PDA

View Full Version : Как най-любезно да кажеме НЕ част 2-ра



petersl55
09-23-2010, 21:52
Имам 1 въпрос..ИНТЕРЕСУВАМ СЕ МНОГО АМА МНОГО..как да отрежа някое момиче когато тя иска да се запознаеме .. Последният път когато едно момиче искаше да го направи нещата протекоха ГООРЕ-долу по следния начин:

- Здравей аз съм единкоя си ..
-СЛАБО МЕ ВЪЛНУВА КОЯ СИ , НЕ СЕ ЗАНИМАВАМ С ЕФТИНИ СЕРВИТЬОРКИ(щото момичето беше такава)

НЕ че съм лош .. просто ако знам че е малката к*рв@чка на квартала или е досадица и не ми се занимава с нея..разбирасе няма смисал да познавам такива индивиди..а пък идеята ми е да не ме мислят след това за некоя помяр без обноски..

дайте предложения щото аз го мислих-мислих, как-как ама не се сещам..единствения вариант е да се запознаеме нормално..ама така винаги почват да ме занимава с техните истории който въобще ама въобще не ме интересуват..

ех..да имаше опция ignore като във FB :smt040

GregoryHouse
09-23-2010, 21:55
Продължителен безизразен поглед...след това се обръщаш без да отговаряш и продължаваш да се занимаваш с каквото си се занимавал до сега. Или просто си връткаш кутията от цигарите или ако не пушиш си разцъкваш телефона без да го отразяваш...

FeelMyPain
09-23-2010, 21:58
tits or gtfo

PyCoKoCkA93
09-23-2010, 21:58
Отговаряш "Аз съм еди кой си,приятно ми беше,но не ме вълнуваш/но трябва да тръгвам..." :D

Callisto
09-23-2010, 22:06
Правиш се на не чак толкова заинтересован. Здрасти, приятно ми беше, чао и до там. (при нас жените не е толкова лесно, но мъжете би трябвало да сте по-прями)
А като каза сервитьорка и се сетих с гаджето как ебавахме една сервитьорка, ма тя горката много тъпа. Викаме и
- Имате ли шкембе чорба
- Ми не съжалявам
- Е добре тогава ни дайте агнешки крилца :D
- Амии..ей сега ще дойда да отида до кухнята да видим дали са останали
...връща се горката от кухнята и бълва глупости
-Ми съжалявам и ангешки крилца не са останали :grin:
Викам си може ли да си толкова тъпа, че да не знаеш, че агнетата нямат крила...

MaLkaTa_LaDy
09-24-2010, 06:43
Ох, ама нали знаеш, че някой ден може от тая дето яко си я отрязал да трябва да искаш услуга, например. За това недей така директно. Обърни и малко внимание колкото да си оставиш отворена вратичката към нея. После измисли нещо, че бързаш или според ситуацията. Може и да и кажеш, че ти е много приятно да си говориш с нея, но приятелката ти е много ревнива.

AsHbRoWnIE
09-24-2010, 06:49
Имам 1 въпрос..ИНТЕРЕСУВАМ СЕ МНОГО АМА МНОГО..как да отрежа някое момиче когато тя иска да се запознаеме .. Последният път когато едно момиче искаше да го направи нещата протекоха ГООРЕ-долу по следния начин:

- Здравей аз съм единкоя си ..
-СЛАБО МЕ ВЪЛНУВА КОЯ СИ , НЕ СЕ ЗАНИМАВАМ С ЕФТИНИ СЕРВИТЬОРКИ(щото момичето беше такава)

НЕ че съм лош .. просто ако знам че е малката к*рв@чка на квартала или е досадица и не ми се занимава с нея..разбирасе няма смисал да познавам такива индивиди..а пък идеята ми е да не ме мислят след това за некоя помяр без обноски..

дайте предложения щото аз го мислих-мислих, как-как ама не се сещам..единствения вариант е да се запознаеме нормално..ама така винаги почват да ме занимава с техните истории който въобще ама въобще не ме интересуват..

ех..да имаше опция ignore като във FB :smt040
Еми щом са курвичките на квартала,защо трябва да ти пука какво мислят те..Ем като се опитат да се запознаят с теб просто кажи чакай малко че много бързам и се отдалечи ..ако после пак направи втори опит->казваш да приятно ми беше айде чао. :)

NeZaPoznat
09-24-2010, 07:02
Тъпо е да отрязваш така момичета .. поне ги изчукай :D

Ако темата е за да покажеш колко готин и колко харесван си - горното все едно не съм го писал :D

w0lf
09-24-2010, 07:15
Ох, ама нали знаеш, че някой ден може от тая дето яко си я отрязал да трябва да искаш услуга, например. За това недей така директно. Обърни и малко внимание колкото да си оставиш отворена вратичката към нея. После измисли нещо, че бързаш или според ситуацията. Може и да и кажеш, че ти е много приятно да си говориш с нея, но приятелката ти е много ревнива.
тва не се ли води некъв тип използвачество - не те кефят и не ти се занимава ма ако е за услуга няма лошо

petersl55
09-24-2010, 11:55
Продължителен безизразен поглед...след това се обръщаш без да отговаряш и продължаваш да се занимаваш с каквото си се занимавал до сега. Или просто си връткаш кутията от цигарите или ако не пушиш си разцъкваш телефона без да го отразяваш...
E супер.Това е най-доброто решение..данке ;)

Wednesday666
09-24-2010, 12:17
Щом толкова ти пречи, както по-горе казаха, просто не ги отразяваи .. Игнорирането е най-добрият начин ;)

Sisi7u
09-24-2010, 14:52
запознайте се, т.е. кажи кой си и повече не им обръщай внимание ..
това е,
хем ще разберат, че не си ги харесал особено, хем няма да си твърде груб : ))