PDA

View Full Version : какво да правя..?



jesiika111
09-24-2010, 19:36
С гаджето ми сме заедно от близо 6 месеца и от скоро водим полов живот..всичко беше наред до момента в който не осъзнах, че причината за повечето ни спорове и караници е..че понякога не му пускам..защото просто техните се прибират по-рано и нямаме време.Много пъти съм му обяснявала причината,но всеки път едно и също..Но един ден след у-ще когато отидох при него и му отказах..той побесня..обиди ме няколко пъти почна да треска с юмрук по бюрото и да вика.Наистина много се уплаших и си тръгнах..той се опита да ме спре..яда му вече беше минал..но нима има право да ми говори по този начин..??Помолих го да ме пусне и колкото и да не исках..си тръгнах.Когато се прибрах ми беше писал по скайпа..каза че ще ме разбере ако искам да скъсаме..защото този път бил прекалил наистина.Каза ми да му пиша ако някога му простя..Сега не си говорим и не знам какво да правя..да продължа пътя си с този човек или просто да загърбя всичко..?Моля ви дайте ми съвет..?

valdesbg
09-24-2010, 19:41
Е нашия е леке.

Аз не бих се занимавал с подобен човек сериозно.

Wednesday666
09-24-2010, 19:42
Защо ли имам странното чувство, че секса е станал най-важното в тази връзка .. И съответно когато не го получава - побеснява .. Според мен първо трябва да поговориш с него, а ако вече си го правила и всичко е по старому по-добре приключи всичко, защото в един момент ще започне само да те използва ..

jesiika111
09-24-2010, 19:48
Мм да и аз имах това чувство..и когато го споделих с него той каза че не иска секс,а да е с мене и точно след 2 дена стана този скандал ;х но иначе когато сме навън се държи страхотно..пише ми смс-и вечер,който дори сега когато ги погледна ме карат да се усмихна..въпроса е че се съм сигурна че ще се справя с липсата му..

Wednesday666
09-24-2010, 19:55
Тогава сама си отговори на въпроса " Имам ли нужда от него? " .. То е очевадно, че вече иска само секс от теб, а ти сама казваш, че можеш и без него ,, Тогава какво чакаш ..

jabkaaa
09-24-2010, 20:04
Уоу това не ми звучи много нормално иии щом го е правил и преди,а сега вече и по-сериозно,така и ше продължи :)

torresinho
09-24-2010, 20:20
Шест месеца не са малко, за да ти кряска така. Би трябвало да те е опознал. Секса сплотява хората в 1 връзка, а не ги скарва. Не знам какво да правиш - говори с него! Но определено не е прав, все едно ще му отсъхне патлето без 1 секс..

ToXiCtHeBeSt
09-24-2010, 20:36
самоубий се

GerradPique
09-24-2010, 21:02
Та нима секса ли е най-важен във една връзка ? Нека си го има,когато може,наистина той е нужен защото сплотява хората но като не може и не може,какво толкова ..

PullMeCloser
09-24-2010, 21:05
Сериозно ли питаш какво да правиш?Не виждаш ли сама отговора?
Нещата няма да станат по-добре.Със сигурност.Не си струва да хабиш време и нерви за такъв човек.