PDA

View Full Version : Приятелката ми - изневеряват й



kremen4eto
09-24-2010, 11:50
Всички, включително аз, бяхме против тя да бъде с него. Заради миналото му, което е всеизвестно ... алкохол, наркотици, пилеене на пари, мързел, изневери, голяма бройка и т.н. и т.н.

В крайна сметка приятелката ми тръгна с него. Като чуех, че е направил нещо, че се е бъзикнал с някоя, веднага казвах на приятелката си. Тя говореше с него, караха се, изневерявал й е пред очите й и тя му прости. Хлътна по него, сигурно го обича.

Вече тя не иска да чува думи против него. Тя ми казва "Знам, че едва ли ще ни бъде, но ще се радвам докато мога". И когато някой и каже нещо лошо за него, тя застава на страната на приятеля си. И въпреки, че казва, че не и пука, че знае, че ще се разделят, аз виждам колко много страда като разбере за поредната лъжа.

Скоро бяхме на купонче. Тя си тръгна, но приятелят и остана. Напи се и се натискаше с една (не знам дали се е стигнало до секс). Всички се опитаха да скрият случката от погледа ми, за да не й кажа. Направих се, че не съм видяла, но видях. ... И сега си мисля - Какъв ще да е смисълът да и казвам? Знам, че ще я боли, знам, че ще ми каже, че ще говори с него .. и знам, че няма да го зареже. В същото време ми е адски, адски гузно, че я предавам по този начин. И седя и мисля как да постъпя. Нито тайната е добрият вариант, нито раната, от която няма да има полза. Ако знам, че ще го зареже и ще спре да се самобичува, ще и кажа, но знам, че няма да го направи.

Дайте съвет.

petersl55
09-24-2010, 11:54
Въпросния го определям като "лошо момче" , следователно приятелката ти харесва лошите момчета...смисъл боклуците де, демек тя е ... :smt038

Wednesday666
09-24-2010, 11:55
Аз не виждам какво ти можеш да направиш в случая .. Постъпила си както трябва, до сега винаги си й казвала всичко, което той е правел, но ти не можеш да скъсаш с него вместо нея .. Моя съвет е просто да бъдеш до нея, показвай й, че държиш на нея и й помагай .. В един момент ще се осъзнае и ще го зареже, но ще има нужда от приятелка като теб до себе си ..

kremen4eto
09-24-2010, 11:59
^ Но досега всичко казано от мен, беше придружено с "Не съм го видяла, може и да не е така, така чух" ... а сега присъствах.

GregoryHouse
09-24-2010, 11:59
Хората обичат да живеят в техните си illusuins и да не искат да видят истината. Най-лесния начин да ги изкараш от това положение е да им разбиеш брутално фантазийте. Или поне аз си ползвам този начин. Бъди си настоятелна, не се отказвай. Рано или късно ще се усети за какво става на въпрос.

kremen4eto
09-24-2010, 12:03
^ Ох какви илюзии? Миналата година на един рожден ден. Онзи пред очите и започна да целува една, осъмна с нея. Приятелката ми му се сърди 1-2 седмици, той я омая малко и тя му прости. Баси илюзията дето трябва да измислиш след тоя случай.

petersl55
09-24-2010, 12:09
^ Ох какви илюзии? Миналата година на един рожден ден. Онзи пред очите и започна да целува една, осъмна с нея. Приятелката ми му се сърди 1-2 седмици, той я омая малко и тя му прости. Баси илюзията дето трябва да измислиш след тоя случай.
тоя е иЗтински БоК ;-)

Измислих го..ако той те харесва..спиш с него..тръгвате двамата(разбирасе ти не трябва да се влюбваш в него, точа е само част от плана)..приятелката ти ви намразва..след време като видиш че той отива да прави "разни работи" с други жени се правиш че си с разбито сърце и ако тая ти е истинска приятелка ще дойде при тебе да те подкрепи..ставате си най-добри приятелки и всичко е ток и жица..ама дали ... :smt115 :smt040

kremen4eto
09-24-2010, 12:12
^ Е нема да стане. Аз съм с негов приятел. :D

GregoryHouse
09-24-2010, 12:15
Ем деа знам, може ли да си такава изтривалка? Бахти толкова ли не става та да мисли, че друг не би я взел? Мазохистка? Деа знам ама за мен такива хора без грам чувство за гордост...просто...out of my life please. Наистина искам да чуя оправданието което му е измислила за това да се натиска пред нея с друга. Просто ми е интересно как мисли едно такова същество...ако изобщо мисли.

kremen4eto
09-24-2010, 12:18
^ Той и обясни, че отдавна има чувства към онова момиче, но не им се получава и това е бил последният му опит. Тя му постави условие - "аз или тя", но не смятам, че е много надеждно. Той винаги може да се скрие.

GregoryHouse
09-24-2010, 12:34
Именно, че е можел, а не го е направил. Смятай колко му пука за чувствата й...А ако си мисли, че някога ще му запука...big mistake...

What a world...

kremen4eto
09-24-2010, 12:37
^ Тя явно живее с тази надежда - че някога ще започне да му пука.

А преди беше толкова горда и никой не можеше да си играе с нея. Любовта к'во ли не прави ...

xNiKx
09-24-2010, 12:38
Да прави квото иска бе, кво си я замислила, нейна си работа. Колкото и да се притесняваш - виждаш, че няма смисъл, не бери грижа. Ей ся и аз ще се притеснявам за приятелката ти. :razz: :razz: :razz:

kremen4eto
09-24-2010, 12:40
Да прави квото иска бе, кво си я замислила, нейна си работа. Колкото и да се притесняваш - виждаш, че няма смисъл, не бери грижа. Ей ся и аз ще се притеснявам за приятелката ти. :razz: :razz: :razz:


Притеснявам се за имиджа си :D

По принцип гледам да съм откровена с всички, а сега един вид я лъжа.

DarkTemplar
09-24-2010, 12:43
Сама си измисляш драми и се вкарваш в тях, типично по женски. ;)

И да й кажеш, и да премълчиш, тва няма да промени отношенията им, не и докато не й дойде акъла в главата. Което май няма да е скоро.

kremen4eto
09-24-2010, 12:45
^ Това го знам. А нашите отношения? Един ден разбира, че съм знаела и не съм и казала и аз к'во правя?

DarkTemplar
09-24-2010, 12:50
Еми казваш й директно - прецених, че и да ти кажа, тва няма да промени нищо, затова премълчах. Пък и не исках да те вкарвам в още по-големи драми. Ако ти е истинска приятелка, ще ти повярва. А и думата "предателство", която употребяваш в първия пост по темата е крайно пресилена. Предателство би било ти да си легнеш с него.

Принципно жените имате доста изкривена представа за доверието и споделяте какво ли не с кого ли не. Тва редовно създава проблеми и интриги.

kremen4eto
09-24-2010, 12:54
Принципно жените имате доста изкривена представа за доверието и споделяте какво ли не с кого ли не. Тва редовно създава проблеми и интриги.

Уф, да. Случва се несъзнателно :D


Еми от малки сме заедно. Знам, че тя би ми казала подобно нещо. Преживяли сме какво ли не. Не стига, че се отдалечихме заради връзките си, ами и да спрем да сме добри една с друга, ми се струва много грубо и нечестно.

DarkTemplar
09-24-2010, 12:56
Жените сте така, като си намерите приятел забравяте за всичко и всички.

Ако все пак си решила да й кажеш, избери подходящия момент, тва е много важно. И гледай да сте само 2те, за тея неща се говори насаме.

kremen4eto
09-24-2010, 13:00
^ Има друго. С приятеля ми се караме когато започна да се меся така в живота на някого. Той ме убеждава да ги оставям сами да се оправят и че тя е достатъчно голяма да се справи без моя помощ.

За момента ясно, аз питам 'Трябва ли да и казвам?'


Че какво лошо има, че забравяме всичко покрай приятеля си? Нали сме щастливи?

DarkTemplar
09-24-2010, 13:05
Приятелят ти принципно е прав, щото вижда, че от някво криворазбрано чувство за справедливост сама се буташ между шамарите. Естествено понякога намесата е наложителна, така че се преценя според ситуацията.

Сама прецени дали ще й кажеш и как ще реагира. Квото и да ти кажем тук, финалният избор е твой.

Има лошо, щото заебавате хора, които ви обичат и уважават. Което е супер глупава и безпринципна постъпка. Ест. след като връзката ви приключи пак се сещате за тези близки хора. Найс а?

GregoryHouse
09-24-2010, 13:05
^ Тя явно живее с тази надежда - че някога ще започне да му пука.

А преди беше толкова горда и никой не можеше да си играе с нея. Любовта к'во ли не прави ...

Не! Глупостта какво ли не прави...

spopi
09-24-2010, 13:11
Ти ако държиш на нея няма да и кажеш че ще е нараниш тя просто вярва че има надежда и ще се промени. :)

kremen4eto
09-24-2010, 13:12
DarkTemplar, не ги заебавам, а просто ми остава много по-малко време за тях.


Мисля да не и казвам, аз така си го и реших. Но се чувствам гузно, гадно, като я гледам, като говорим. Изпитвам вина.

kremen4eto
09-24-2010, 13:14
^ Тя явно живее с тази надежда - че някога ще започне да му пука.

А преди беше толкова горда и никой не можеше да си играе с нея. Любовта к'во ли не прави ...

Не! Глупостта какво ли не прави...

И все пак мисля, че глупостта е породена от някакви чувства.

DarkTemplar
09-24-2010, 13:19
DarkTemplar, не ги заебавам, а просто ми остава много по-малко време за тях.
Не говоря конкретно за теб. Много момичета/жени постъпват така. Имам чувството, че някои неща трябва да ти ги рисувам, че да схванеш кво имам предвид. ;)

Успех в размишленията и борбата с гузната съвест.

kremen4eto
09-24-2010, 13:21
^ Аз също говорех общо.

Благодаря.

sundayy
09-24-2010, 13:38
Не й казвай! Момиче съм, ако е от значение. Преди време имах една приятелка, чието гадже постоянно говореше с бившата си (а сама знаеш колко е гадно това), държеше се грубо с нея и аз й казах какво мисля. Не съм крила мнението си. Една вечер в 3 той ми се обясни в любов, харесвал ме от много време и подобни, честно казано не можах дори да реагирам много адекватно. Сутринта в 6 тя ми пише смс : "Не се занимавай с гаджето ми!". От цялата работа тя беше/е с този глупак около 2 години и чух, че скъсали преди време, явно сама е осъзнала що за идиот е, мен така и не ме чу.
Идеята ми е да не са хабиш, че после аз й бях виновна едва ли не 8-)

Wasilewaa
09-24-2010, 13:56
Епа приятелката ти да му мисли ти кво можеш да напрайш ?

Sisi7u
09-24-2010, 14:07
ти я уведоми, пък тя да прави каквото иска ; )
да не стане, един ден да разбере от някой др и да узнае и , че ти си знаела, даже накрая може да излезеш и ти виновна ..
виждала съм и такива случаи 8-)

Wednesday666
09-24-2010, 18:49
^ Но досега всичко казано от мен, беше придружено с "Не съм го видяла, може и да не е така, така чух" ... а сега присъствах.

Да, видяла си го, но си го видяла ти, а не тя .. Нали ти казах - няма какво да направиш просто, и аз гледам как най-добрата ми приятелка се тормози заради момче, но не приема съветите ми и не иска да го зареже .. За това съм вдигнала ръце и просто като стане за пореден път нещо я утешавам и се стремя да бъда до нея ..