PDA

View Full Version : Проблем с момиче .. хмм



pr0dator1
09-24-2010, 20:15
Здравейте.Значи има едно момиче , което харесвам.7 клас съм.Няма си приятел и до тук зелене светлина.Обаче като отида при нея незнам какво да и кажа , не съм като дърво обаче просто незнам какво да и кажа.Как да подходя към тази ситуация , на една възраст сме??

Me4encety
09-24-2010, 20:35
емиии питай я за там за някфи тъпотии примерно кфа музика слуша кой и е любимият испълнител и такаа :) :) :) :) :)

flearness
09-24-2010, 20:59
Здравейте.Значи има едно момиче , което харесвам.7 клас съм.Няма си приятел и до тук зелене светлина.Обаче като отида при нея незнам какво да и кажа , не съм като дърво обаче просто незнам какво да и кажа.Как да подходя към тази ситуация , на една възраст сме??


obiknovenni repliki kat zdr i tn....pitai q kakvo prai prez svobodnoto si vreme takiva :-D a ti koi klas si

Di
09-25-2010, 09:23
Здравейте.Значи има едно момиче , което харесвам.7 клас съм.Няма си приятел и до тук зелене светлина.Обаче като отида при нея незнам какво да и кажа , не съм като дърво обаче просто незнам какво да и кажа.Как да подходя към тази ситуация , на една възраст сме??


obiknovenni repliki kat zdr i tn....pitai q kakvo prai prez svobodnoto si vreme takiva :-D a ti koi klas si

яко трудно

ameli
09-25-2010, 09:25
- Какъв час имаме сега?
- Музика
- Аха, супер.. ти какво слушаш
- Рок
- А, и аз така..
- Кои са ти любимите.. бла бла

То много трудно..

nniicckkoo
09-28-2010, 18:19
хващаш я за задника и казваш:ела с мен до тоалетната..ако е курва ще дойде,ако е свясна ще те удари.поне ше разбереш що за човек е,после ще идеш и ще и се извиниш за въпроса и ще я заговориш 2-ри път

programings
09-28-2010, 18:22
Хващаш я за задника, и казваш :
- Ела с мен до тоалетната! Ако е .... ще дойде, ако е свясна ще те удари! Поне ще разбереш що за човек е, после ще идеш, и ще и се извиниш за въпроса, после ще я заговориш втори път!

Хахаха, много добър съвет! :)

sasha_90
09-28-2010, 18:38
Заговори я,питай я как е,попитай я дали иска да се видите извън училище-например на разходка или кафе.

xxcherry
10-09-2010, 19:03
Ами ако не се познавате - може да отидеш и да я попиташ дали иска да се запознаете.
А ако вече се познавате - обичайните въпроси: как си, кво правиш, това-онова.
Може дори да я помолиш да излезете на кафе за по-голямо сближаване.

JustGirl1000
10-09-2010, 21:43
станете фр послушаи горните коментари и я питаи разн неща за нея след тва си разменете скаипа и накрая вметни да излезните с фр после я покани на кафе и така ако и тя испитва същото към теб може да се получи

DebbieLoveBieber
10-15-2010, 20:49
хващаш я за задника и казваш:ела с мен до тоалетната..ако е к***а ще дойде,ако е свясна ще те удари.поне ше разбереш що за човек е,после ще идеш и ще и се извиниш за въпроса и ще я заговориш 2-ри път

:razz: :razz: