото от глухарчета помагало мажеш се и след 30 дни изчезват не съм го изпробвала

kalpazanka
02-25-2011, 11:09
^Малко си позакъсняла със съвета.