PDA

View Full Version : Моляя виии който знае Английски да ми помогне!



happygirl17
09-24-2010, 22:46
Бях в училище в което учех само немски сега се преместих и ОО УЖАС! задължително входно по английски слава бого няма да е много трудно има от кой да препиша граматиката но ме притеснява последния въпрос който ще е да се опишем или да опишем какво правим в свободното си време аз попринцип си превеждам с гугал но след като ми разясниха че не превежда както трябва просто НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ! МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ ПРЕВЕДЕ НЯКОЛКО ИЗРЕЧЕНИЯ ОТ БЪЛГАРСКИ НА АНГЛИЙСКИ МОЛЯЯ ВИИ!?! Незнам нито КОЕ ВРЕМЕ СЕ ИЗПОЛЗВА нито нищо
Ще напиша какво ми обясни една приятелка че трябва да се пише в този въпрос а вие ако можете ми го преведете без гугал... Казвам се Ани и съм на четиринадесет години. Висока съм 165 см Имам дълга кестенява коса и кафяви очи.В свободното си време гледам телевизия, сърфирам в интернет, излизам с приятели, слушам музика. Слушам предимно Поп. Любимите ми изпълнители са Риана, защото пее фантастично и има невероятен стил и Енрике защото е много красив и прави много добри дуети и песни.Любимите ми цветове са розово,лилаво и бяло но нося предимно черно защото ме прави слаба. Любимите ми предмети са Изобразително, Литература, История и химия. МОЛЯ ВИИИ ! Ако искате ще постна после и как ми го превежда гугал

slicky
09-25-2010, 08:48
My name is Ani and I am 14.I am 165 cm tall and I have long brown hair and brown eyes.In my free time I watch TV,surf the Net,go out with my friends or listen to music.I prefer listening to pop music.My favourite singers are Riana,because she sings fantastically and has an incredible style, and Enrique Inglesias,because he looks very good and makes good songs.My favourite colors are pink,purple and white,but I prefer wearing black cloths,because they make me look thinner.My favourite school subjects are Arts,Literature,History and Chemistry

iva.dokova
03-06-2012, 07:10
Riana???? Пише се Rihanna и се пише clothes....