PDA

View Full Version : Как ''влизате под кожата'' на някого ?



psihqsala
09-24-2010, 21:08
Е, какъв е вашия начин ? На мен приятеля ми ми каза,че съм успяла и много се радвам,че е така (: Вие какво разбирате под това някой да ви влезе под кожата ?

GregoryHouse
09-24-2010, 21:09
Подкожна игла...

09-24-2010, 21:12
Подко-------

ARGH РАЗМИНА МЕ!

sabaton94
09-24-2010, 21:23
Скалпел.

noname17
09-24-2010, 21:26
Е, какъв е вашия начин ? На мен приятеля ми ми каза,че съм успяла и много се радвам,че е така (: Вие какво разбирате под това някой да ви влезе под кожата ?
Мисля че няма точно обяснение...но да влезеш под кожата на някой не означаваше ли да го изнервиш толкова много?!

psihqsala
09-24-2010, 21:34
Всъщност точно значи подкокоросвам,но в случая го разбирам,че съм успяла да го развълнувам,да го привлека към себе си,да го омаям..

epicfailbg
09-24-2010, 21:44
Ами личното ми мнение е , че това се дължи единствено и само на начина , по който говориш с приятели ти. Имам в предвид , че явно не си затворен човек и един вид се "забавляваш" в компанията ти. За мен израза "да влезеш под кожата" има малко по-различно значение , но това значение не е сексуално... както и да е bye!!

psihqsala
09-24-2010, 21:46
^^
Ок,как го разбирате вие ? :D

epicfailbg
09-24-2010, 21:50
Аз не се доизказах , но ако този въпрос беше към мен първо искам да ти благодаря , че ми говориш в 2л.мн.ч. , но това не е нужно. Разпусни :-D

Нека сега да кажа как го разбирам : Ако някое момиче ми харесва много тя един вид "влиза под кожата ми" , но не защото говори нещо конкретно , а заради цялостната ми представа за нея. Давам го като чист пример. Надявам се да съм ти помогнал :oops:

cherinka
09-24-2010, 22:21
как? - ми некак

това да не ти е въпрос 'как се готви пиле жулиен' :lol:
пък и дори да е... въпросното ястие мое да го сготвиш по хиляда възможни варианта :D

epicfailbg
09-25-2010, 16:28
OFFTOPIC


как? - ми некак

това да не ти е въпрос 'как се готви пиле жулиен' :lol:
пък и дори да е... въпросното ястие мое да го сготвиш по хиляда възможни варианта :D

Драги модератори , по мое скромно мнение Вие не си вършите работата.
1. Мнението на cherinka е flood
2. Няма нищо общо с темата на чата
Моля вършете си работа и наказвайте тези потребители! Защо ли? Защото по този начин не може да се достигне до отговор! Във всяка тема има поне по 10 акаунта , които flood-ат само и само да им се виждат повече мнения.

Драги потребител cherinka , ти имаш "Мнения: 8504". Ако ми назовеш поне 100 от тях , в които има смисъл няма да те мисля за onliner , който седи 24/7 в този сайт и пише post-ове! Мерси!

xinfamous
09-25-2010, 16:33
OFFTOPIC


как? - ми некак

това да не ти е въпрос 'как се готви пиле жулиен' :lol:
пък и дори да е... въпросното ястие мое да го сготвиш по хиляда възможни варианта :D

Драги модератори , по мое скромно мнение Вие не си вършите работата.
1. Мнението на cherinka е flood
2. Няма нищо общо с темата на чата
Моля вършете си работа и наказвайте тези потребители! Защо ли? Защото по този начин не може да се достигне до отговор! Във всяка тема има поне по 10 акаунта , които flood-ат само и само да им се виждат повече мнения.

Драги потребител cherinka , ти имаш "Мнения: 8504". Ако ми назовеш поне 100 от тях , в които има смисъл няма да те мисля за onliner , който седи 24/7 в този сайт и пише post-ове! Мерси!

най накрая 1 да се обади..

soul1199
09-25-2010, 16:42
Скалпел. :lol:

Glaser
09-25-2010, 17:25
бензинова резачка за дърва. С нея можеш на всякаде да му влезнеш :D :D :D :lol: :razz:

PyCoKoCkA93
09-25-2010, 21:09
Израза значи нещо от рода на "Да те харесам толкова мнoгo" или нещо от сорта,не мога да го обясня точно,т'ва си е израз не е нужно да се превежда подяволите :D
И как става:Ако си го поставиш за фикс идея-с много подмазване и представяне в най-добра светлина пред другия,така,както би му се харесало...Резултата идва мигновенно...
А ако се движиш по реда на нещата става с времето и с положителните черти на характера ти,които се харесват на другия и резултатът също не закъснява :)

Wwwooow
09-25-2010, 21:10
ами...аз не помня да съм влизала под кожата на някого(може и да съм просто да не съм го разбрала..)За мен това означава да мислиш постоянно за някого, каквото и да направиш да не можеш да си го избиеш от мислите, да трепериш лекичко като го видиш, да тупти силно сърцето ти, да харесваш всичко в него,да искаш всички около тебе да ти говорят само и единствно за него,да не те интересува друго,да искаш постоянно да го гледаш.. нещо като да се влюбиш...(мое мнение)

SummerDream
09-25-2010, 21:15
epicfailbg , пич, ако не си забелязал се намираш във форум-място, в което всеки може да си изрази мнението и черинка го прави, щом не ти допада, си е твой проблем..стига сте се съдили 8-)

Lexynnka
09-25-2010, 21:55
аз влизам... случайно :lol:

skorpio458
09-25-2010, 21:57
Добре бе,ако вие "влизате под на някой кожата" как да разберете дали те са под ваща?А сега разсъждавайте!Be mad

BaffaLsc
09-26-2010, 06:46
Ми то не е толкова трудно .. мисля ,че няма точно обяснение :) Относно предния пост .. аз разбирам много лесно :D Например като мисля за този човек по всяко време на деня то си е ясно кво ми се е случило .. :D