PDA

View Full Version : Моля помогнете ми.



malidoji
09-24-2010, 16:01
Ами с един познат ще го направим(но не за пръв път) и ще го правим анално. Мисля да си направя клизма но незнам как...Срам ме е да ходя в аптеката или да кажа на някой да ми купи клизма за това реших в домашни условия. Една приятелка ми сподели, че си разтваря ануса и с душчето налива вода и след 20-30 секунди си върши работата. Това дали ще помогне :? Моляви не искам се дъня благодяря ви предварително.
ПС - сори, че пиша такива работи а и неграмотно но нямам време, бързам.

TheAnnoyingAwesomnes
09-24-2010, 17:00
Ами с един познат ще го направим(но не за пръв път) и ще го правим анално. Мисля да си направя клизма но незнам как...Срам ме е да ходя в аптеката или да кажа на някой да ми купи клизма за това реших в домашни условия. Една приятелка ми сподели, че си разтваря ануса и с душчето налива вода и след 20-30 секунди си върши работата. Това дали ще помогне :? Моляви не искам се дъня благодяря ви предварително.
ПС - сори, че пиша такива работи а и неграмотно но нямам време, бързам.

Ъъъъ?!?!?!?!?!? :-o

По темата: продават се по 3-5 лева в аптеката едни като балончета. Кво толкова ви е срам да отидете в тая аптека не мога да разбера. Клизма се прави и като имаш запек или за промивка на червата, не е само заради секс... Прежали се и си купи уреда от аптеката, че в домашни условия можеш да се осакатиш...

YouDontKnowMe
09-24-2010, 17:17
^^ Дамски душ май може да се ползва и за клизма, и за промивки при разни женски заболявания. Ако имаш в предвид за тези балончета.

Хич не съм в час за клизмените неща, само знам, че си купуваш от аптеката и си правиш каквото е по инструкции . Извинете ме :D

roshi_92
09-24-2010, 18:33
Ами с един познат ще го направим(но не за пръв път) и ще го правим анално. Мисля да си направя клизма но незнам как...Срам ме е да ходя в аптеката или да кажа на някой да ми купи клизма за това реших в домашни условия. Една приятелка ми сподели, че си разтваря ануса и с душчето налива вода и след 20-30 секунди си върши работата. Това дали ще помогне :? Моляви не искам се дъня благодяря ви предварително.
ПС - сори, че пиша такива работи а и неграмотно но нямам време, бързам.



Може и без клизма! В смисъл к'во толкова се едно като ти го вкара ще изригне !! Много глупави теми пускате!!! Се едно ние жените не ходим по голяма нужда!


Един виц по този повод!

Двама педераси се качват в такси и единия вика на шофьора "може ли да пръдна" И шофьора казва да . След малко пак го пита същото и той пак казва да . След малко шофьора пита може ли да пръдна и те казали да ... след като пръднал единия Гей казал на другия "МИЛОО ТОЗИ Е ДЕВСТВЕН! " :razz: :razz: :razz: :razz:


На мен въпроса ми е на колко си ??