PDA

View Full Version : Крия, че искам връзка вместо само секс



Luscious_Heart
09-24-2010, 20:31
(Не, темата не е за секс раздела.)

Харесвам едно момче от (Х) 2 месеца, обаче непрекъснато ми даваше противоречиви знаци. Занимаваше една моя "приятелка" - Y, а пък тя ми повтаряше непрекъснато, че Х ме харесвал и т.н. Отсъствах 1 месец от града и когато се върнах, тя ми излезе с оправданието, че било "благородна лъжа" и че Х всъщност харесвал нея. А нито са се целували, нито нищо.
3 дена ходих с един от най-добрите му приятели, четиримата с другото момиче сме си компания. Скъсах с момчето поради куп причини, но той още иска да се върна при него... (Не спах с него.) Както и да е, не издържах, початих си сериозно с Х и след 4 дни по уговорка се озовах в дома му, където правихме секс... Убедена съм, че му беше за пръв път. След акта си говорехме разни неща и той спомена 2 пъти думата "следващия път, когато правим секс и т.н.". А всъщност се бяхме разбрали само за секс, защото не искал връзка и не знам си какво. По време на разговора случайно стана дума за Y и Х той беше поразен, когато му казах, че е влюбена в него (което е истина). Обясняваше ми, че не е негов тип, че е прекалено свита за него, че той така (с разни зарибявки) си говори с абсолютно всички и т.н. Бившият ми също потвърди това (а той не знае за секса ми с Х).
Х явно не иска връзка, макар че смятах, че ще му променя решението (не със секс, а с друго, но не сме се виждали насаме!). Едва ли бившият го притеснява толкова, би било глупаво оправдание, но може би е това? Аз самата не съм говорила с Х за връзка между нас двамата, просто не ми се рискува, може хептен да се изолира от мен. За "следващия път" каза "ми ддз някой ден може ако искаш", че му харесало много, че ще чака да станем първа смяна октомври месец, баща му щял да си идва у тях преди обед неочаквано и т.н.
Може би греша за него, но като характер ми допада и бих искала връзка с такъв човек... Може и да се заблуждавам. Сега се игнорираме общо взето, а като излезем в компанията, се държим странно. На шега се заяждаме за най-дребното, правим си масажи, прегръдки има от време на време... На всичкото отгоре прави намеци за сексуалния ми опит (а съм била с един освен него, връзката беше сериозна).
Да изчакам ли той да ме потърси? (Нямам навика да досаждам.) Не е имал приятелка май от доста време по думите на бившия (ако изобщо е имал!), възможно е да е пълен задръстеняк, без да подозирам...

ToXiCtHeBeSt
09-24-2010, 20:34
ама си 6матка и ти ..

Luscious_Heart
09-24-2010, 20:35
^ Сигурно... Една приятелка ми каза: "Нали ти е било яко, какво ти пука?" Май избързах със секса и си окепазих репутацията пред него. :razz:

noname17
09-24-2010, 20:38
ама си 6матка и ти ..
Ае ти нямали да млъкнеш ве? Като нямаш какво да пишеш не пиши бе деба...виж регнал си се края На август и за 1 месец си писал 1300 поста? Е ти нормален ли си?Смотаняк,ранкаджия млъкни,писна ми от твойте постове.




По темата:Не мога да кажа нищо...нямаше да пиша защото нямам как да помогна...ама заради тоя токсик...н се сдържах...

Дано да получиш адекватни отговори,съвети,мнения.

petersl55
09-24-2010, 20:38
Прави се секс с момчето и не му разваляй живота с любовни афери и такива глупости..ако той иска нещо др освен секс значи е адски прост и объркан и не иска най-доброто от живота... :::

Мое мнение -> др. освен секс на тоя етап не ми тря ](*,)

fenasf
09-24-2010, 20:40
Това е като уравнение с две неизвестни.

Luscious_Heart
09-24-2010, 20:41
^ Да напрайме система и да заместиме?
Ма той още не е поискал втори рунд. :booooomb: А ставам нетърпелива... А не искам да нахалствам и да го принуждавам. :?





Опа, темата стана за "Секс".

ToXiCtHeBeSt
09-24-2010, 20:42
ама си 6матка и ти ..
Ае ти нямали да млъкнеш ве? Като нямаш какво да пишеш не пиши бе Д**а...виж регнал си се края На август и за 1 месец си писал 1300 поста? Е ти нормален ли си?Смотаняк,ранкаджия млъкни,писна ми от твойте постове.




По темата:Не мога да кажа нищо...нямаше да пиша защото нямам как да помогна...ама заради тоя токсик...н се сдържах...

Дано да получиш адекватни отговори,съвети,мнения.


ама овцо , ти като си с 20 мнения за голем ли се имаш ма ..

баси точката
8-)

Luscious_Heart
09-24-2010, 20:43
Не се бийте в темата ми, моля ви.

noname17
09-24-2010, 20:44
ама си 6матка и ти ..
Ае ти нямали да млъкнеш ве? Като нямаш какво да пишеш не пиши бе Д**а...виж регнал си се края На август и за 1 месец си писал 1300 поста? Е ти нормален ли си?Смотаняк,ранкаджия млъкни,писна ми от твойте постове.




По темата:Не мога да кажа нищо...нямаше да пиша защото нямам как да помогна...ама заради тоя токсик...н се сдържах...

Дано да получиш адекватни отговори,съвети,мнения.


ама овцо , ти като си с 20 мнения за голем ли се имаш ма ..

баси точката
8-)
Абе мърлио,аз да не пиша на всяка тема бе куфар смотан.За разлика от тебе след всеки пост 2 думи.
Скафандер аре иди да спиш немога да те гледам бати и тъпунгера.

ToXiCtHeBeSt
09-24-2010, 20:46
ама си 6матка и ти ..
Ае ти нямали да млъкнеш ве? Като нямаш какво да пишеш не пиши бе Д**а...виж регнал си се края На август и за 1 месец си писал 1300 поста? Е ти нормален ли си?Смотаняк,ранкаджия млъкни,писна ми от твойте постове.




По темата:Не мога да кажа нищо...нямаше да пиша защото нямам как да помогна...ама заради тоя токсик...н се сдържах...

Дано да получиш адекватни отговори,съвети,мнения.


ама овцо , ти като си с 20 мнения за голем ли се имаш ма ..

баси точката
8-)
Абе мърлио,аз да не пиша на всяка тема бе куфар смотан.За разлика от тебе след всеки пост 2 думи.
Скафандер аре иди да спиш немога да ти гледам и тъпунгера.

яла в кофата че тука 6а ме баннат ма 8-)

noname17
09-24-2010, 20:47
ама си 6матка и ти ..
Ае ти нямали да млъкнеш ве? Като нямаш какво да пишеш не пиши бе Д**а...виж регнал си се края На август и за 1 месец си писал 1300 поста? Е ти нормален ли си?Смотаняк,ранкаджия млъкни,писна ми от твойте постове.




По темата:Не мога да кажа нищо...нямаше да пиша защото нямам как да помогна...ама заради тоя токсик...н се сдържах...

Дано да получиш адекватни отговори,съвети,мнения.


ама овцо , ти като си с 20 мнения за голем ли се имаш ма ..

баси точката
8-)
Абе мърлио,аз да не пиша на всяка тема бе куфар смотан.За разлика от тебе след всеки пост 2 думи.
Скафандер аре иди да спиш немога да ти гледам и тъпунгера.

яла в кофата че тука 6а ме баннат ма 8-)
А късмет де...чакам да изядеш бана...и ще дигна купон.

ToXiCtHeBeSt
09-24-2010, 20:49
ама си 6матка и ти ..
Ае ти нямали да млъкнеш ве? Като нямаш какво да пишеш не пиши бе Д**а...виж регнал си се края На август и за 1 месец си писал 1300 поста? Е ти нормален ли си?Смотаняк,ранкаджия млъкни,писна ми от твойте постове.




По темата:Не мога да кажа нищо...нямаше да пиша защото нямам как да помогна...ама заради тоя токсик...н се сдържах...

Дано да получиш адекватни отговори,съвети,мнения.




ама овцо , ти като си с 20 мнения за голем ли се имаш ма ..

баси точката
8-)
Абе мърлио,аз да не пиша на всяка тема бе куфар смотан.За разлика от тебе след всеки пост 2 думи.
Скафандер аре иди да спиш немога да ти гледам и тъпунгера.

яла в кофата че тука 6а ме баннат ма 8-)
А късмет де...чакам да изядеш бана...и ще дигна купон.


добре добре яла в кофата

noname17
09-24-2010, 20:53
Айде Айде кофата тебе чака.

Няма да пиша в таз тема повече безсмислени мнения заради тебе...поне не мисля за това дали отгоре ще ми пише Новак Фен или При мега фен ли каквото си пише.



Не е важно колко мнения си писал,а колко съвети си успял да дадеж и до колко другите които сапрочели твои отговор са се информирали.


А за в момента нямаш и 1 пост с който човек може да те споменее

освен да те псувам де...


ПП: Не изяде 1 банн мамицата му да ти дойде акъла.

EarthShaker
09-24-2010, 21:12
ако оня не ти се обади, може да идем в нас..


:lol:

Luscious_Heart
09-24-2010, 21:14
^ :D Аве то винаги има с кого да се таковам, мамка му, бившият ми е готов вързал, обаче после как двамата ще ги гледам в очите като сме в компания, не знам! :lol: Никва връзка с никого от тях и това ще е май. АМА ИСКАААААААААМ Х. :-x

EarthShaker
09-25-2010, 07:58
загоряла си като въглен :lol:

danchobg
09-25-2010, 11:05
Troll... :?

flyingmonkey
09-25-2010, 11:29
Определено не знае какво иска, питай го най-добре. ^^

nymphadora
09-25-2010, 11:38
тва е като някой турски сериал,бе майна 8-)

GossipGirl89
09-25-2010, 11:43
Ако трябва да съм честна не си постъпила добре. Искаш сериозна връзка с него, но си му се пуснала веднага => в момента има голяма вероятност да те мисли за лесна и да си те привиква само когато му се д***е... или изобщо да не те потърси ако му е било само за бройката :? Ако искаш да си оправиш репутацията (доколкото е възможно) не го търси и не се занимавай. Ако той те потърси отново с цел "секс" не му се давай толкова лесно и бързо... Дърпай му се малко и поговорете за това, че не искаш само сексуална връзка. Ако почне да се офлянква значи просто е искал само да те мине, ако ли не - нещата сами ще се наредят :)

П.П. Следващия път бъди малко по-сдържана и обмисляй нещата - недей да се пускаш толкова лесно ако не искаш да ти излезе лошо име

babity
09-25-2010, 12:56
Забавлявай се и не си товари главата с глупости. Бъди по - импулсивна. Ама после пускай импулса да си иде и не се филмирай излишно. :)

soul1199
09-25-2010, 16:36
абе остави не6ата така за сега,времето 6е покаже дали 6е имате връзка или не,ама по-добре кажи на приятелката си,че той не я харесва,не и казвай за секса,просто и кажи,че бившия ти е казaл

HandOFDooM
09-25-2010, 16:45
ама си 6матка и ти ..
Ае ти нямали да млъкнеш ве? Като нямаш какво да пишеш не пиши бе Д**а...виж регнал си се края На август и за 1 месец си писал 1300 поста? Е ти нормален ли си?Смотаняк,ранкаджия млъкни,писна ми от твойте постове.




По темата:Не мога да кажа нищо...нямаше да пиша защото нямам как да помогна...ама заради тоя токсик...н се сдържах...

Дано да получиш адекватни отговори,съвети,мнения.
тоя пич е малумен ! незнам откъде се намериха тоя и индивида пимп88 ама са пълни малумници

DarkTemplar
09-25-2010, 18:24
Сложен е твоя филм, и неизвестните са прекалено много. :(

CrAzYanDlaZy
09-25-2010, 19:10
Ако трябва да съм честна не си постъпила добре. Искаш сериозна връзка с него, но си му се пуснала веднага => в момента има голяма вероятност да те мисли за лесна и да си те привиква само когато му се д***е... или изобщо да не те потърси ако му е било само за бройката :? Ако искаш да си оправиш репутацията (доколкото е възможно) не го търси и не се занимавай. Ако той те потърси отново с цел "секс" не му се давай толкова лесно и бързо... Дърпай му се малко и поговорете за това, че не искаш само сексуална връзка. Ако почне да се офлянква значи просто е искал само да те мине, ако ли не - нещата сами ще се наредят :)

П.П. Следващия път бъди малко по-сдържана и обмисляй нещата - недей да се пускаш толкова лесно ако не искаш да ти излезе лошо име

PyCoKoCkA93
09-25-2010, 19:20
От самото начало си оплескала нещата-искаш връзка,а се пускаш само за секс..Действията и желанията ти си противоречат...Ако искаш да пооправиш положението доколкото е възможно,HE му звъни и не го търси изобщо..Изчакай той да те потърси и,ако е само за секс му кажи,че искаш да пиете кафе и няма да стане толкова лесно..Постарай се да се опознаете и след това говори с него,че не искаш само секс,а връзка..Ако се навие ок,ако се уплаши и избяга не се сърди,сама си си постелила така с лекото държание в началото... :)

Piiseto0o
09-28-2010, 16:13
Абе мила незнам но аз съм близо от година в същата ситуация,в началото чисто и просто секс без обвързвания и то по мое желание не желаех сериозна връзка... отново!Но явно аз самата не разбирах какво правя и какво щеше да се случи,секс исках секс получих,ама пустата аз взех че се влюбих...а от него ни вест ..ни звук,да не казвам,че се виждаме на година сигурно ... ами айде че си разказах историйката ...да премина към моя съвет а той е ...не се мъчи много,не го мисли ....ако ви е писано ще стане между вас ако не здраве да е ...а за каква те има и каква си в неговите очи ...не те е*е .... :)