PDA

View Full Version : Вписванее ;(



addiTo
09-24-2010, 13:50
Така има една група с около 10-15 човека и ми се иска да се впиша .. те са от 12 годишни до 19 годишни момичета и момчетаа .. та малко е трудно защото те са имали доста преживявания заедно и имат за какво да говорят, а аз ще трябва да стоя отстрани и само да ги гледамм :( и те се прегръщат взаимно има и тук таме някои гаджетаа ;с на скоро преди няколко дена излезох с тях но само с 4-5 момичета .. като цяло мина добре, но въобще не знаех какво да кажа когато започнеха да обсъждат някаква тема / кво са првили, къде са били, кого са видели/ :Х има 2-3 момичета, които ме канят да ходя с тях, когато се събират // някакви идеии :(

Z0mBay0
09-24-2010, 14:17
Нормално е да говорят за неща които са преживели :}} Просто бъди себе си, и ще изживеете неща за които и ти ще говориш например :) :P

Chacho
09-24-2010, 14:41
Може да ги разпиташ за преживяванията им. На всеки му е приятно да разбере, че друг човек се интересува от него. Хем можеш да чуеш някоя забавна история, хем ще е уместно да разкажеш свои преживявания и така да се сближите.

sexa_na_kompleksa
09-24-2010, 15:57
Излизай с тях, когато те викат, отпусни се и бъди себе си. Колкото повече време прекарвате заедно, толкова повече ще се сближавате, ще приживеете заедно разни неща, ще имате общи познати и теми на разговор... Всичко с времето си, важното е да не се срамуваш и да се прекарваш добре. ; )

radeberger
09-24-2010, 16:26
Излизай с тях и постепенно ще се натрупат неща, за които да си говорите. :)

van1
09-25-2010, 22:34
Включвай се в разговорите им и споделяй ако и ти си преживял/а нещо подобно, ходил/а си на място за което става въпрос. Задавай им въпроси за тези неща и ако например са ходили много пъти на концерти на еди-какви-си групи, другия път когато излизате ти отвори темата за този вид музика.

Tempest
09-25-2010, 23:25
аа, аз много мразя като се съберат 3ма и аз.. и почнат да говорят "оня еди къде си отишъл с еди кой си, там еди кво си прайл с еди коя си, а друг ги хванал" и аз слушам имена, които за пръв път чувам и гледам ей тка :(

нова компания е винаги кофти.. ама се свиква след време.. научаваш кой кой е ако си постоянен ;)

vagarious
09-26-2010, 06:09
Мда, съгласна съм с предните мнения.
Отпусни се, не му мисли много,много и ще се впишеш.
Абе няма страшно.Всичко ще се нареди.
Не се паникьосвай. :)

addiTo
09-30-2010, 15:53
Мерси много на всички ви за мненията ! :smt049