PDA

View Full Version : Някой може ли да ми каже ?



hateuinside
09-24-2010, 08:02
Дори не знам как да го обясня... Търсих много и никъде не намерих отговор по темата. От две-три седмици имам едно странно парене на интимните части, но няма нито странна миризма нито нчкаква особена течност, нито сърбеж или болка,нито го чувствам отвътре, просто ме щипе! Най-странното е че става в конкретен час, да кажем пари ме всеки ден от 9 сутринта до 10 ... :( нямам симптоми от нещо сериозно, единствената информация която открих и съвпада с парене е възможността от попадане на сапунена пяна... паренето е нетърпимо, не мога да седя седнала от неконфорт, понякога дори настръхвам... :?: Случвало ли се е на някого ? Благодаря предварително за инфото

hateuinside
09-24-2010, 09:08
първо идиот ... съм момиче ... второ не разбирам кво му е забавното да се гафиш така с хората ... пожелавам ти същото отношение да ти се връща тройно

djuki
09-24-2010, 09:10
Ами попринцип не е казалото , че като си пипнал нещо трябва да имаш всички симптоми . Консултирай се с лекар . Ако се къпеш по това време и използваш обикновен сапун може да е от него . Опитай да си вземеш интимен сапун

bazzil
09-24-2010, 11:07
ммм това парене не знам някаква лека форма на цистит може би.. :-o

Smrazqvashta
09-24-2010, 14:44
Авторке може да е някое възпаление в начален стадий. Не е задължително да имаш всички симптоми. Ама, ако не отшуми по добре иди на лекар.

Редактирано от kalpazanka. Махнах постовете на didodii и съответно коментарите за него са излишни.

Sisi7u
09-24-2010, 16:06
отиди на гинеколог ...
каквото и да е , трябва да се лекува : ))

hateuinside
09-25-2010, 08:43
Благодаря ви много !!! :) :)