PDA

View Full Version : Драсканици!



AsHbRoWnIE
09-24-2010, 06:55
Ето някои мои рисунчици...
http://img715.imageshack.us/g/pic0046r.jpg/

поствайте ваши!
:smt118

WILD__BOY
09-24-2010, 07:49
не струват
има вече тема за рисунки: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=230442

AsHbRoWnIE
09-24-2010, 08:20
щом има такава тема сори...
заключете темата плз или направо я трийте ако може :(

horacio
09-26-2010, 15:28
На мен пък много ми харесват :grin: не го слушай ония перко и един мил коментар няма :x това,че рисунките не са в негов стил не значи, че "не струват" btw светлосенките ти са много хубави :)

ludoo0
09-26-2010, 15:35
ви на мен рисунчиците ми допадат мн дажее :oops: :oops: :oops:

PullMeCloser
09-26-2010, 16:18
Това,което си нарисувал е елементарно,рисувах такива в трети клас.Не ми харесват.Възможно най-простото нещо си нарисувал. :?

Hub
09-27-2010, 16:16
Много са хубави! не слушай необразованите перковци които се правят на важни! Продължавай да рисуваш! :)

PullMeCloser
09-27-2010, 19:54
Много са хубави! не слушай необразованите перковци които се правят на важни! Продължавай да рисуваш! :)

О,просветли мен,невежата,защото ти сигурно си най-великия разбирач,професионалист,ко е им е хубавото?Не мисля,че някой се прави на важен.Като ти гледам мненията бих казала,че ти си необразованата,но да не стана за смях,ще вземе да се окаже,че си някой професор по изкуства. :(

WaterLilly
09-27-2010, 20:16
Много са хубави! не слушай необразованите перковци които се правят на важни! Продължавай да рисуваш! :)

О,просветли мен,невежата,защото ти сигурно си най-великия разбирач,професионалист,ко е им е хубавото?Не мисля,че някой се прави на важен.Като ти гледам мненията бих казала,че ти си необразованата,но да не стана за смях,ще вземе да се окаже,че си някой професор по изкуства. :(
Ти пък все едно си всезнаеща по темата. Гледам много обичаш да плюеш по чуждия труд, а все още не съм видяла твоя рисунка. Ако ще професор да си, не ти дава оправдание да се дръвчиш на хората...

PullMeCloser
09-27-2010, 20:39
Много са хубави! не слушай необразованите перковци които се правят на важни! Продължавай да рисуваш! :)

О,просветли мен,невежата,защото ти сигурно си най-великия разбирач,професионалист,ко е им е хубавото?Не мисля,че някой се прави на важен.Като ти гледам мненията бих казала,че ти си необразованата,но да не стана за смях,ще вземе да се окаже,че си някой професор по изкуства. :(
Ти пък все едно си всезнаеща по темата. Гледам много обичаш да плюеш по чуждия труд, а все още не съм видяла твоя рисунка. Ако ще професор да си, не ти дава оправдание да се дръвчиш на хората...

Не казвам,че съм всезнаеща,по ничий труд не плюя.Критикувам нещата,които са за критика и харесвам нещата,които са хубави.Точка.Моя рисунка не давам,защото не само,че не съм ги снимала,а и отдавна не съм рисувала нещо,което да си харесам.В момента,в който съм доволна от себе си,ще пусна рисунка специално за теб! :) Без караници,моля,изморена съм.

WILD__BOY
09-27-2010, 21:02
още ли не е заключена тая тема????

horacio
09-30-2010, 17:01
Това,което си нарисувал е елементарно,рисувах такива в трети клас.Не ми харесват.Възможно най-простото нещо си нарисувал. :?

Да - простички са , но по начина които са нарисувани си личи, че може да ривува :) прави хубави точни линии и добра светлосянка, това, че самите рисунки са по "елементарни" не значи, че са зле или грозни :/

ludoo0
09-30-2010, 17:08
Това,което си нарисувал е елементарно,рисувах такива в трети клас.Не ми харесват.Възможно най-простото нещо си нарисувал. :?

Да - простички са , но по начина които са нарисувани си личи, че може да ривува :) прави хубави точни линии и добра светлосянка, това, че самите рисунки са по "елементарни" не значи, че са зле или грозни :/
еее прав си 8-) 8-) 8-)