PDA

View Full Version : Как хванахте гаджето си в изневяра?



EjkoBejko
09-24-2010, 09:04
Здравейте, аз съм нов тук и реших да пусна първата си тема с нещо, което ме вълнува, тъй като ми се е случвало.

То при мен не е точно изневяра, сигурен съм, че тя не е спала с другия пич. Просто в един момент се оказа, че ни върти и двамата. Та - как стана:

Ходихме някъде около 2 месеца, ама всеки ден заедно, всичко си беше идеално и в един момент започна да се държи странно, нещо взе да става заета, да не й се излиза. Забравих да кажа тя е на 16 и не учим заедно, от квартала на баба ми е. Може малко смешно да звучи, но реално баба ми ни запозна. Както и да е. Трябваше един уикенд да дойде с мен и моя клас на екскурзия извън София за две вечери и нали всичко уж е ок и в четвъртък вечерта - един ден преди да заминем ми каза, че няма да може да дойде, защото трябвала да бъде на нещо си с нейните а взели да й правят проблеми. обаче странното беше, че много настояваше аз все пак да замина. Много се чудех какво да правя, защото искам да съм с нея. Тя ми разправя, ще ти се сърдят приятелите и т.н. а до тогава никога не ми е говорила за приятелите, много добре знае, че пред приятелите ще избера нея. Както и да е. Аз реших да замина. Стана така, че в петък реших първата вечер да бъда с нея а втората да отида на екскурзията. Само, че не й се обадих, щото го реших в последния момент. Реших да я изненадам и отидох в тях, взех й от любимия шоколад и ебаси шока... Майка й ми каза, че я няма, била отишла на екскурзия. Супер тъпа ситуация. После бяха телефони, разправии. Оказа се, че е отишла на някакъв купон за рождения ден на някъв си там от нейното даскало - по-голям от нея. Стана голям скандал и се разделихме. По-късно разбрах, че те са излизали още докато е ходила с мен. Видях го на снимка, пълен смешник - ама нали е по-голям. Та така.. Сега вече съм ок де. Даже като се замисля, стана по-добре така.

П.П. Можете сега вие да разкажете вашите случки. :-x :-x :-x

dimitar_ak
09-24-2010, 09:20
Не дебна и не проверявам . Не ми е нужно. Само факта, че почва да се дърпа на мен ми е достатъчен.

GregoryHouse
09-24-2010, 10:49
http://img826.imageshack.us/img826/7427/siskofacepalmp.gif (http://img826.imageshack.us/i/siskofacepalmp.gif/)

Не ми се е случвало да хвана, но сега се сетих за една бивша съученичка която ги връткаше 3ма. Една друга пък връткаше 4ма и даже ги беше срещала на кафе, като никой не знаеше за другите...OMG!

dimitar_ak
09-24-2010, 11:10
Женското сърце е голямо. Има място за всички :razz:

kremen4eto
09-24-2010, 11:33
Аз имам един незабравим случай. С въпросното момче ходихме за 2ри път. Аз го знаех, че не става, ама нали бях станала по-мощна и реших да му дам още един шанс, че доста се моли. :D И събрали сме се компаниика, за моето момче не съществувам въобще и по едно време той изчезва. Нито разбрах къде, нито кога, нито с кого. И на следващия ден аз му се обяснявам колко греши като си играе така с мен и го питам защо е искал пак да сме заедно и нек'ви сърцераздирателни неща му говоря. А той - "Ми аз ще ти кажа, че поне да не го разбереш от друг ... снощи пихме с едно момиче. Тя искаше секс, аз можех да го направя, но не го направих заради теб" :D и после останахме приятели ... само че намразих много оная 8-)

DarkTemplar
09-24-2010, 12:58
Нямам желание да хващам в изневяра. Може би бих постъпил като dimitar_ak.

Callisto
09-24-2010, 13:08
Не съм изневерявала и не са ми изневерявали. Не дебна непрекъснато гаджето си какво прави и с кой е. Аз съм му казала ако искаш да си с мен ще си с мен, ако искаш да си с друга просто казваш и това е. Няма какво да се мамим и да си губим времето. Даже и да иска да го направи 1/2 пъти с друга няма да му направя проблем, стига преди това да ми го каже. П този начин аз съм наясно, че той ще го направи, казал ми го е и не губя доверието си към него. Друго си е , ако го направи зад гърба ми и ме излъже.

GregoryHouse
09-24-2010, 13:14
Не съм изневерявала и не са ми изневерявали. Не дебна непрекъснато гаджето си какво прави и с кой е. Аз съм му казала ако искаш да си с мен ще си с мен, ако искаш да си с друга просто казваш и това е. Няма какво да се мамим и да си губим времето. Даже и да иска да го направи 1/2 пъти с друга няма да му направя проблем, стига преди това да ми го каже. П този начин аз съм наясно, че той ще го направи, казал ми го е и не губя доверието си към него. Друго си е , ако го направи зад гърба ми и ме излъже.

Честно, давай да ставаме гаджета! Ако си падаш и малко нимфоманка ти си моята половинка :D

kremen4eto
09-24-2010, 13:16
Даже и да иска да го направи 1/2 пъти с друга няма да му направя проблем, стига преди това да ми го каже. П този начин аз съм наясно, че той ще го направи, казал ми го е и не губя доверието си към него.

Това не го разбирам.

xNiKx
09-24-2010, 13:16
,много добре знае, че пред приятелите ще избера нея.
Bros before hoes бе, душбек! :razz: :razz: :razz:

Wasilewaa
09-24-2010, 13:58
О боже :(

YouDontKnowMe
09-24-2010, 17:33
За да не ми изневеряват държа нещата под контрол. Понякога пряко,понякога не. При леки намеци за кръшкане - давам му да разбере, че няма да стане , и или да стои мирно, или да не ми губи времето.
Така беше с бившият де, той беше пуберска работа на дърти години. Трябваше някой да го контролира.
Сегашният само го моля да намери нещо русо за чукане, тъкмо и аз да намажа :D Ама той все не ще , или по-скоро и той не намира нищо нормално наоколо.
С него сме малко на семейни начала, нямаме проблем с контрол, изневери и т.н. Свободни сме, но в свободата си искаме да сме заедно.

^Мерси за фейспалма :D

09-24-2010, 17:39
А как щеше да реагираш ако я беше хванал с отверка в гъза?

sasha_90
09-24-2010, 19:17
Не ми се е случвало да ми изневеряват.Но ако ми изневерят,няма връщане назад.
Точно така,авторе.Трябва да се радваш,че си се оттървал от такава лъжкиня.Тя заслужава да е дамо и повярвай ми-хора като нея рано или късно остават сами.

cherinka
09-24-2010, 22:17
имах едно гадже, дето ни въртеше 4 :D

беше толкова отдавна, че съм забравила всякакъв вид, род информация по случая

ама сега като се видиме с мацките и си се смееме на детските простотии :D

то по-скоро аз изневерявам повече като че ли - как разбират? еми признавам си, не мога да крия, ама вече се постегнах, не съм такава шаврантия като преди :D

tanch3t093
09-25-2010, 12:43
Огромна грешка е, че избираш нея пред приятелите ти и тя доста добре го знае. И понеже знае, че няма лесно да се откажеш от нея може да си върти всякакви номера и с други момчета. Друг път, ако ти се случи по-добре не го показвай на мацката, че ще и двигне акцийте.
По темата: Не съм изневерявала и не са ми изневерявали, но ако разбера подобно нещо - няма прошка, разделяме се и край. Но предпочитам да го разбера от него, а не от някой друг ... Ако иска да е с мен, хубаво, но ако иска друга - нека каже и без разправии. Така май ще е най-добре

PyCoKoCkA93
09-25-2010, 21:55
Сегашният само го моля да намери нещо русо за чукане, тъкмо и аз да намажа :D Ама той все не ще , или по-скоро и той не намира нищо нормално наоколо.


Тройка ли предлагаш? :D:D:D

playhard1
09-25-2010, 21:57
Когато някой знае, че е обичан изключително много, започва да става жесток. Всичко си има граници. Дори и да я предпочиташ пред приятелите си, тя не трябва да знае за това.

А иначе, с моята приятелка не се виждахме много често заради огромното разстояние. Бяхме около 2 години заедно и след като се разделихме, ми се отвориха очите. Причините бяха най-различни: разни коментари от рода на :P , :oops: на снимки на момчета, които аз не познавам; различни профили в чат програми, за които не знаех.. отдръпна се от мен последните 4 месеца, преди да се разделим.. И нормално, след като се разделихме за няма и 2 седмици тръгна с друг ;) всичко ми стана ясно, но късно.

skorpio458
09-25-2010, 21:59
Единственото добро нещо в ергенството е че знаеш че няма да ти изневерят.

Eos
09-26-2010, 11:44
той сам си призна :razz:

Di
09-26-2010, 11:48
сама си каза,но то си и личеше

Eos
09-26-2010, 11:51
сама си каза,но то си и личеше Ама и не могат да се покриват :razz:

Moderatorius
09-26-2010, 16:59
Той и най-добрия му приятел качиха снимки, направо си ми ги пробутаха, че да ги видя. Много забавна история. Въпреки, че снимките не бяха нищо чак такова и нямаше нищо друго, освен прегръдки и влюбени погледи, успяха да ме издразнят. Оправдаваха се, че всъщност нищо не е било, че са били пияни и т.н., но аз си знам истината :o Излезе им през носа, особено на единия.

sladur4etyYy
09-26-2010, 20:09
досега не мисля, че са ми изневерявали.
аз съм го правила, но не са ме хващали. удивително е колко лесно се прикриват такива неща. лошото е, ако после те загризе съвестта.
така че изневярата не е хубаво нещо, затова, деца, не правете такива неща! 8-)

XTREMEFREERIDE
09-26-2010, 20:29
Това винаги е било под нивото ми. Никога не бих го направила. Или съм с някой,или не съм. Такива половинчати работи не са за мен. А дали са ми изневерявали..не. Не съм позволила на никой да се подиграе с мен по тоя начин,макар че,ако е решил да го прави..ходи го спри.
:?