PDA

View Full Version : Пак се вкочаних...



GSL
09-24-2010, 19:05
Здравейте. "Проблема" ако мога така да го нарека е че с едно момиче се запознахме преди 1 седмица и се виждаме всеки ден "не става въпрос за срещи / dates etc." И тя ме намира в скайп и почваме да си лафим нали. В скайп работата е лесна, лесно се пишат работи в всякакъв аспект и на всякакви теми. Няма проблеми това онова всичко е just fine... и като ми каза 1 път да отидем да пийнем някаде нещо, в първия момент си казах "сега на каде" но след това и писах да отидем едиси каде едиси кога.
Отидохме приказвахме си малко и после аз се "вкочаних" и просто не знаех какво да и кажа. Гледахме се 5-10 минути , а пак някое въпросче да и задам това онова и пак така. Накрая седяхме и се гледахме 10 минути и я изпратих до у тях с прегръдка. Работата е там че на искам втория път да се получи пак така. Сега ако ви попитам какво да правя срамежлив съм, не съм отворко , а приказвам много само с хора с които се познвам от много време с които съм си приказвал за всичко. Отговора ви ще бъде да си превъзмогна " Срама/колебанието т.н. " Еми не мога :( Дори след това като я погледна и тя мен и имам някакъв много гаден рефлекс да погледна веднага другаде. Просто ми е някво кофти от това как се развиха нещата.
Иначе си личи че има някакви симпатии към мен "няма да казвам че ме харесва все още" просто си личи по усмивката и и по начина по който ме гледа. Няма спор че на мен тя ми допада изключително много, но... уви нещо неми вървят приказките... Сега без да се хваля ще кажа че чувство за хумор имам , но просто пред нея и за това несе сещам...

:oops:

w0lf
09-24-2010, 19:09
абе брато няква мацка с която си се запознал преди 1 седмица те е поканила да излезете
я се стегни, момето има симпатии към теб, ако не и нещо повече
не е нужно да си отворко етц за да можеш да си говориш нормално на рандом теми
и няма смисъл да се срамуваш щото нямаш и основание да се срамуваш

GSL
09-24-2010, 19:14
Еми притеснявам се какво да направя... и се страхувам да ен кажа някоя голяма глупост... не като псувни/каруцарии и т.н. а просто нещо което ще и направи някакво лошо впечатление...

w0lf
09-24-2010, 19:17
ами не говори на теми на които можеш да изръсиш глупост
примерно лафи за времето( :lol: любима тема кат няма кво да кажа) някой даскал, музичка етц
или просто подтикни нея да говори, може да обича да разказва за себе си

sasha_90
09-24-2010, 19:23
Не се притеснявай толкова.Личи си,че момичето има симпатии към теб,иначе нямаше да те покани да излезете.А щом те харесва няма значение дали си говорите за филми или времето,важното е,че сте заедно и можете да поддържате разговор.

valdesbg
09-24-2010, 19:29
Ама ти си оптимист.. вече мислиш и за втория път... :)

Простичко казано - смяташ се за отрепка. По сложно казано - сравняваш се с нея и решаваш че тя е наградата а ти си онзи, който трябва да се прави на клоун за да я заслужи.

Иначе нямаше да има толкова надълго и широко обяснения за това какъв театър си играл.

Кво да направиш - излез от ковчега :)

noname17
09-24-2010, 19:56
Дори след това като я погледна и тя мен и имам някакъв много гаден рефлекс да погледна веднага другаде.
:oops:
Рефлкса със отклоняването на погледа когато те погледнат го има при всеки човек...когато не си говориш с този човек във дадения момент и го гледаш и той те погледне рефлекса се задейства...а когато си говорите не ...тогава се гледате...

GSL
09-24-2010, 20:01
Хаха... не идвам от пещера бе човек... но това принципно става с хора които не познавам... а сега и с нея ...

noname17
09-24-2010, 20:07
Хаха... не идвам от пещера бе човек... но това принципно става с хора които не познавам... а сега и с нея ...
Е тогава защо се шашкаш като погледнеш на другаде.

GSL
09-24-2010, 20:14
Защото аз нея искам да гледам не станата .. :)

noname17
09-24-2010, 20:17
Защото аз нея искам да гледам не станата .. :)
Еми гледай я . като ти се отклони погледа пак си го върни там кадето е бил :smt061

GSL
09-24-2010, 20:19
hxahax :D ок... кажете някоя тема да подхвана следващият път защото нещо ми ообягва ума и дума...

unbreakabl3
09-24-2010, 20:28
И аз го имах този проблем, но започнах да си представям, че си говоря с най-добрия ми приятел, докато си говоря с момчето ми и си вървяха по-гладко нещата. Малко е тъпо да си мислиш за някой друг, докато сваляш някого, ама на мен ми помогна методът, а и е само в началото. След това ще си се отпуснеш.

GSL
09-25-2010, 11:37
Е как да си представям че говоря с друг като я гледам в очите :D... нещо няма как да стане тоя номер...

unbreakabl3
09-25-2010, 15:27
Въпросът е да си представиш, че ти е стара приятелка.. за да можеш да се отпуснеш. Това имах предвид.

PyCoKoCkA93
09-25-2010, 15:37
Това с рефлекса да поглеждаш настрани е мноооооого кофти честно..На мен като са ми го правили и ми е идвало да стана и да си тръгна :D Дори да мълчите гледай или в нея или ОКОЛО нея,ама НЕ в стената или на другата страна...Леко обидно е,все едно човекът отсреща не ти е интересен и си блееш нанякъде...Както казаха преди мен представи си,че говориш със стара приятелка и не сте се виждали от много време и сега имате да наваксвате мноооооого..Отпусни се и престани да мислиш,че ти си този,който трябва да я спечели-мисли,че тя трябва да се бори за теб и,че не си длъжен само ти да поддържаш разговора...Ако толкова ти е проблем минавай от една тема на друга-примерно говорили сте си за музика и сте замлъкнали..Кажи "A между другото като заговорихме за музика еди кой си също слуша това и разкажи нещо смешно за него и така..Скачай от тема на тема,но с мярка :)

soul1199
09-25-2010, 16:18
я и пиши у скайпа да излезете и се стегни

GSL
09-25-2010, 16:41
Ей на думи колко лесно изглежда ...

Burn94
09-25-2010, 19:46
Виж вземи като излизаш напиши си един добър набор от теми на телефона, знам че доста хора като го прочетат това може да си помислят че говоря глупости ама не е ли по добре да кажеш че отиваш до тоалетната и да видиш няколко теми когато нещатата станат зле вместо да мълчиш 10 минути. Другото което е че ако забележиш да и става малко скучно това онова питай я за нейните интереси и измисли нещо на момента или пък пусни някой лаф от време на време ама гледай да ти се получат защото много зле става като не се получават лафовете :D . Като цяло моят съвет е не изпадайте в така нареченото от моя приятелка "неловко мълчание" :D