PDA

View Full Version : Заговаряне на момиче



Deio01
09-25-2010, 09:27
Здравейте !

Историята е следната , аз съм 11 клас и съм харесал 1 момиче което е 9 клас някаде и понеже само на пръв поглед съм я харесал искам да отида и да я заговоря , но понеже нито сме от 1 компания нито нищо и нямам контакти с нея съм решил да направя следното. Да отида в нейния клас някое междочасие да отида при нея и да и кажа,че от доста време съм я харесал и да я поканя на среща или нещо има и втори вариант да я викна на страни зада не е пред там другите от класа й и пак да я питам същото

Rashugun
09-25-2010, 09:39
Не съм на мнение, че точно това трябва да направиш О.о

MaLkaTa_LaDy
09-25-2010, 09:42
Много възможно да ти откаже. По-добре първо я заговори за нещо друго ако щеш и за времето днес, следващия път като отидеш при нея я покани да излезете, така може да имаш по-голям успех.

moneycomeme
09-25-2010, 10:00
...среща....скука...Покани я да отидете да изядете по една странджанка в между4асието....заговори я,привлечи и вниманието,после я покани да избягате заедно от 4ас...с подходящи думи я привлечи да направите нещо заедно,което може да ви сближи и да ви накара да се опознаете....но ,,Здравей,харесах те....искам на среща с теб'' мен лично би ме стреснало и не бих се съгласила,дори да си ми симпати4ен...прекалено лесно би било ;]]]

OneGuy
09-25-2010, 10:09
Питай я дали събира покемони ... ще настъпи адски смях ,,, след което я попитай как се казва и от там вече си ти ... каквото ти е на сърце

Deio01
09-25-2010, 10:38
...среща....скука...Покани я да отидете да изядете по една странджанка в между4асието....заговори я,привлечи и вниманието,после я покани да избягате заедно от 4ас...с подходящи думи я привлечи да направите нещо заедно,което може да ви сближи и да ви накара да се опознаете....но ,,Здравей,харесах те....искам на среща с теб'' мен лично би ме стреснало и не бих се съгласила,дори да си ми симпати4ен...прекалено лесно би било ;]]]

Идеята е добра но аз като нямам контакти с нея какво да влезна в напълно непознат клас и отивам при нея и я каня да ядеме заедно междочасието при положение че тя едва ли ме е заглеждала :D вижда ми се,че и по този начин ще бъда неприятно отрязан :lol:

DanIto0ooo
09-25-2010, 10:46
Момчетата от другите класове непрекъснато влизат в нашата стая без никой да познават :D Идват просто да ни видят ии да се запознаят с някой. Отиди в стаята им с някой приятел и просто завържете някаква тема с тях. Онзи ден дойдоха 2 момчета и едното поиска да се запознае с едно момиче, не беше нищо страшно и даже си направи пазик, че се казва Хасан ли кво беше, не помня.. и настъпи голям смях ии така.. Просто може да започнеш шеговито, да й направиш някакво впечатление. После като я видиш по коридорите я заглеждай, за да разбере че проявяваш инерес и така в един момент ще се запознаете. Но още в началото в никакъв случай не я кани да излезете.

danchobg
09-25-2010, 10:50
Питай я дали събира покемони ... ще настъпи адски смях ,,, след което я попитай как се казва и от там вече си ти ... каквото ти е на сърце
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz:

DanIto0ooo
09-25-2010, 10:52
Момчетата от другите класове непрекъснато влизат в нашата стая без никой да познават :D Идват просто да ни видят ии да се запознаят с някой. Отиди в стаята им с някой приятел и просто завържете някаква тема с тях. Онзи ден дойдоха 2 момчета и едното поиска да се запознае с едно момиче, не беше нищо страшно и даже си направи пазик, че се казва Хасан ии някаква фамилия която докато я изкаже цялата минa 1 час ;d и настъпи голям смях ии така.. Просто може да започнеш шеговито, да й направиш някакво впечатление. После като я видиш по коридорите я заглеждай, за да разбере че проявяваш инерес и така в един момент ще се запознаете. Но още в началото в никакъв случай не я кани да излезете.

PullMeCloser
09-25-2010, 11:02
...среща....скука...Покани я да отидете да изядете по една странджанка в между4асието....заговори я,привлечи и вниманието,после я покани да избягате заедно от 4ас...с подходящи думи я привлечи да направите нещо заедно,което може да ви сближи и да ви накара да се опознаете....но ,,Здравей,харесах те....искам на среща с теб'' мен лично би ме стреснало и не бих се съгласила,дори да си ми симпати4ен...прекалено лесно би било ;]]]

Идеята е добра но аз като нямам контакти с нея какво да влезна в напълно непознат клас и отивам при нея и я каня да ядеме заедно междочасието при положение че тя едва ли ме е заглеждала :D вижда ми се,че и по този начин ще бъда неприятно отрязан :lol:

Ще бъдеш неприятно отрязан и ако я поканиш на среща,без дори да я познаваш. :-D И аз не бих се съгласила на такава покана.Запознай се с нея,поговорете поне два-три пъти и чак тогава я кани на среща.

MissNothing
09-25-2010, 11:36
Сори за въпроса, но от къде си?
А по темата-мнооого тъпо ще се получи, ако направо отидеш при нея и и изръсиш, че я харесваш и че искаш да излезеш с нея, приположение, че нито сте си говорили, нищо.. Намери някакъв начин да се заговорите/запознаете.

Deio01
09-25-2010, 12:02
Сори за въпроса, но от къде си?
А по темата-мнооого тъпо ще се получи, ако направо отидеш при нея и и изръсиш, че я харесваш и че искаш да излезеш с нея, приположение, че нито сте си говорили, нищо.. Намери някакъв начин да се заговорите/запознаете.

mONTANA
ХММ аз знам,че е тъпо затова се обърнах към вас за идей.

SaLoIv
09-25-2010, 12:49
Ми някое голямо междучасие я попитай колко е часа, че си си забравил телефона или му е паднала батерията, като ти каже, и казваш : вмеждо другото аз съм еди си кой. Може ли да се запознаем. И като ти каже и тя как се казва и казваш ок мерси "яди си коя" айде ще се видим по-късно че барзам за "еди си кво" и от там нататък почваш с здравей в коридора, подсмигваш и, търсиш хора които и имат скайп или фейсбук и я намираш. От там насетне е лесно.
Извинявам се за "грамотното ми писане" :(

moneycomeme
09-25-2010, 14:04
Има много на4ини ако искаш да се запознае6 с нея...Стига въображението или смелостта ти да работятят...Може да я блъснеш яката,че да те запомни и после да се извиниш и да бъдеш у4тив с нея...постепенно да се поздравявате,докато предприемеш стъпката с излизането....или помисли върху някоя непринудена(само според нея) ситуация,удобна за теб и действай! :P

w0lf
09-25-2010, 14:28
да бате..хой и разбии зъбите че хубавичко да те запомни :lol:

Deio01
09-25-2010, 15:02
Има много на4ини ако искаш да се запознае6 с нея...Стига въображението или смелостта ти да работятят...Може да я блъснеш яката,че да те запомни и после да се извиниш и да бъдеш у4тив с нея...постепенно да се поздравявате,докато предприемеш стъпката с излизането....или помисли върху някоя непринудена(само според нея) ситуация,удобна за теб и действай! :P

Едва ли бутането и ще ми помогне освен ходене до директорката аз сум едричак тренирам ръгби и няма да си спомня нищо след като излезне от безсъснание :oops:

HandOFDooM
09-25-2010, 16:41
като си по-голям това е предимство и пред нея като се опиташ да направиш нещо трябва да се държиш на 100% щото ако се държиш като срамежливо лайно ще ти се смеят после

Deio01
09-25-2010, 17:15
Очаквам още идеи за да я заговоря :-o защото нз каде да я търся из коридорите като сме на различни етажи тря седя на стълбите 3 дена исках да я заговоря в нейната класна стая 8-)

darsit0
09-25-2010, 18:42
Очаквам още идеи за да я заговоря :-o защото нз каде да я търся из коридорите като сме на различни етажи тря седя на стълбите 3 дена исках да я заговоря в нейната класна стая 8-)

ако е по-срамежлива келфайда че ти си нахакан. ако я заговориш пред всички ще си глътне езика и няма да се завърже нормален разговор. за това се погрижи да не я гледат много хора т.е. не трябва да е вкласната й стая.

Deio01
09-26-2010, 07:41
трябва да я проследя до тях .
Хрумна ми др. идея ще бягам някой час и ще вляза в стаята и ще кажа,че директорката я вика но тогава няма да е непринудена ситоация ,и трява да я каня на среща ако направя така затова се чудя ....

DanIto0ooo
09-26-2010, 09:09
Вече ти казахме какво да направиш, слушай малко.. Недей да бъдеш толкова настоятелен още при запознанството ви, отблъскващо е.

pavka7a
09-26-2010, 10:25
трябва да я проследя до тях .
Хрумна ми др. идея ще бягам някой час и ще вляза в стаята и ще кажа,че директорката я вика но тогава няма да е непринудена ситоация ,и трява да я каня на среща ако направя така затова се чудя ....


Интересно ми е след като не и знаеш името как ще я извикаш, влизаш в стаята и "Ей ти там Директорката те вика" ?!?! Иначе като идея не е лошо . :)

XheroineX
09-26-2010, 10:28
Не съм на мнение, че точно това трябва да направиш О.о

идеята е добра но както казаха преди мен как ще я извикаш след като не знаиш името и ? Все някой от твоята компания я познава...Попитай ги как се казва :-D

skorpio458
09-26-2010, 11:14
да бате..хой и разбии зъбите че хубавичко да те запомни :lol:ЛОЛ! :razz:

Di
09-26-2010, 11:18
да не е пред класа,увери се че не е гаджосана

Deio01
09-26-2010, 11:49
1-во ще и взема скаип че тря и разбера името 8-) . После ще видя кви испълниния ще правя 8)

MissNothing
09-26-2010, 12:46
щом тя е 9ти, а ти 11 клас, след някое междучасие пир деветокласниците и си предложи да дадеш някой учебник. Смисъл нали ся ще учат по старата програма, някой по-големи така правиха. Тъпо е, но поне може и да успееш да си поговорите.

Deio01
09-26-2010, 17:39
кажете някаква идея за какво да я заговоря, ако я засека в коридорите защото за часа да питам ми се вижда малко "посно" аз хубаво ще я питам но да почна да се представям е малко ... :?

anisummer
09-26-2010, 18:52
Приперно : ОО днес сме много усмихнати и между другото сладка тениска/ блузка или там с каквото е.
На мен примерно много хубаво ще ми стане някой напълно непознат да ми го каже в коридора. Така показваш, че наистина си я отразил сред толкова много хора. МИсля, че наистина ще проработи :) :P

Wwwooow
09-26-2010, 19:00
...среща....скука...Покани я да отидете да изядете по една странджанка в между4асието....заговори я,привлечи и вниманието,после я покани да избягате заедно от 4ас...с подходящи думи я привлечи да направите нещо заедно,което може да ви сближи и да ви накара да се опознаете....но ,,Здравей,харесах те....искам на среща с теб'' мен лично би ме стреснало и не бих се съгласила,дори да си ми симпати4ен...прекалено лесно би било ;]]]

Идеята е добра но аз като нямам контакти с нея какво да влезна в напълно непознат клас и отивам при нея и я каня да ядеме заедно междочасието при положение че тя едва ли ме е заглеждала :D вижда ми се,че и по този начин ще бъда неприятно отрязан :lol:

Ще бъдеш неприятно отрязан и ако я поканиш на среща,без дори да я познаваш. :-D И аз не бих се съгласила на такава покана.Запознай се с нея,поговорете поне два-три пъти и чак тогава я кани на среща.

++++1
По-добре някакъв тъп въпрос,отколкото да си признаеш, че я харесваш.Влез в стаята с някой приятел и отиди при нея питай например ,, вие кой клас сте" аа ,,коя ви е класна " и т.н някви ей такива тъпотии..

MissNothing
09-26-2010, 19:37
Приперно : ОО днес сме много усмихнати и между другото сладка тениска/ блузка или там с каквото е.
На мен примерно много хубаво ще ми стане някой напълно непознат да ми го каже в коридора. Така показваш, че наистина си я отразил сред толкова много хора. МИсля, че наистина ще проработи :) :P
Да.
Може да използваш нещо банално от американски лигни-да се бутнеш уж в нея случайно, лекичко. :lol:
Но сериозно идеята на anisummer на мен ми херсва.

Deio01
09-26-2010, 19:50
Приперно : ОО днес сме много усмихнати и между другото сладка тениска/ блузка или там с каквото е.
На мен примерно много хубаво ще ми стане някой напълно непознат да ми го каже в коридора. Така показваш, че наистина си я отразил сред толкова много хора. МИсля, че наистина ще проработи :) :P
Да.
Може да използваш нещо банално от американски лигни-да се бутнеш уж в нея случайно, лекичко. :lol:
Но сериозно идеята на anisummer на мен ми херсва.

И на мен ми хареса идеята на anisummer сякаш не е момиче ами пекан сфаляч :-P

MissNothing
09-27-2010, 05:49
пиши после какво е станало :)

addicted97
09-27-2010, 07:56
Питай я дали събира покемони ... ще настъпи адски смях ,,, след което я попитай как се казва и от там вече си ти ... каквото ти е на сърце
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 8-)

Paramour
09-27-2010, 11:36
Отиди и я заговори или се включи в някакъв разговор, в който участва и тя и някои твои познати. Питай я за името й и примерно скайп.
Пишете си малко. Вземи й телефона. Излезте. Сближете се. Намекни й че я харесваш.
Ако не схване значи или се прави, че не разбира, защото не те хасесва или действително НЕ разбира.
Тогава можеш да й кажеш какво изпитваш към нея.
Успех!

ri41
09-27-2010, 12:38
влез в стаята на техния клас и се базикай там с някой, загледай я и така след още няколко пъти в стаята ще си дойдете на думата, в нашия клас така стават нещата

fenofhouse
09-29-2010, 18:09
Питай я дали събира покемони ... ще настъпи адски смях ,,, след което я попитай как се казва и от там вече си ти ... каквото ти е на сърцесъгласен :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

fpasysh
09-29-2010, 18:46
пууу....аз кат си харесам някоя отиам и и казвам "Много си хубава" и почва зарибявката :P

kirchoko
09-29-2010, 18:55
Приятел идеята на anisummer е готина но зависи какво е момичето ако е няква кифла ще се възгордее от този комплимент и ще се направи на "по-висша'' и няма да стане нищо,такаче според мен гледай какво е момичето и тогава подбирай думите :)

seeu2morow
09-29-2010, 19:01
отиди в междучасието, направи се на много умен, интересен и популярен. Междувременно покажи с някъв комплимент, че ти е направила впечатление. После някое друго междучасие пак, докато не се поопознаете. Ако я поканиш моментално на среща има мнооого голям шанс да откаже. Все пак не те познава!?

Deio01
09-29-2010, 19:13
Приятел идеята на anisummer е готина но зависи какво е момичето ако е няква кифла ще се възгордее от този комплимент и ще се направи на "по-висша'' и няма да стане нищо,такаче според мен гледай какво е момичето и тогава подбирай думите :)

прав си затова още обмислям какво да прявя :oops:

coconuttt
10-11-2010, 09:15
пич, ЕВАЛАТА. най-накрая едно момче да е навито просто да отиде при момичето, което е харесал, и да ѝ каже всичко както си трябва.
но все пак внимавай. :wink:

Ssummerjam
10-25-2010, 10:42
Е вие нито се познавате, нито нищо пък ти искаш да отидеш и директно да я поканиш на кафе?! :shock: Това определено би я стресирало и сигурно ще ти откаже. По-добре първо се заговорете за нещо друго, може и в нета. Нека да мине малко време, да поконтактувате и тогава действай. :)

Ssummerjam
10-25-2010, 10:48
btw чакаме продължение :P

skullseeker
10-30-2010, 21:09
[quote=OneGuy]Питай я дали събира покемони ... ще настъпи адски смях ,,, след което я попитай как се казва и от там вече си ти ... каквото ти е на сърце
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ltoy
10-31-2010, 00:03
Тва вече го писах нялъде ама айде.Значи при нея и казваш,че има нещо в косата,като и неуспее да махне измисленото нещо и казваш може ли аз и прокарваш пръсти през косата и.След като ти благодари и казваш са дай пет лева,като пита защо казващ,че не чистиш хората за без пари и после продължаваш,но за теб ще направя изключение защото си много сладка,искам само да ми кажеш името си.Не е перфектна идея (лично тва с покемоните по ме кефи) но все пак разбираш на къде бия.