PDA

View Full Version : диета.. :X



danibebi
09-24-2010, 20:32
Здравейте. Ще го давам по-накратко :D Проблема е,че съм 52 кг. и съм висока 1.58 (да уточня,че килограмите не ми личат, слабичка съм си :D ) но все пак искам да поотслабна, не искам да съм 52 кг. :( Таа, ще ми предложите ли някаква диета? Щото от утре мисля да съм само на активия и плодове. :D Понеже нямам много време да спортувам.

ПП: Мерси предварително. :-)

gabi_94
09-24-2010, 20:36
90 дневната! Сравнително лесна е за спазване, не е нужно да я караш 90 дни, а само толкова, колкото са ти достатъчни за идеалното тегло.

PepSsSi
09-24-2010, 21:01
Аз мразя диети макар че независимо колко в вредно имам склонността към гладуване , по-го понасям от ограничението в някои храни само :D не го правя вече де, ама тази 90-дневната ми изглежда добре....разни приятелки преди бала я правиха, при по-сериозните имаше ефект :)

Infinity
09-25-2010, 08:05
Или 90 дневната , или просто спазвай свой собствен стриктен режим , като включиш в него храни , от които знаеш , че не пълнееш.
Не се храни със въглехидрати след 3-4 следобед , примерно.
Нека закуската да ти бъде най-стабилното ядене , за обяд пилешко / риба + зеленчук ,а вечерята може да ти е една хубава зелена салата със риба тон в нея.
Всичко ти го давам примерно , не е нужно да е същото .
Ти си знаеш какви са ти възможностите. :)

Violenza
09-25-2010, 09:31
90 дневната! Сравнително лесна е за спазване, не е нужно да я караш 90 дни, а само толкова, колкото са ти достатъчни за идеалното тегло.
Това ли беше протеиновата диета?

PepSsSi
09-25-2010, 09:42
Не, до колкото знам. Протеиновата си е чист мазохизъм....от нея най-много да се разкудкудякаш от толкова яйца...

anonymous708973
09-25-2010, 12:06
Здравейте. Ще го давам по-накратко :D Проблема е,че съм 52 кг. и съм висока 1.58 (да уточня,че килограмите не ми личат, слабичка съм си :D ) но все пак искам да поотслабна, не искам да съм 52 кг. :( Таа, ще ми предложите ли някаква диета? Щото от утре мисля да съм само на активия и плодове. :D Понеже нямам много време да спортувам.

ПП: Мерси предварително. :-)

Така... според мен ти не искаш да намалиш масата, а самата цифра. Сама казваш, че си слабичка... Просто искаш като те питат приятелки, да не казваш "52", защото са тооолкова много.

Активия и плодове - Гарантиран йо-йо ефект! Това значи, че в момента, в който спреш, килограмите ще се върнат. Просто не яж нищо в шумоликаща опаковка (вафли, кроасани и прочее Джънк Фууд), както и МакДоналдс, КФС... Махай газираното, придържай се към водата. И избягвай десертите след вечеря.

Punisherrr
09-25-2010, 12:10
Като чета какво си написала все едно прочетох това : ''Аз съм слабичка, с нормално телосложение, но не ми харесва как звучи 52 кг. и искам като ме питат да им казвам, че съм 40 '' .... пълна глупост.
По-добре се занимавай със спорт и оформяй мускулите си, вместо да ядеш обелки от семки и да гладуваш.

anonymous708973
09-25-2010, 12:33
Като чета какво си написала все едно прочетох това : ''Аз съм слабичка, с нормално телосложение, но не ми харесва как звучи 52 кг. и искам като ме питат да им казвам, че съм 40 '' .... пълна глупост.
По-добре се занимавай със спорт и оформяй мускулите си, вместо да ядеш обелки от семки и да гладуваш.

Точно това имах предвид!

danibebi
09-25-2010, 12:39
Мерси на всички. :-) Ще спра всички опаковани боклуци, сладко, газирано и хляб. Пък дано има ефект. :?