PDA

View Full Version : За приятелите и любовта....



mishity3
09-23-2010, 16:12
Здравейте..ами моята история е че преди 3месеца скъсах с приятеля си,с който ходихме 6месеца и от тази раздяла много ме болеше ,но той избра да е така...Лятото не виждахме понеже той не беше в града.И сега когато си дойде след 3месеца чувтвата ми към него не са се променили...е реших да му простя и да пробваме пак..въпросът е там,че всичките ми приятелки са против него и постоянно ме убеждават да го оставя,може би защото знаят колко страдах заради него ,но в момента съм щастлива с него и наистина го обичам,но адски много ми липсва подкрепата на приятелите ми без тях аз не съм истински щастлива...какво да правя....:(

lolssie
09-23-2010, 16:24
Здравейте..ами моята история е че преди 3месеца скъсах с приятеля си,с който ходихме 6месеца и от тази раздяла много ме болеше ,но той избра да е така...Лятото не виждахме понеже той не беше в града.И сега когато си дойде след 3месеца чувтвата ми към него не са се променили...е реших да му простя и да пробваме пак..въпросът е там,че всичките ми приятелки са против него и постоянно ме убеждават да го оставя,може би защото знаят колко страдах заради него ,но в момента съм щастлива с него и наистина го обичам,но адски много ми липсва подкрепата на приятелите ми без тях аз не съм истински щастлива...какво да правя....:(

АКо ти бяха истински приятели щяха да уважат решението ти въпреки, че си страдала заради него.Покажи им, че и твоето мнение има значение. Успех :)

Crazytu
09-23-2010, 16:30
Нормално е да са против него като знаят, че те е наранил. Просто им кажи, че според теб си постъпила правилно, сега си наистина щастлива и искаш те да те подкрепят. Ако наистина са ти приятели ще те разберат.

YouDontKnowMe
09-23-2010, 17:43
Да пратиш по дяволите всички, които не те подкрепят.

GregoryHouse
09-23-2010, 17:54
Find new friends.

PyCoKoCkA93
09-23-2010, 20:03
Реагират така,за да те предпазят-именно затова са ти ИСТИНСКИ приятели-ако не бяха нямаше да им пука дали си с него или с някой друг....Върни се при момчето си и им докажи,че не са прави за него и сега ще е по-хубаво от преди :) Желая ти любов и само хубави мигове :)

soul1199
09-23-2010, 20:12
те искат най-доброто за теб и не искат той да те наранява повече и за това,поговори с тях,кажи им че си добре с него и т.н.

kobrichka
09-23-2010, 20:34
Реагират по този начин, защото не искат да страдаш отново. Поговори с тях, кажи и м че ги разбираш, но просто си щастлива с това момче и дории отново да страдаш си готова да поемеш този риск. Покажи им, че тяхната подкрепа е много важна за теб. Един разговор с тях и всичко ще се оправи, ако найстина са ти приятелки ще застанат зад теб :)

Falllllacy
09-23-2010, 20:55
Те няма нито да спечелят, нито да изгубят от вашата връзка.
Поеми цялата отговорност и бъди щастлива. :)
Ако толкова искаш да задържиш приятелите си, докажи им, че си щастлива с него, че това е което искаш.
Ако са ти истински приятели ще уважат решението ти.

jabkaaa
09-24-2010, 19:59
И моята най-добра приятелка реагира по съшия начин при един подобен случай,нооо след известно време, като видя,че се чувствам добре,започна отново да ме подкрепя :) :) :) Може и при теб и твоите приятелки да стане така :P

bлаck.cocaiнe
01-16-2012, 15:31
Реагират по този начин, защото не искат да страдаш отново. Поговори с тях, кажи и м че ги разбираш, но просто си щастлива с това момче и дории отново да страдаш си готова да поемеш този риск. Покажи им, че тяхната подкрепа е много важна за теб. Един разговор с тях и всичко ще се оправи, ако найстина са ти приятелки ще застанат зад теб :)

напълно съм съгласна с kobrichka

Sh@d0w
01-16-2012, 15:38
Хубаво, ама темата е от преди 2 години ....