PDA

View Full Version : Как да я заговоря и така нататък????



SharkBg
09-24-2010, 20:31
Тази година се преместих в друго училище и в един час седя до едно много красиво момиче.Но не се познаваме много-много и няма никакъв разговор помежду ни.За сега ме е питала от къде идвам и как е било там и това е .Според вас как тя би могла да ме опознае по бързо и след това да започвам със забиванията и флиртовете.

fenasf
09-24-2010, 20:39
Не забивай момиче от класа си. Приятелски съвет от човек в същото положение като теб.

tonique
09-24-2010, 20:53
Не забивай момиче от класа си. Приятелски съвет от човек в същото положение като теб.

:smt006

SharkBg
09-24-2010, 21:05
Е защо???Какъв е проблема

GregoryHouse
09-24-2010, 21:09
Мое да ти е къса пишката и после щре разправя наляво и надясно от което ще комплексираш, след което следва самоубийство...хм това май не е лояа идея. Дано да се hookup-нете...

Иначе 1 въпрос имам? Ти може ли да седия до някой 45мин и да не можея да го заговория бе? Къф човек си ти? За какво си на тая земя? Да ядея и сереш ли? Вземай се в ръце и почвай да действая малко по смело или просто напусни!

SharkBg
09-24-2010, 21:19
[color=red]Иначе 1 въпрос имам? Ти може ли да седия до някой 45мин и да не можея да го заговория бе? Къф човек си ти? [color]
Абе аз питам откога е в тва даскало ,откъде идва и т.н.т. ,но тя отговаря само с по 2,3 думи ...
Затова питам как да се сприятелиме просто пък после ще мисля за другото.

sabaton94
09-24-2010, 21:22
Мое да ти е къса пишката и после щре разправя наляво и надясно от което ще комплексираш, след което следва самоубийство...хм това май не е лояа идея. Дано да се hookup-нете...

Иначе 1 въпрос имам? Ти може ли да седия до някой 45мин и да не можея да го заговория бе? Къф човек си ти? За какво си на тая земя? Да ядея и сереш ли? Вземай се в ръце и почвай да действая малко по смело или просто напусни!
Ае ти не разбираш, той сега само не знае как да опипа почвата, ама иначе като почнат едни "забивания и флиртове"... Знаеш ли къв е сваляч?

GregoryHouse
09-24-2010, 21:31
[color=red]Иначе 1 въпрос имам? Ти може ли да седия до някой 45мин и да не можея да го заговория бе? Къф човек си ти? [color]
Абе аз питам откога е в тва даскало ,откъде идва и т.н.т. ,но тя отговаря само с по 2,3 думи ...
Затова питам как да се сприятелиме просто пък после ще мисля за другото.

НЕ влизай в графа приятели! Голяма грешка!

TranceMusic
09-24-2010, 21:36
Приятел,недей да занимаваш момиче от класа ти.Няма да доведе до нищо хубаво :? .
Приятелски съвет.

epicfailbg
09-24-2010, 21:41
НЕ влизай в графа приятели! Голяма грешка!

Какво имаш в предвид с това твое мнение? Интересно ми е , защото не схванах за какво точно е забележката ти относно отношение на това конкретно момче към това момиче

по темата : Нидей!!

sabaton94
09-24-2010, 21:42
НЕ влизай в графа приятели! Голяма грешка!

Какво имаш в предвид с това твое мнение? Интересно ми е , защото не схванах за какво точно е забележката ти относно отношение на това конкретно момче към това момиче

по темата : Нидей!!
Има предвид, че ако момче стане приятел с момиче, шансовете му за повече са почти нулеви.

GregoryHouse
09-24-2010, 21:46
Влезея ли един път в графа Приятели, обикновено си заседваш там...И като след 1-2-3 месеца,години,века решиш да минеш на другата графа - Гадже ...Oh my...ГРЕДА! Първи вече не си толкова интересен ...абе кфо обясняям. Като искаш кажи на някоя дет си приятел с нея и нищо повече, но да се познавате от повечко време, че искаш да сте гаджете и гледай реакцията. Шанс за успех - мизерен. Ако иская пиятел - сприятеляваш се, ако иская гадже - сваляш. Simple as that...

SharkBg
09-24-2010, 21:46
Ае ти не разбираш, той сега само не знае как да опипа почвата, ама иначе като почнат едни "забивания и флиртове"... Знаеш ли къв е сваляч?
Принципно да.... срамежлив съм докато не се опозная с човек и не разбера що за създани е и този период трае доста време .....

epicfailbg
09-24-2010, 21:52
...абе кфо обясняям.

Relax! Разбрах те и благодаря за отговора. Тук си напълно прав!

lubomirky
09-24-2010, 21:56
еми тогава се научи първо как да говориш свободно с всички, не само с майка ти и баща ти, тогава чак тръгни да си търсиш приятелка. не очаквай ти като отидеш при нея и тя веднага да тръгне да ти говори всякакви простотии, само 'щото си благоволил да отидеш при нея и да докажеш 'къв си мъж.

righteous
09-25-2010, 09:18
Влезея ли един път в графа Приятели, обикновено си заседваш там...И като след 1-2-3 месеца,години,века решиш да минеш на другата графа - Гадже ...Oh my...ГРЕДА! Първи вече не си толкова интересен ...абе кфо обясняям. Като искаш кажи на някоя дет си приятел с нея и нищо повече, но да се познавате от повечко време, че искаш да сте гаджете и гледай реакцията. Шанс за успех - мизерен. Ако иская пиятел - сприятеляваш се, ако иская гадже - сваляш. Simple as that...

Е щом казваш .. тогава нека щом стои от няколко дена до нея да тръгне с нея и да си казват "обичам те обичам те" а да се познават от една седмица :)

tanch3t093
09-25-2010, 12:32
Не забивай момиче от класа си. Приятелски съвет от човек в същото положение като теб.
И аз това те съветвам. Вече се опарих веднъж и много съжалявам ..