PDA

View Full Version : въпросче:)



Me4encety
09-24-2010, 18:06
става въпрос за едно момче той е гадже на една приятелка и не съм сигурна но може и да си падам по него на външен вид не го харесвам но просто като го чуя как и говори имам предвид той е толкова мил с нея прави и комплименти и е страшно нежен и си представям как момчето по което съм сигурна че харесвам и говори така и ми става едно леко като и каже нещо сладко.според вас падам ли си по него или просто искам някой такъв като него за гадже?

slicky
09-24-2010, 18:36
става въпрос за едно момче той е гадже на една приятелка и не съм сигурна но може и да си падам по него на външен вид не го харесвам но просто като го чуя как и говори имам предвид той е толкова мил с нея прави и комплименти и е страшно нежен и си представям как момчето по което съм сигурна че харесвам и говори така и ми става едно леко като и каже нещо сладко.според вас падам ли си по него или просто искам някой такъв като него за гадже? просто ме разби.Някъкви други хора да кажат дали си падаш по него или не.Нито те познаваме. нито нищо.Все пак помисли,че ако му станеш гадже ще нарраниш приятелката си и ще се скарате.Така че,търси подобно на него,като ти харесват такъв тип

Paramour
09-24-2010, 19:08
1.Доста е тъпо да питаш във форум дали го харесваш.
2. И да го искаш, и да не го искаш- той си има гадже.
3. За препинателни знаци чувала ли си!?

MotherfuckinFreak
09-24-2010, 19:30
Мм лично аз мисля, че искаш някой като него до себе си! :)
И другите кво бе? Не може ли да пита??

flearness
09-24-2010, 20:34
става въпрос за едно момче той е гадже на една приятелка и не съм сигурна но може и да си падам по него на външен вид не го харесвам но просто като го чуя как и говори имам предвид той е толкова мил с нея прави и комплименти и е страшно нежен и си представям как момчето по което съм сигурна че харесвам и говори така и ми става едно леко като и каже нещо сладко.според вас падам ли си по него или просто искам някой такъв като него за гадже?



vazmojno e da si pada6 po nego...na kolko e ot tvoeto dsk li e :D dai podrobnosti....

sasha_90
09-24-2010, 20:38
Глупаво разсъждаваш.Не се занимавай с гаджето на приятелката си,защото това не е харесване.Фактът,че харесваш гласът му,не означава,че си влюбена.Не му проваляй връзката.

ameli
09-25-2010, 10:26
Ти не знаеш какво точно искаш, че ние ли .. :?

Me4encety
09-25-2010, 18:11
на 16 и е от моето даскало

kikimora28
09-25-2010, 18:31
бее и при мене го е имало това... гаджето на някоя друга е супер добър с нея и т.н. ии понеже вече си намерила такъв ( гаджето на твойта фр) какъвто почти всяка иска... искаш него понеже знаеш че става като мъж,приятел любовник и т.н. ама по хубаво не се занимавай с него... едно че ако тръгне с теб и остави нея означава че е супер боклук 2ро приятеката ти... :?

DeinStern
09-25-2010, 18:45
По- вероятно и просто да ти харесва като тип, не че си влюбена м него.... все пак и да го харесваш, зает е 8-)