PDA

View Full Version : Приятелка?? хахах



vanesa0pld
09-24-2010, 11:40
Така...сега съм 9 клас и миналта година бях заек.Запознахме се с едно момиче(Теодора) и явно си паснахме и станахме приятелки.
От класа има едно момиче(Ивена) което също може да се каже че ни е приятелка.
Та лятото аз и теодора постоянно излизахме,беше си супер всичко.А Ивена все неискаше да идва....нямало с какво да дойде,трябвало да храни кучето и т.н абе все тъпи оправдания.Та тогава теодора каза ''Остави я...явно не ни е приятелка''.
Ни у-щето дойде.Ходиме се ние 3-те,но вместо с мен,теодора е постояно с Ивена.Само се държат подръка,мене ме зарязват и чак след 2 мин се сещат че и аз съм с тях.
Теодора ми беше обещала да ходим до Мола.Тряябваше да ходим понеделник,след това стана сряда и ми се закле че днес ще ходим...обаче имала си работа.
Проблема е в това че като сме само ние 2-те вс си е префекно,но има ли някои др тая ме заебва...
Ебати приятелката :х :х

DqVoLsKoJeLaNiE
09-24-2010, 11:49
Поговори с тях, може да го правят несъзнателно.. :)

vanesa0pld
09-24-2010, 11:50
Поговори с тях, може да го правят несъзнателно.. :)
говорихх...оправи се за 3дни и после вс отначало :)

aspirinceto
09-24-2010, 13:15
Та тогава теодора каза ''Остави я...явно не ни е приятелка''.


Т'ВА Е СУПЕР ТЪПО !!!
Първо искам да те питам ти и твоята приятелка Теодора как мислите да създатете истински приятелства за напред в живота ?

Второ, ако ти е истинска приятелка Ивена, ще я приемеш такава каквато е ! Аз имам приятели, който не излизат цяло лято, но като става на въпрос, нещо да се разберем, ВЕДНАГА ИДВАТ ! А помисли върху написаното от мен.

sm_95
09-24-2010, 13:18
След като с разговор не става, няма смисъл пак да се опитваш. Отръпни се малко от тях, излизай с други... Като те попитат "как си" избягвай въпроса - сякаш криеш нещо от тях. Ако им пука, ще започнат да се интересуват. След известно време им сподели как те отбягват, и как това те наранява. Ако им пука ще си проличи... Ако не... Заеби ги.
Успех :-)

xSANYAx
09-24-2010, 16:36
Поговори с тях, може да го правят несъзнателно.. :)

Хмм..а според мен пък е съвсем съзнателно и нарочно.Явно не си им симпатична,просто си намери нови приятели. :)

MissNothing
09-24-2010, 17:27
Била съм в подобна ситуация. Уж приятелки, когато съм сама с тях ок, но съберат ли се всички с мене, тоталон ме изолираха, смееха се често на това, което казвам, използваха ме. Просто спрях постепенно да общувам с тях и тъй като повеето бяха от бившия ми клас, след завършването спрях всякакъв контакт с тях. И не съжалявам. :)

FuckedUp
09-25-2010, 12:25
Детски истории..

Unendlich
09-25-2010, 13:40
Детски истории..



Най-точният коментар.
Вече сте 9-ти клас, какви са тези прогимназиални истории, номерца и ето такива. Истината е, че просто не сте пораснали достатъчно и не знаете какво точно искате от това 'приятелство', доста объркано стана това понятие.